301

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ogólnie, teraz ciągle piszemy smile)
Nawet mieliśmy ochotę spotkać się bezinteresownie i 'powspominać' stare czasy smile Byłam napalona ale wymiękłam big_smile

302

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Kurcze ja już 6 rok jestem w związku smile I to z moja pierwszą miłością big_smile

303

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Jedwabna, to nic tylko pogratulować big_smile Niezły wynik big_smile

304

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Taml92, to chyba dobrze, że wymiękłaś, choć... nie masz pokus, żeby sprawdzić samą sibie?
Jedwabna, mi jesienią minie 6 rok. Jestem ze swoją... ostatnią miłością big_smile big_smile big_smile

305

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

niechcemisie ja mam nadzieję, że moja jest pierwszą i ostatnią, a przynajmniej na to się zapowiada big_smile
Gratuluję smile

306

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

I nawzajem smile
Nie zapowiada się na jakieś zmiany, jesteśmy już jak stare dobre małżeństwo.

307

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Chyba jednak wolę zostać przy moim smile

308

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Taml !
Chyba?! tongue

309

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

tongue Ty to Ninek wszędzie się czegoś doszukasz big_smile big_smile big_smile

310

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Hehe wszyscy mi to mówią, że się potrafię przyczepić do każdego słowa i że przy mnie to trzeba naprawdę uważać na to co się mówi big_smile A ja po prostu unikam niedomówień <aniołek> tongue

311

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Na mnie narzekają, że łapię za słówka w rozmowie, a nawet że czepiam się słówek, ale to nie tak - ja po prostu zwracam na nie uwagę, a jak się komuś z rozmowców to nie podoba, to niech przywiązuje wagę do słów, które wypowiada, tak jak ja przywiązuję do tych, które słyszę. Prawda Ninek?

312

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie]Na mnie narzekają, że łapię za słówka w rozmowie, a nawet że czepiam się słówek, ale to nie tak - ja po prostu zwracam na nie uwagę, a jak się komuś z rozmowców to nie podoba, to niech przywiązuje wagę do słów, które wypowiada, tak jak ja przywiązuję do tych, które słyszę. Prawda Ninek?[/quote]

Nie sposób nie poprzeć tego co napisałaś smile Zgadzam się w pełni! I dodam jeszcze, że wkurza mnie to, że ludzi oczekują, że będę ich słuchać z uwagą, no i staram się to robić, więc to moje "czepianie" jest chyba dobrym dowodem na to, że naprawdę słucham big_smile więc o co chodzi tak w ogóle? Eh... Ludziom po prostu nie da się dogodzić hmm

313

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Nie da się. Oni sami powinni zwracać największą uwagę na to co mówią, wtedy czlowiek by się nie miał do czego przyczepić, choć... coś by zawsze znalazł wink

314

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Dziś znów usłyszałam, że jestem strasznie drobiazgowa tongue Hehe

315

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Czyli skrupulatna i staranna, bo to często idzie w parze.

316

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Swoją pierwszą miłość wspominam z uśmiechem na twarzy, ponieważ codziennie budzę się koło niej wink
A tak na poważnie, nim z mężem uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy tymi dwoma połówkami całości, przeszliśmy przez kilka związków. Ja w tamtym czasie miałam wyjść dwa razy za mąż, ale jakoś tak, nie czułam do końca tego. Mąż, też szukał wrażeń, ale nie poszło mu, tak głęboko siedziałam mu w serduchu :>

317

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Chyba za głęboko, skoro nie wyczuł od razu:)

318

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Jakoś nie chciałabym takiego "po przejściach" z innymi, gdybym znała szczegóły...

319

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Przykro mi, ale trudno dziś o kogoś NIE PO PRZEJŚCIACH... Nie te czasy.

320

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Size ma rację. Nie te czasy. No chyba że jest się nastolatką. Z drugiej strony ludzie się podczas takich przejść wiele uczą, a taka wiedza jest przydatna w kolejnych związkach. Na nieszczęście jednak zaczynają czasem myśleć stereotypowo.

321

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Albo te przejścia mają nieodwracalne skutki...

322

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

36 - powtórzę:

Cześć. smile

323

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Hello.... smile Tak wcześnie wstałeś i Ci nie zaszkodziło?!?

324

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Sopelku - ja to bardziej do tych nieodwracalnych skutków piałem...

W sensie, że dużo kobiet jeszcze przy mnie wycierpi za porażkę z tą jedną jedyną!
Będę to zadanie realizował bez wyrzutów.

niechcemisie - podtrzymuję pytanie - dlaczego przestałaś partycypować w rozmowach ze mną?

325

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

A nie chciałbyś być dla chociaż jednej z nich "pierwszą miłością"...? To takie romantyczne...
Nie można mieć tak destrukcyjnego podejścia - czemu one są winne?