276

Odp: My w konkursach

Byle nie na Twoich egzaminach wink

277

Odp: My w konkursach

Niniejszym ogłaszam, że zaliczyłam 7 egzaminów ustnych na ocenę bardzo dobry, oraz trzy pisemne na 5 i jeden ustny na 4, z czego jestem zła, ponieważ nauczycielka wystawiła mi ocenę nie zadając ani jednego pytania. Co to wogóle za egzamin? Nauczyłam się materiału na 5, a ona wpisała mi ocenę i stwierdziła, że właśnie zaliczyłam egzamin.

278

Odp: My w konkursach

gratuluję!!!! smile smile smile

279

Odp: My w konkursach

[quote=niechcemisie]Niniejszym ogłaszam, że zaliczyłam 7 egzaminów ustnych na ocenę bardzo dobry, oraz trzy pisemne na 5 i jeden ustny na 4, z czego jestem zła, ponieważ nauczycielka wystawiła mi ocenę nie zadając ani jednego pytania. Co to wogóle za egzamin? Nauczyłam się materiału na 5, a ona wpisała mi ocenę i stwierdziła, że właśnie zaliczyłam egzamin.[/quote]
To z czego masz 4?

280

Odp: My w konkursach

gratuluję smile

281

Odp: My w konkursach

Gratki!

282

Odp: My w konkursach

A dziękuję dziękuję smile Z chemii. Niestety nie polubiłam się z nową nauczycielką, bo miałam zwyczaj przez połowę semestru  robić sobie wolne w poniedziałki, a akurat wtedy wypada ów przedmiot, ale teraz zaczęła się do mnie przekonywać. Nie odpuszczę, w tamtym roku miałam z chemii 5, w tym roku kończę ten przedmiot i ocena z tego idzie mi na papier.

283

Odp: My w konkursach

o tak, nie odpuszczaj, chemia ważna sprawa zresztą wink

284

Odp: My w konkursach

Czasem mi brakuje tylko szkoły o wyższym nieco poziomie, bo tutaj nauczyciele zbyt wiele nie wymagają smile Wogóle jestem przerażona tym, czego teraz programowo uczą. To jest jedna trzecia tego czego ludzie uczyli się gdy były 8-klasowe podstawówki i 4-klasowe licea.

285

Odp: My w konkursach

Niechcemisie masz rację - ja też jestem przerażona lenistwem i głupotą w szkołach... obecny program nauczania jest o kant stołu!!!!!!!

286

Odp: My w konkursach

[quote=niechcemisie]Czasem mi brakuje tylko szkoły o wyższym nieco poziomie, bo tutaj nauczyciele zbyt wiele nie wymagają smile Wogóle jestem przerażona tym, czego teraz programowo uczą. To jest jedna trzecia tego czego ludzie uczyli się gdy były 8-klasowe podstawówki i 4-klasowe licea.[/quote]
Skoro to wieczorówka, za którą pewnie płacisz to traktujaą Cię jak klienta, a nie jak ucznia... A jak wiadomo, zadowolenie klienta wazna rzecz...

287

Odp: My w konkursach

Za darmo jest. Za liceum eksternistyczne biorą.

Oglądam te podręczniki do gimnazjum i liceum i się zastanawiam, np. dlaczego materiał z chemii jest w liceum ten sam co w gimnazjum. Biorę swoją starą książkę do chemii, otwieram i myślę:"Teraz takich rzeczy uczą się chyba na studiach chemicznych, bo na pewno nie w liceum". Ostatnio interpretowaliśmy utwór Słowackiego "Smutno mi Boże..." W drugiej klasie liceum!!! Ja to przerabiałam w podstawówce! I trzeba było nawet nauczyć się go na pamięć. Lektur też już nie ma tyle co kiedyś. Biorę książkę do literatury dla 1 kl. starego liceum, dla porównania sprawdzam książki z gimnazjum i liceum i stwierdzam, że w jednej starej materiał jest tak obszerny, że stanowi połowę tego, czego się teraz uczą przez całe gimnazjum. Dostajemy do rozwiązywania arkusze maturalne i ja się zastanawiam jak można nie zdać matury i dlaczego tak się jej boją. Jest na poziomie sprawdzianu, takiego zwykłego na lekcji. W ubiegłym roku szkolnym odważyłam się otworzyć mój stary zeszyt do polskiego i nowy. Jak zamknęłam, tak nie otwierałam więcej.

288

Odp: My w konkursach

Reforma szkolnictwa ma głębokie podłoże polityczne: łatwiej rządzić tłumem matołów, nie będą się sprzeciwiać...

289

Odp: My w konkursach

Święta prawda niestety.

290

Odp: My w konkursach

Sa obecnie w sieci jakieś fajne konkursy gdzie mozna wygrac kosmetyki lub inne fajne produkty?

291

Odp: My w konkursach

a ja wczoraj wygrałam chlebek Wasa wraz z dzbankiem do herbaty marki Duka big_smile big_smile big_smile
zupełnie przez przypadek w ostatnim dniu wysłałam zgłoszenie...

widziałam na Mydlandia.pl jakiś konkurs Ziaji bodajże...

292

Odp: My w konkursach

Też go widziałam. Jakiś wierszyk tam trzeba ułożyć z tego co pamiętam, żeby było "ziaja" i "mydlandia".

293

Odp: My w konkursach

no to jeszcze kilka słów i wierszyk gotowy!

294

Odp: My w konkursach

oo tak, dobrze piszesz - wierszyk smile
dlatego zamknęłam stronę wink takie konkursy to nie dla mnie big_smile

295

Odp: My w konkursach

Czemu? Parę słów do rymu i gotowe. Czasem, kiedy patrzę na wyniki to okazuje się, że lepiej nie umieć pisać. Szanse wówczas rosną.

296

Odp: My w konkursach

no właśnie nie jestem w tym dobra wink
póki co siedzę i się uśmiecham do swoich nowych nagród, które właśnie przyniósł kurier:
[img]//1.1.1.5/bmi/dukapolska.com/upload/image/shop/product/08/886/456497-plum-dzbanek-z-filizanka-czerwony-59-90.jpg[/img]
i trzy opakowania pieczywa wasa solruta mniam mniam smile smile smile
[img]//1.1.1.1/bmi/ccindylicious.blogg.se/images/2010/solruta_large_84003050.jpg[/img]

297

Odp: My w konkursach

Mi właśnie skończył się karton wygranych Bake Rollsów. Za piosenkę rymowaną dostałam.

298

Odp: My w konkursach

wow, uwielbiam bake rollsy big_smile

299

Odp: My w konkursach

Ja najbardziej czosnkowe, ale bekonowe przysłali sad

300

Odp: My w konkursach

cały karton bekonowych??? yikes nieźle wink

a ja bym chciała teraz wygrać tonik i krem do twarzy oraz balsam ujędrniający do biustu big_smile
bo mi się kończą wink