1

Temat: Co polecacie do demakijażu?

Ja używałam zawsze mleczka ale stwierdziłam ,że to nie to( jakby nie całkiem usuwał makijaż) i kupiłam żel myjący...i wydaje mi się,że to dobre rozwiązanie...

2

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja używam mleczka do demakijażu plus żelu dozmywania.
Mleczka raczej osoby ktore maja skóre wrazliwa powinny uzywać, a jeśli masz normlana/ przetłuszczajacą sie to zel w zupełnosci wystarczy smile

3

Odp: Co polecacie do demakijażu?

ja używam żelu garniera z mikrogranulkami

4

Odp: Co polecacie do demakijażu?

do oczu używam dwufazowego płynu do demakijażu ZIAJA, a na resztę twarzy mleczko ogórkowe też Ziaja:)

5

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Mleczko + TONIK (obowiązkowo)!!! W drogerii się śmieją, że toniki to ja wypijam.

6

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=angelcity89]do oczu używam dwufazowego płynu do demakijażu ZIAJA[/quote]
rewelacyjna rzecz!!!

ostatnio też zakupiłam łagodny krem-żel do mycia twarzy i oczu - też polecam smile

7

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Jak wpadam do domu po pracy to marzę tylko o jednym: zmyć makijaż i dlatego używam chusteczek do demakijażu, pakowanych osobno lub razem, nasączone one są tonikiem i środkiem myjącym. Potem znowu tonik, a oczy specjalnym płynem do demakijażu, polecam Ziaja, czasem tez myję specjalną pianką i gąbką, wtedy buzia jest naprawdę czysta!

8

Odp: Co polecacie do demakijażu?

ja jak wpadam do domu, to pierwsze co zmieniam ciuchy na "domowe" makijaż mam taki, że akurat aż tak bardzo mi nie przeszkadza smile

9

Odp: Co polecacie do demakijażu?

ja tam polecam zwykły płyn do demakijażu ( dwufazowy , uniwersalny lub nawilżający ) z ZIAJI - tani i skuteczny ( ok.4-5 zł )

10

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Do demakijazu uzywam plynu dwufazowego, ale polecam tez chusteczki nawilzone dla dzidziusiow smile

11

Odp: Co polecacie do demakijażu?

O tak wiele moich kolezanek zachwala chusteczki nawilzane dla dzieci smile

12

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Doskonałe, ale do higieny intymnej. Hi hi. Tylko muszą być bezzapachowe, bo od innych mnie mdli.

13

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=Antalis]O tak wiele moich kolezanek zachwala chusteczki nawilzane dla dzieci smile[/quote]

Chusteczki to raczej dla młodej cery ...ja powoli już potrzebuję coś konkretnego.

14

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Niesadze by byl jakis przedzial wiekowy.Sa delikatne, nasaczone balsamem z witaminami. Emilia  aile masz lat jesli mozna wiedziec ?

15

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=Antalis]O tak wiele moich kolezanek zachwala chusteczki nawilzane dla dzieci smile[/quote]


Próbowałam ... nie da się zbyć tuszu do rzęs hmm

16

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Do demakijażu polecam mleczko różane z Garnier. Bardzo dobre i dobrze usuwa makijaż. Ponadto peeling do twarzy i żel oczyszczający.

17

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=Antalis]Niesadze by byl jakis przedzial wiekowy.Sa delikatne, nasaczone balsamem z witaminami. Emilia  aile masz lat jesli mozna wiedziec ?[/quote]


Zbliżam się do 30  ale mam tłustą cerę i potrzebuję coś innego..

18

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Hmm w sumie spotkałam się z kosmetykami do demakijażu z przedziałem wiekowym, ale nie pamiętam jakiej firmy. Wiem, że razem z mamą byłyśmy wtedy w Rosmanie. I ona potrzebowała kupić sobie dobre mleczko do zmywania makijażu.

19

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Jeśli nie mamy pod ręką innego kosmetyku bardzo dobrze zmywa krem nivea. Smarujemy się nim nakładając go dość dużo, a następnie bierzemy wacik kosmetyczny i zmywamy makijaż smile

20

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Przecież po takim czymś skóra będzie strasznie tłusta?

21

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja obecnie używam mleczka rumiankowego z Yves Rocher i jestem zadowolona. Kiedyś miałam płyn do demakijażu Lancome - taki dwuwarstwowy z olejkiem. Bardzo fajna sprawa, bo nawilżał powieki i nie trzeba było mocno trzeć by zmyć makijaż.

22

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Z tym kremem Nivea to tylko wtedy, gdy pod ręką nie mamy żadnego innego mleczka do demakijażu (potem ciężko spłukać ten krem, żeby cera nie była natłuszczona). Tak samo ludzie zmywają wodą z mydłem - ale wg. mnie to już trochę hardcore. Wystarczy, że mydło dostanie się do oka i zaraz zacznie łzawić i w ogóle, grr. Nie polecam tych dwóch metod.

23

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=emilia_s292]Przecież po takim czymś skóra będzie strasznie tłusta?[/quote]

Jeśli chodzi o krem nivea to napisałam, że chodzi o przypadek gdy nie mamy niczego innego pod ręką.

24

Odp: Co polecacie do demakijażu?

tak,tak  ale skóra po tym jest tłusta.

25

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=Katarzynavon]Z tym kremem Nivea to tylko wtedy, gdy pod ręką nie mamy żadnego innego mleczka do demakijażu (potem ciężko spłukać ten krem, żeby cera nie była natłuszczona). Tak samo ludzie zmywają wodą z mydłem.[/quote]

Podobnież masłem, jak już nie ma nic innego...