1

Temat: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Zauważyłyście jak wielu facetów teraz prowadza się z grubaskami? Jak myślicie oni mają taki fatalny gust czy coś jest w tych laskach wartego uwagi?

2

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

To fat-alny gust po prostu  - fat=gruby po angielsku big_smile

3

Słuszna uwaga.  Nie wiem co ich w nich pociąga, może te dziewczyny są po prostu bardziej otwarte w łóżku na eksperymenty?

4

Taka gruba dziewczyna może trochę szpecić tez faceta, przy niej on pewnie przestanie o siebie dbać i też utyje.

5

Proste, jak facet nie ma kasy, to nie wybrzydza żeby mieć jakiś sex:)

6

Może facetom te laski przypominają ich mamy? smile Jak facet jest maminsynek to będzie szukał takiej drugiej mamusi co mu wszystko zapewni i da poczucie bezpieczeństwa?

7

Zależy jak są grube, bo nadwaga 5 kg to jeszcze ujdzie. Gorzej jak sadło się wylewa ze spodni, a laska waży więcej niż facet. To wtedy chyba tylko jakieś zboczenie go tłumaczy.

8

A ja zauważyłam że faceci z nadwagą wiążą się z takimi dziewczynami. Szczupłego z nadmiernie  grubą nie widziałam.

9

Gruba dziewczyna zawsze może schudnąć, tylko musiałby jej zamykać lodówkę i nie wypuszczać do maca:)

10

Zasada doboru naturalnego jest taka, że facet wybiera z dostępnych kobiet i jeśli ładne i zgrabne go nie chcą to obniża wymagania i bierze nawet grubą. Kobietom to przychodzi trudniej bo nie mają tak dużych potrzeb seksualnych.

11

A może charakter mają lepszy takie grubaski...?

12

Na pewno nie wymagają tak wiele materialnych rzeczy, są bardziej gotowe do ustępstw...

13

Mój brat ma taką żonę, złapała go na dziecko...

14

Cóż, często takie laski próbują w ten sposób ułożyć sobie życie. Inaczej byłyby ciągle same, a jak znajdą frajera, który chce być dobrym ojcem i wychować swoje dziecko, to żerują na nim.