326

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja zjadłam drożdżówkę z marmoladą z kiwi i mega pysznego rogala z marmoladą owocową, posypanego makiem. Jestem syta, ale jak zgłodnieję to zjadłabym to samo. Przepyszne!

327

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja bym zjadła cokolwiek bo od rana nic nie jadłam sad
Ostatnio spodobał mi się przepis koleżanki na faszerowane skrzydełka kurczaka... będę musiała wypróbować wink

328

Odp: Co byś teraz zjadła?

To skrzydełka da się faszerować? Przecież toto tak małe jest, że... no tak, że nic na tym nie ma i dlatego trzeba nafaszerować.

329

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jak się wyciągnie kości to sporo się zmieści smile

330

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wow! Wogóle nigdy przez myśl mi nie przeszły takie kombinacje, ale muszę spróbować. Podpowiesz jak? Chodzi o ten przepis, o którym pisałaś.

331

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ok. Poszukam i Ci napiszę smile

332

Odp: Co byś teraz zjadła?

Super! Dziękuję. W zasadzie to fajnie by było, gdybyś go dodała do przepisów i podrzuciła tutaj link, bo faszerowane skrzydełka to brzmi intrygująco i to nie jest chyba zbyt często spotykany przepis.

333

Odp: Co byś teraz zjadła?

blok czekoladowy! mniam...

334

Odp: Co byś teraz zjadła?

Teraz to ja jestem przejedzona. Miałam chęć na takie domowe mini pizze ze świeżymi warzywami na farszu i mnóstwem żółtego sera i przesadziłam, ale było takie pyszne.

335

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oj zjadłabym pomidorową mojej Mamci...

336

Odp: Co byś teraz zjadła?

naleśniki z owocami i bitą śmietaną. big_smile

337

Odp: Co byś teraz zjadła?

Cukierki miętowe i to też niniejszym czynię. W dodatku je rozgryzam.

338

Odp: Co byś teraz zjadła?

szczawiową z jajkiem .......................... big_smile
ja też zawsze rozgryzam cukierki, za co mnie gani mój dentysta, bo to niszczy szkliwo tongue

339

Odp: Co byś teraz zjadła?

pizze z kurczakiem i chili albo tartę ze szpinakiem i serkiem feta

340

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ciacho! Wielkie! Może być mega eklerka, może być mega kawałek szarlotki, ale ciacho chcę natychmiast! W kuchni chłodzi się sernik. mama nie pozwoli tknąć, dopóki nie ostygnie. A potem i tak pewnie schowa na jutro.

341

Odp: Co byś teraz zjadła?

filet z piersi kurczaka z sosem z nutką wermutu (alkohol wyparuje i tak) i grillowanymi pomidorami i papryką-pycha

342

Odp: Co byś teraz zjadła?

pizza z kurczakiem i sosem czosnkowym.. mniam:)

343

Odp: Co byś teraz zjadła?

roladki z kurczaka z serkiem i papryką

344

Odp: Co byś teraz zjadła?

O jejku, ja się zawsze robię glodna wieczorem. Bułkę z maslem i z samym masłem, taką grubo posmarowaną bym zjadła tongue

345

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na lasagne! Albo na coś innego, ale koniecznie z makaronem i pomidorami. Nigdy nie byłam wielką fanką pomidorów, ale teraz kiedy jestem w ciąży wcinałabym je non stop. Ostatnio miałam nawet ochotę na pomidory faszerowane pieczarkami i serem, ale przeczytałam na [url]http://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/ciaza/1411-wywiad-z-dietetykiem-co-jesc-w-ciazy,[/url] że nie należy jeść potraw bardzo ciężkostrawnych, a wiadomo grzyby niestety się do takich zaliczają. Ale i tak zrobiłam faszerowane pomidory z mięskiem mielonym i odrobiną serka żółtego… mniam!

346

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja to nie wiem na co mam ochotę i mieszam w poszukiwaniu zaspokojenia: płatki z bananem, czekoladki i leczo big_smile Ale to nadal nie to...

347

Odp: Co byś teraz zjadła?

Kebab smile

348

Odp: Co byś teraz zjadła?

idę robić kotlety:)

349

Odp: Co byś teraz zjadła?

Od kilku dni mam ochotę na naleśniki, bo mama akurat robi dżemy jabłkowe, mniam.  A wczoraj zrobiła jabłka z borówkami.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-09-19 13:53:00)

350

Odp: Co byś teraz zjadła?

Placki ziemniaczane jak się naczytałam.