651

Odp: Co byś teraz zjadła?

zjadłabym WZ ,dawno nie jadłam

652

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jest trochę wcześnie ,ale dawno nie jadłam hamburgera ,ale takiego domowego z prawdziwej wołowiny, bo tych kupnych kotletów wcale nie kupuję .

653

Odp: Co byś teraz zjadła?

Może jakiś deserek lodowy z dużą ilością owoców ,bitą śmietaną i polewą czekoladową ,ale się rozmażyłam smile

654

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mam ochotę na coś słodkiego, może szarlotka?

655

Odp: Co byś teraz zjadła?

zjadłabym lody czekoladowe, które są w zamrażarce u mnie w domu i chyba to zrobię jak wrócę z pracy smile

656

Odp: Co byś teraz zjadła?

W-Z ,ach

657

Odp: Co byś teraz zjadła?

Czekoladowy torcik Oreo- zobaczyłam przepis i mi się zachciało ,ale mi narobiliście smaka smile

658

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oooogromną porcję waniliowego serka homogenizowanego i właśnie to robię tongue

659

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja podjadam popcorn... Ale muszę skończyć, bo potem obiadu nie będę potrafiła zjeść.

660

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jeszcze kilka dni i zacznie się kulinarna rozpusta hmm

661

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wiecie na co ja mam obecnie ochotę? Na to ptasie mleczko:
[img]https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12231003_1168112733222878_1402415679_n.jpg?ig_cache_key=MTIxMjIzMTM2NDI1ODY3NjY3OA%3D%3D.2[/img]

Jet to nowe ptasie mleczko Wedla o smaku szejku truskawkowego.  Nie jest w każdym sklepie ale powinnyście je znaleźć w biedronce albo w testo ( ja tam kupowałam). Lubię najbardziej klasyczne ptasie mleczko ale to również jest świetne ! Bałam się,ze bedzie za słodkie ale nie jest to na pewno słodki ulepek. Jest w sam raz.

662

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jakieś śmietanowego torta smile

663

Odp: Co byś teraz zjadła?

Szukałam tego wczoraj w Tesco i nie znalazłam sad Polecano mi dwukrotnie. Koleżanka twierdzi, że dostała orgazmu od tego smaku big_smile
Musze przelecieć się do Biedronki. To edycja limitowana i nie wiadomo jak długo będzie dostępna.

664

Odp: Co byś teraz zjadła?

Angielską czekoladę z Uk4you.pl:)
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-15-17-kwietnia-w-uk4you-pl[/url]

665

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam wielką ochotę na mozzarelle ze świeżą bazylią i żółtymi pomidorkami smile

666

Odp: Co byś teraz zjadła?

Gorącą zupkę serową z grzankami:)

667

Odp: Co byś teraz zjadła?

Dużego pączka z konfiturą z dzikiej róży...

668

Odp: Co byś teraz zjadła?

A mnie wzięła ogromna ochota na muffinkę. Tak dawno nie jadłam, a teraz mam takiego smaka... będę musiała chyba sobie kupić w najbliższej piekarni.

669

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadłabym naleśniki z serkiem ricotta i truskawkami, ach, marzenie!!

670

Odp: Co byś teraz zjadła?

grillowaną cukinię w boczku:)

671

Odp: Co byś teraz zjadła?

W tej chwili zjadłabym chyba cokolwiek. Najgorzej, kiedy dopada człowieka głód, a do obiadu tak blisko i trzeba poczekać.

672

Odp: Co byś teraz zjadła?

A no niestety... Ja bym dziś zjadła lasagne ze szpinakiem i fetą. Niestety... dieta łatwostrawna wchodzi tylko w grę.

673

Odp: Co byś teraz zjadła?

Naleśniki z dżemem morelowym:)

674

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja bym zjadła pierogi ze słodkim serem, takie jak robiła moja mama smile

675

Odp: Co byś teraz zjadła?

Naleśniki z dżemem truskawkowym!