126

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najlepszy na oczyszczenie jest sok z kiszonej kapusty, tańszy a zabija też pasożyty

127

Odp: Oczyszczanie organizmu

a ja uważam, że najlepsze oczyszczanie organizmu pod okiem specjalisty, miesiąc temu byłam w centrum diagnostycznym  we Wrocławiu i czuję się teraz jak młody Bóg, a wcześniej byłam ospała i wiecznie zmęczona, jakoś bałabym się oczyszczać organizm w domowych warunkach

128

Odp: Oczyszczanie organizmu

A czego tu się bać? Nic nie jesz, dużo pijesz i masz to samo za darmo:)

129

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja piję dużo wody i co jakiś czas zaparzam sobie pokrzywę. Jak dla mnie wystarczy.

130

Odp: Oczyszczanie organizmu

Słyszałam że pokrzywa oczyszcza, ale tylko surowy sok...

131

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najlepsze oczyszczanie jest pod okiem specjalisty to fakt, ale na krótką metę to można samemu spróbować, jest sporo różnych metod, mnie na przykład przypadła do gustu kuracja jelitonem, bo przy okazji zmniejszył mi się apetyt i schudłam.

132

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jem dużo owoców i warzyw, to też działa oczyszczająco

133

Odp: Oczyszczanie organizmu

[quote=milagro]Ja dopiero na przełomie zimy i wiosny, dietetycy radzą przecież, żeby w tym okresie wprowadzić głodówkę[/quote]
jako dietetyk absolutnie nie radzę wprowadzać głodówki, a nawet powiem więcej - nigdy nie zalecałam i zalecać nie będę!

134

Odp: Oczyszczanie organizmu

Serdecznie zapraszamy do  AMAMEDWarszawa od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20. Celem naszym jest doprowadzenie do zdrowia psychicznego i fizycznego organizmu, łącząc medycynę zachodnią i wschodnią, wykorzystując bogatą praktykę medyczną i nowoczesny sprzęt bioinformacyjny. Leczymy: uzależnienia od nikotyny, alkoholu, narkotyków, otyłość, depresje, alergie, nerwice, bezsenność, aromaterapie. Bóle: głowy, stawów, kręgosłupa, reumatoidalne. Metodami: akupunktura , biorezonans , masaże ,osteopatia i  diagnostyka . Specjaliści z dużym doświadczeniem  Państwu pomogą !.

135

Odp: Oczyszczanie organizmu

A ktoś słyszał o miksturze oczyszczającej z aloesu, cytryny i oliwy? Czy ktoś stosował?

136

Odp: Oczyszczanie organizmu

A mi pomógł Colon Pack  Mój organizm oczyścił się z toksyn i pasożytów i czuję się teraz fantastycznie.

137

Odp: Oczyszczanie organizmu

Każdemu pomaga co innego, ja piję sok z jabłek

138

Odp: Oczyszczanie organizmu

[quote=milagro]Każdemu pomaga co innego, ja piję sok z jabłek[/quote]
bardzo zdrowo smile

ja polecam na czczo wodę z cytryną i ew. łyżeczką miodu

139

Odp: Oczyszczanie organizmu

A ja biorę od jakiegoś czasu Jeliton. Czysty błonnik w saszetkach o działaniu tylko mechanicznym, nie chemicznym. działa super i wreszcie nie mam problemu z wypróżnianiem. A co za tym idzie waga leci  w dół smile

140

Odp: Oczyszczanie organizmu

No właśnie o to chodzi, że on działa mechanicznie, dlatego nie mam obaw ze mnie zaskoczy biegunka

141

Odp: Oczyszczanie organizmu

Tutaj jak coś jest fajnie zilustrowany sposób działania tego błonnika

142

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dziewczyny, a słyszałyście coś może o hydrokolonoterapii? Koleżanka w pracy  mówiła mi, że ten zabieg jest ostatnio bardzo modny. Ona wykonywała sobie oczyszczanie organizmu w Katowicach i była ponoć bardzo zadowolona. Nie wiem czy w innych miastach są kliniki wykonujące taki zabieg?
Aaa, bo ja tu używam pojęć medycznych, a Wy możecie ich nie ogarniać. Otóż hydrokolonoterapia polega na oczyszczaniu jelita grubego ze złogów, które stworzyły resztki pokarmowe. Oprócz tego zabieg ten pozwala pozbyć się toksyn, grzybów i innych świństw. Myślicie, że to serio pomaga?

Ostatnio edytowany przez anyway (2013-10-30 20:27:17)

143

Odp: Oczyszczanie organizmu

Tutaj jak coś jest fajnie zilustrowany sposób działania tego błonnika
Hmm znam go dobrze smile Fajny jest bo działa delikatnie, może nie jest tak szybki jak środki przeczyszczające, ale w ciągu tygodnia ładnie reguluje działanie jelit.

144

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dodajesz do potraw czy spożywasz oddzielnie. On jest fajny bo działa bardzo szybko i tylko mechanicznie, nie ma chemii.

145

Odp: Oczyszczanie organizmu

Mocno oczyścicie organizm w momencie kiedy będziecie aktywni fizycznie, jak również będziecie stosować odpowiednią dietę. Kocham uczucie po wysiłku, szczególnie po bieganiu. Człowiek czuje się o wiele lepiej, jakby wszystko z niego zleciało. Podchodząc do tego na takich zasadach, z pewnością oczekiwane efekty uzyskacie.

146

Odp: Oczyszczanie organizmu

Słyszałam, że 2dni o chlebie i wodzie pomagają w oczyszczeniu organizmu

147

Odp: Oczyszczanie organizmu

Wymieniałam już, zobaczcie to -
Odchudzanie to nie jest taki prosty temat, żeby trwale schudnąć, trzeba najpierw zmienić podejście do życia, zmienić jego styl. Wtedy efekty będą przychodziły, bo w innym wypadku raczej o nie trudno...

148

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dobrze oczyszcza sok z kiszonej kapusty, ja go trochę mieszam z wodą bo jest za kwaśny

149

Odp: Oczyszczanie organizmu

Koper włoski - zrobić wywar i pić 2x dziennie między posiłkami

150

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jabłka pomagają oczyszczać organizm - jest nawet specjalna dieta jabłkowa, która oczyszcza cały nasz organizm. Chociaż dla mnie jest zbyt monotonna

Ostatnio edytowany przez kocham_kato (2014-01-27 19:17:05)