151

Odp: ślub

ładnie... podoba mi się coś takiego... jeśli się zdecyduję na tą suknię z zieloną szarfą to chciałabym żeby On miał krawat w takim kolorze smile

152

Odp: ślub

Bardzo fajny pomysł. Mój miał musznik

153

Odp: ślub

[quote=niechcemisie]No ja nawet drinka nie, bo się brzydzę. Wódka psuje smak soku.[/quote]
ja też nie przepadam za drinkami, piję tylko własne wyroby, jak sama zrobię coś pysznego

154

Odp: ślub

A co takiego robisz?

155

Odp: ślub

no podaj przepis na ten bimberek smile

156

Odp: ślub

Tez bym coś wypróbowała nowego bo u nas to ajerkoniak albo takie coś z mlekiem skondensowanym..... a i zrobilismy wino z winogron.

157

Odp: ślub

u nas są z wyrobów domowej roboty to wina albo to z mleka skondensowanego...

158

Odp: ślub

Ja bardzo bym już chciała wyjść za mąż, a nie mam z kim.

159

Odp: ślub

Jak dobrze rozumiem to już jesteś po 30 tce i nie masz chłopaka?

160

Odp: ślub

[quote=gusia1000]Ja bardzo bym już chciała wyjść za mąż, a nie mam z kim.[/quote]
Nie masz czego żałować.

161

Odp: ślub

[quote=niechcemisie][quote=gusia1000]Ja bardzo bym już chciała wyjść za mąż, a nie mam z kim.[/quote]
Nie masz czego żałować.[/quote]
A ja bym jej napisała że może żałować bo według mnie udane małżeństwo i miłość to super sprawa.

162

Odp: ślub

[quote=niechcemisie]
Nie masz czego żałować.[/quote]
nie strasz tongue

ja tam się cieszę na ślub i uważam, że jak jest z kim to czemu nie, ślub jednak pieczętuje związek i na pewno pozytywnie wpływa na niego i na postrzeganie pary przez innych... smile

163

Odp: ślub

Ale jeśli sama stwierdziła że nie ma z kim to lepiej wcale niż z byle kim.

164

Odp: ślub

Może nie trafiła na odpowiedniego a może nie szuka albo ma zbyt duże wymagania.........

165

Odp: ślub

A Waszym zdaniem łatwo jest znaleźć odpowiedniego kandydata na męża? Weźcie pod uwagę nie tylko swoje związki, w których do tej pory byłyście, ale również znajomych. Moim zdaniem naprawdę dobry kandydat na małżeństwo nie jest kimś kogo łatwo znaleźć.

166

Odp: ślub

Oczywiście że nie jest łatwo znależć a czasem jak się nie szuka to się szybciej znajdzie. Nic o niej nie wiemy więc nie wiemy czy ona szuka, szukała czy nic nie robiła w tej kwestii.... czy była w powaznym związku czy w ogóle nie miała chłopaka...

167

Odp: ślub

Justyna, kiedy masz swój ślub ?

168

Odp: ślub

Chętnie się zjawimy, powiedz tylko gdzie i kiedy... Może i portal wyasygnuje jakiś prezencik smile

169

Odp: ślub

Bramę zróbcie big_smile

170

Odp: ślub

Jasne, to przede wszystkim smile

171

Odp: ślub

we wrześniu, w Warszawie smile

172

Odp: ślub

Dziewczyny, ruszamy na Wawkę smile Ubierzcie się w co tam macie i do stolicy smile

173

Odp: ślub

Najlepszy miesiąc wybraliście smile

174

Odp: ślub

Czy ja wiem: pogoda niepewna, ja bym wolała czerwiec albo sierpień... Ewentualnie październik i sesja fotograficzna w parku...

175

Odp: ślub

Często jest tak ciepło, pięknie i słonecznie we wrześniu... mhm...