1

Temat: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Zauważyłyście jak wielu facetów teraz prowadza się z grubaskami? Jak myślicie oni mają taki fatalny gust czy coś jest w tych laskach wartego uwagi?

2

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

To fat-alny gust po prostu  - fat=gruby po angielsku big_smile

3

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Słuszna uwaga.  Nie wiem co ich w nich pociąga, może te dziewczyny są po prostu bardziej otwarte w łóżku na eksperymenty?

4

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Taka gruba dziewczyna może trochę szpecić tez faceta, przy niej on pewnie przestanie o siebie dbać i też utyje.

5

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Proste, jak facet nie ma kasy, to nie wybrzydza żeby mieć jakiś sex:)

6

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Może facetom te laski przypominają ich mamy? smile Jak facet jest maminsynek to będzie szukał takiej drugiej mamusi co mu wszystko zapewni i da poczucie bezpieczeństwa?

7

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Zależy jak są grube, bo nadwaga 5 kg to jeszcze ujdzie. Gorzej jak sadło się wylewa ze spodni, a laska waży więcej niż facet. To wtedy chyba tylko jakieś zboczenie go tłumaczy.

8

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

A ja zauważyłam że faceci z nadwagą wiążą się z takimi dziewczynami. Szczupłego z nadmiernie  grubą nie widziałam.

9

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Gruba dziewczyna zawsze może schudnąć, tylko musiałby jej zamykać lodówkę i nie wypuszczać do maca:)

10

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Zasada doboru naturalnego jest taka, że facet wybiera z dostępnych kobiet i jeśli ładne i zgrabne go nie chcą to obniża wymagania i bierze nawet grubą. Kobietom to przychodzi trudniej bo nie mają tak dużych potrzeb seksualnych.

11

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

A może charakter mają lepszy takie grubaski...?

12

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Na pewno nie wymagają tak wiele materialnych rzeczy, są bardziej gotowe do ustępstw...

13

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Mój brat ma taką żonę, złapała go na dziecko...

14

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Cóż, często takie laski próbują w ten sposób ułożyć sobie życie. Inaczej byłyby ciągle same, a jak znajdą frajera, który chce być dobrym ojcem i wychować swoje dziecko, to żerują na nim.

15

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Czasem widzę takie pary i widocznie ona mu się podoba taka jaka jest...

16

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Każdy ma swój gust lub inne motywacje:)

17

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

O jakiej figurze rozmawiamy? Można mieć nadwagę i można być otyłym. Można też utyskiwać, że jest się grubaską, nie będąc nią w oczach innych, albo nazywać grubasem kogoś, kto dla innych nim nie jest. Załóżmy, że chodzi o jakieś 15 nadprogramowych kilogramów i więcej. To jest już waga, która znacząco zaburza proporcje ciała i przy której spada estetyka wyglądu. Czy to się może komuś podobać?

Zauważyłam, że są amatorzy pulchnych kobiet, ale zazwyczaj to starsi jegomoście, którzy nie muszą z rówieśnikami rywalizować o to, kto ma atrakcyjniejszą d***. Nie wiem, może kobieta o takiej figurze kojarzy się z kimś, kto karmi (podobno tak jest), z taką patronką domowego ogniska, która stawia przed chłopem solidną porcję domowego obiadu, a nie karmi go rukolą. Niejeden facet woli zjeść porcję ziemniaków i tłustego schabowego niż to, co przygotowuje na obiad kobieta dbająca o linię. To młodzi (lub wysportowani) mężczyźni zwracają większą uwagę na dietę, ale starszym nie przeszkadza piwny brzuszek i nie potrzebują kontrolować ilości białka w posiłkach.
No i mamy jeszcze takich, jak wspomniałyście, którzy nie mogą liczyć na zainteresowanie atrakcyjnych kobiet, więc wiążą się z takimi, na jakie ich stać.

Nie chcę napisać nic przykrego dla dziewczyn, których waga daleka jest od ideału, ale przecież im samym taka figura też na pewno się nie podoba i dobrze zdają sobie z tego sprawę, że to jest coś, co obniża ich atrakcyjność.

"Grubaski" często są bardziej czułe i oddane. Być może dlatego, że męskiego zainteresowania doświadczają rzadziej niż szczupłe kobiety i kiedy pojawia się ktoś na horyzoncie, bardziej go doceniają.
Trzeba też pamiętać o tym, że kobieta, bez względu na wagę, ma też charakter i ktoś naprawdę może pokochać ją za to jaka jest tam w środku, za to jaka jest dla innych ludzi, za to piękno wewnętrzne. Grubaski też są fajne, wesołe, utalentowane, mądre, też odnoszą sukcesy na różnych polach, mimo że dopuszczenie do tego, aby waga wyrwała się spod kontroli świadczy o jakichś problemach. No cóż... każdy jakieś ma.

Kiedy widzę mężczyznę z kobietą sporej wagi to raczej przychodzi mi na myśl, że związali się zanim się roztyła. Po prostu jest między nimi coś (prawdziwe i głębokie uczucie, przyzwyczajenie, zobowiązania, zależność), co sprawiło, że nie rozeszli się nawet gdy któreś z nich lub oboje stracili na atrakcyjności. Niewiele znam przypadków, gdy ktoś zainteresował się dziewczyną, która wyraźnie waży dużo za dużo, która jest otyła, której sylwetka jest przez wagę zdeformowana. Znam tylko dwie takie pary.

Osobiście uważam, że kobiety z dużą wagą nie podobają się ani mężczyznom, ani sobie samym, tylko że to takie generalizowanie i jest od tego mnóstwo wyjątków, począwszy od facetów kierujących się sercem, aż po feedersów.

18

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Grubsza laska która ma jednak talię może wyglądać apetycznie...

19

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Jeśli jest zadbana i potrafi fajnie się ubrać podkreślając wdzięki to tak. Ciekawe tylko czy mężczyzna nie boi się, że skoro ona już waży trochę za dużo, to nie ma kontroli nad swoją wagą i będzie jej przybywać. No chyba że aż tak długoterminowo to oni nie myślą. wink

20

Odp: Czy faceci lubią grube dziewczyny?

Zakompleksieni faceci bardziej krytykują takie dziewczyny, bo wtedy czują się lepsi od nich... A powinni je mobilizować do zmian a nie dołować.