26

Odp: Problemy z ósemką..

Bierz małą ze sobą i w drogę...

27

Odp: Problemy z ósemką..

Oprócz tego że leje deszcz, muszę iść na drugi koniec miasta podbić legitymację (pewnie będą kolejki), trzeba się zarejestrować , i dentyści przyjmują do 15 .... to pewnie wezmę małą i w drogę....

28

Odp: Problemy z ósemką..

To jakieś strasznie duże miasto jest? Czy takie z dwiema ulicami na krzyż?

29

Odp: Problemy z ósemką..

Nie jest takie duże ale i nie jest takie małe ma ok. 50 tys. mieszkańców.

30

Odp: Problemy z ósemką..

No to czeka cię niezły spacer...

31

Odp: Problemy z ósemką..

jutro postaram się załatwić wszystko z rana, dopóki mąż będzie w domu smile także dzisiaj nie idę na spacer.

32

Odp: Problemy z ósemką..

Najlepiej z rana, bo wiesz jakie kolejki są do dentystów na NFZ. A prywatnie to są koszty niezłe, zwłaszcza jak dentysta "na dorobku"... Chyba ze byś go oczarowała i wiesz...

33

Odp: Problemy z ósemką..

BYłam już raz prywatnie z ósemką i nic prawie mi nie pomógł a nieźle skasował... jak będę się umawiałą to powiem, że z bólem i mam nadzieję, że przyjmie mnie bez kolejki... mam czas tylko do 13tej.

34

Odp: Problemy z ósemką..

To co zrobił, ze nie wyrwał? I za co wziął kasę, za wypisanie antybiotyku?!?
Teraz już na ból raczej bez kolejki nie biorą tylko proponują prywatną wizytę w "państwowych " godzinach! Tak się wyrobili!
Jak nie wytrzymu7jesz bólu to płać, a jak możesz wytrzymać, to czekaj w kolejce. Radzę ci być tam już o 7...

35

Odp: Problemy z ósemką..

Najpierw zadzwonię. Nie wyrwał bo musiałam zrobić zdjęcie i po zdjęciu okazało się że trzeba dłutować a to tylko w większym mieście kilkadziesiąt kilometrów stąd...

36

Odp: Problemy z ósemką..

niebywałe, przecież to nie jest jakieś wielkie przedsięwzięcie chirurgiczne... to jeden dentysta potrafi a drugi nie? I co? Pojechałaś tam?

37

Odp: Problemy z ósemką..

Tego nie zrobi zwykły stomatolog tylko chirurg stomatologiczny... nie pojechałam.... i żałuję....

38

Odp: Problemy z ósemką..

To ten ząb teraz boli? Jak dawno temu zaczął po raz pierwszy boleć?

39

Odp: Problemy z ósemką..

Chirurg stomatologiczny ma większe uprawnienia i dlatego się tym tylko może zająć.

40

Odp: Problemy z ósemką..

Ponad 3 lata temu bo jak byłam w ciąży też pamiętam że mnie bolało.

41

Odp: Problemy z ósemką..

Ja też się tak rokrocznie męczyłam z wszystkimi zębami, aż przed założeniem aparatu ortodontycznego musiałam zrobić wszystkie na tip-top, gruntownie i teraz mam spokój.

42

Odp: Problemy z ósemką..

Ja zrobiłam sobie wszystkie przed porodem.... ale ósemka wymagała dłuższego leczenia...dlatego jest nadal i mi dokucza.

43

Odp: Problemy z ósemką..

Szkoda ze wtedy nie wyrwałaś... Teraz musisz się więcej nachodzić i jeszcze cierpisz, a tak to jeden wyjazd i byłoby z głowy...

44

Odp: Problemy z ósemką..

Szkoda, szkoda..... a teraz moge iść do dentysty na początku pażdziernika a do tego czasu muszę sobie radzić.....chyba nie będę miała wyjścia i będzie trzeba iść prywatnie.... mam taki płyn dentosept a i on znieczula....

45

Odp: Problemy z ósemką..

Czyli tak jak przewidziałam, z bólem już nie przyjmują zaraz? Aż tak odległe są terminy zapisów na wizytę? Może spróbuj w innym gabinecie, mniej obleganym?

46

Odp: Problemy z ósemką..

Tak w poniedziałek poszukam jeszcze innych....  jak na razie daję radę ale jest coraz gorzej sad

47

Odp: Problemy z ósemką..

ja mam jeszcze cztery ósemki, ale chyba profilaktycznie sobie je wyrwę, żeby później jeszcze bardziej nie cierpieć....

48

Odp: Problemy z ósemką..

Mi trzy normalnie wyszły a ta czwarta nie ma miejsca i idzie w stonę policzka...

49

Odp: Problemy z ósemką..

mi też jedna wyrżnęła się krzywo, ale nic nie boli.... a dentystą już ją widział....

50

Odp: Problemy z ósemką..

A u mnie najgorsze, że dziąsło tam na końcu nachodzi ropą i boli przy otwieraniu buzi....