201

Odp: My w konkursach

a ja wygrałam zestaw do depilacji firmy JOANNA big_smile
miła niespodzianka po powrocie z urlopu smile

202

Odp: My w konkursach

Gratuluję! Ja wygrałam kolejne książeczki dla córci z MiniMini a jeszcze nie dostałam poprzednich od marca...

203

Odp: My w konkursach

niedługo kompletnie sobie "zagracisz" mieszkanie tymi nagrodami... smile Od dawna się bawisz w konkursy w necie?

204

Odp: My w konkursach

Od jakiegoś roku. I tak jakoś mi się udaje....najbardziej lubię te opisowe...często wygrywałam zestawy na w-spódnicy...

205

Odp: My w konkursach

Myślę, że taka zabawa wciąga, mam rację?

206

Odp: My w konkursach

Może i wciąga. Ze mną jest inaczej bo wygrywam przede wszystkim za pisanie....a rzadko udaje mi się wygrać w konkursach typu która odp. jest prawidłowa a,b czy c

207

Odp: My w konkursach

Ja z tej strony www. tylko wygrałam 1 raz kosmetyki.
A jakie znacie inne strony www., gdzie można wygrać jakieś gadżety ?

208

Odp: My w konkursach

A co na przykład być chciała?

209

Odp: My w konkursach

Tymczasem ogłaszamy listę zwycięzców:

1. niechcemisie

2. summerlove

3. emilia_s292

gratuluję smile

210

Odp: My w konkursach

Bardzo się cieszę, tylko się zastanawiam dlaczego Ciebie nie ma na tej liście?????? I w ogóle nie rozumiem trochę tego wyboru.....

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-09-02 09:58:45)

211

Odp: My w konkursach

W tym celu proponuję sprawdzić, kto bywał na tym forum regularnie - to również miało wpływ na naszą ocenę smile Nagrodzone osoby podtrzymywały dyskusję przez cały czas i ich posty najwięcej do niej wniosły.

212

Odp: My w konkursach

wchodzę tu codziennie, a założony przeze mnie (w czasie trwania konkursu) temat ma najwięcej postów...

213

Odp: My w konkursach

Przykro nam, że nie zostałaś nagrodzona, bo Twoje wypowiedzi również wiele wniosły do rozwoju tego forum - obiecujemy, że następnym razem przewidzimy nagrody dla większej ilości osób. Musisz jednak przyznać, że laureatki pisały o wiele więcej i również ciekawie, więc jaki by nie był nasz werdykt, zawsze ktoś czułby się poszkodowany... Taki już jest "urok" konkursów, że uczestników jest więcej niż nagród, a nasza rola jest bardzo niewdzięczna sad

214

Odp: My w konkursach

Rozumiem Waszą decyzję i nie chcę jej podważać. Jedynie myślałam, że konkurs polegał na założeniu tematu i podtrzymywaniu dyskusji, a nie napisaniu jak największej ilości postów. Szkoda, że wykasowaliście już zasady konkursu.
A chyba pod moim tematem "ślub" jest najdłuższa dyskusja...

No i przyznacie, że jest to już kolejne nieporozumienie po Waszym konkursie... dlatego proponuję na przyszłość stworzyć regulamin, tak będzie lepiej dla wszystkich i zarówno my jak i Wy jako Redakcja będziecie mieli do czego się odwoływać przy ew. reklamacjach.


pozdrawiam smile

215

Odp: My w konkursach

Weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie, jednak w tym konkursie było wyraźnie napisane, że wygrywają osoby, które spowodują, że forum się ożywi. Przyznasz chyba, że większość Twoich wypowiedzi była skupiona właśnie na temacie ślubu, a laureatki pisały również na wiele innych tematów, co miało wpływ na nasz werdykt.

216

Odp: My w konkursach

rozumiem... smile
nie chcę być upierdliwa wink ale nie lubię takich płynnych zasad, wystarczy zajrzeć do tego tematu żeby zobaczyć, że ja pisałam tam najmniej big_smile

217

Odp: My w konkursach

Przyznasz jednak, że wiele Twoich wypowiedzi w innych tematach również dotyczyło ślubu. Laureatki nie dość, że poświęcały więcej czasu i energii na pisanie na forum (co w oczywisty sposób przełożyło się na imponującą ilość postów), to jeszcze poruszały wiele ciekawych kwestii, inicjując i rozwijając dyskusję.
Co do regulaminu: wyraźnie było napisane, że nagrody otrzymają 3 najaktywniejsze osoby, które "rozgrzeją do czerwoności dyskusję na forum". Nie było tam ani słowa o liczeniu postów pod zakładanymi przez uczestników konkursu tematami! Zasady są jasne, trzeba je tylko dokładnie czytać.

218

Odp: My w konkursach

[quote=emilia_s292]Bardzo się cieszę, tylko się zastanawiam dlaczego Ciebie nie ma na tej liście?????? I w ogóle nie rozumiem trochę tego wyboru.....[/quote]
To komu proponujesz odebrać nagrodę by przyznać ją Justynie? smile

219

Odp: My w konkursach

Proponuję żeby były 4 zwyciężczynie smile

220

Odp: My w konkursach

Hmmm... Szkoda, że były tylko 3 nagrody... Niestety, z mojej nie da się nic uszczknąć, żeby się podzielić z koleżanką...

221

Odp: My w konkursach

No z mojej chyba też nie sad

222

Odp: My w konkursach

A w ogóle dostałyście już nagrody? Jak się wam podobają?

223

Odp: My w konkursach

Ooooo, mi bardzo big_smile
W dodatku tak fajnie wyszło, że paczkę dostarczono akurat kiedy siedziałam sobie smutna, a tu taka niespodzianka. Ponury nastrój prysnął jak mydlana bańka. Nagroda bardzo mi się spodobała. 100% trafiona smile

224

Odp: My w konkursach

Ja jeszcze nie dostałam...

225

Odp: My w konkursach

A ja dostałam już - jest superrrr!!!