226

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam kosmetyki skincode -
Zawsze szukam głównie produktów wysokiej jakości ;-)

227

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłam fajny żel do mycia twarzy z serii Himalaja Herbals. W ogóle ostatnio przerzucam się na kosmetyki naturalne, jakoś lepiej wpływają na moją skórę.

Teraz zastanawiam się, czy nie kupić sobie:. Podobno dodaje energii i jest z indyjskim żeńszeniem:)

228

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje ostatnie zakupy to : Pantene Pro-V Aqua Light Dwufazowa odżywka w spray`u i lakier z Corala wink

229

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

hmmm ostatnio kupiłam małą drobnostkę tylko krem bambino smile
a od siostry dostałam mydełka dove i lakier do paznokci nude

230

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam tusz do rzęs marki Wibo smile
Jest NIESAMOWITY!!! więcej przeczytacie na moim blogu w poście poświęconym właśnie tej perełce i zobaczycie efekt jaki daje na rzęsach ^^
Zapraszam do subskrybowania i komentowania
Pozdrawiam :*

231

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja w czwartek kupiłam sobie odżywkę i szampon z Timotei, z Różą Jerycha. Odżywkę już miałam, chcę sprawdzić, jak pielęgnują w duecie. No i moje włosy lubią ten blask, który im nadaje big_smile

232

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam tusz do rzęs marki Wibo smile
Jest NIESAMOWITY!!! więcej przeczytacie na moim blogu w poście poświęconym właśnie tej perełce i zobaczycie efekt jaki daje na rzęsach ^^

Zapraszam do subskrybowania i komentowania
Pozdrawiam :

Ale masz piękne rzęsy:)Jako, że jestem ogromną fankom Wibo ciekawi mnie czy tusz po jakimś czasie nie zacznie się osypywać, tak jak Growing Lashes , który jest genialny! Gdyby tylko tak się nie sypał...:/
Recenzja Growing Lashes pod linkiem:

233

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Mój ostatni zakup to kapsułki Rival de Loop Anty-Age. Mam nadzieje tylko, że mnie nie zapchają:/

234

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

quote=Wiola92]Ostatnio kupiłam tusz do rzęs marki Wibo smile
Jest NIESAMOWITY!!! więcej przeczytacie na moim blogu w poście poświęconym właśnie tej perełce i zobaczycie efekt jaki daje na rzęsach ^^

Zapraszam do subskrybowania i komentowania
Pozdrawiam :

Ale masz piękne rzęsy:)Jako, że jestem ogromną fankom Wibo ciekawi mnie czy tusz po jakimś czasie nie zacznie się osypywać, tak jak Growing Lashes , który jest genialny! Gdyby tylko tak się nie sypał...:/
Recenzja Growing Lashes pod linkiem:

Bardzo dziękuję smile jak na razie tusz się nie osypuje, ale mam go dopiero miesiąc wink

235

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam ostatnio róż oraz pomadkę ochronną z Bell smile

236

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje nowe kosmetyki ida do mnie smile Mariza  to bedzie wielka niespodzianka big_smile
A kolejny to darnowy shinybos jakby ktos jeszcez nie miał a chce to

A jak dojdzie już do mnie box to bedziecie mogly go zobaczyc oczywiscie na moim blogu

237

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wczoraj zakupiłam maseczkę z Ziajki z glinką szarą. Na mojej trądzikowej cerze robi cuda!

238

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=rudzielec1984]Wczoraj zakupiłam maseczkę z Ziajki z glinką szarą. Na mojej trądzikowej cerze robi cuda![/quote]
To w takim razie musze wypróbowac ! smile

239

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=rudzielec1984]Mój ostatni zakup to kapsułki Rival de Loop Anty-Age. Mam nadzieje tylko, że mnie nie zapchają:/[/quote]
Mam, właściwie miałam, maseczkę od nich. Powiem Ci, że szału nie ma wink

240

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Mirielka][quote=rudzielec1984]Mój ostatni zakup to kapsułki Rival de Loop Anty-Age. Mam nadzieje tylko, że mnie nie zapchają:/[/quote]
Mam, właściwie miałam, maseczkę od nich. Powiem Ci, że szału nie ma wink[/quote]

A dla mnie ideał tongue

241

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłam błyszczyk z Rimmela, który ma bardzo ładny kolor i kosmetyk do pielęgnacji oraz aktywnego wzrostu rzęs firmy M2Beaute. Z obu produktów jestem zadowolona. M2Lashes ładnie zagęścił mi rzęsy i odżywił czego potrzebowały. A Błyszczyk podkreślił usta smile Oba kosmetyki warte swojej ceny.

242

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

mój ostatni nabytek, to żel oczyszczający do twarzy i woda termalna również z la roche  smile trafny zakup

243

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio zakupiłam puder Babydream (służy mi jako puder matujący) oraz cukrowy peeling do stóp Palomy. Na razie mam chyba cały zestaw potrzebnych kosmetyków, dlatego na kolejne zakupy długo się nie zanosi smile

244

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moim ostatnim zakupem był peeling z Soraya i żel do mycia twarzy garnier fruit energy (pachnie obłędnie!) smile

245

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

maseczkę do twarzy Yves Rocher, ampułki rozświetlające i krem pod oczy liftingujący tej samej firmy, wszystko zamieszczę na blogu

[url]http://kolorowapaniikosmetyki.blogspot.com/[/url]

246

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wczoraj zakupiłam podkład Catrice Foto Finish. Testuje:)

247

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

udało mi się kupić wycofane odżywki z Rossmanna: Alterra pszenica i morela oraz różowa Isana smile

248

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

przedwczoraj kupiłam olejek pod prysznic z L'orientu (dostaniecie w Mydlarni u Franciszka). Wybrałam zieloną herbatę, bo bardzo lubię ten zapach i jak na razie jestem zadowolona, bo zapach jest naprawdę fajny, nie czuć trawą jak w przypadku innych smile No i olejek fajnie natłuszcza skórę wink

249

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Iwona-bloguje]Ostatnio zakupiłam puder Babydream (służy mi jako puder matujący) oraz cukrowy peeling do stóp Palomy. Na razie mam chyba cały zestaw potrzebnych kosmetyków, dlatego na kolejne zakupy długo się nie zanosi smile[/quote]

No i jednak musiałam dokupić krem do rąk firmy Anida. Poprzedni zdenkowałam smile

250

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Balsam do ciała z nivea smile

idzie zima więc trzeba smarować ciało z podwójną siłą wink