176

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=emilia_s292]Atmosfera panuje tu naprawdę sympatyczna! Forum wciąga i przyznam, że bardzo was polubiłam dziewczyny![/quote]
nawzajem smile

177

Odp: Promocje na kosmetyki

Nawzajem! może i fajnie że jest nas nie tak duża grupka ludzi , bo przy większej ilości to nie wiadomo jakby to było!?

178

Odp: Promocje na kosmetyki

promocja w e-sklepie Tołpy
[url]http://www.torf.dore.pl/index.php[/url]

179

Odp: Promocje na kosmetyki

Zdobądź jeden z dziesięciu zestawów najnowszych anty-perspirantów Ziaja. Aby o niego zawalczyć wystarczy e-mail do redakcji Familie.pl z odpowiedzią na dwa proste pytania…

[url]http://familie.pl/profil/ula/1095,Rozdajemy-zestawy-anty-perspirantow-Ziaja-KONKURS.html[/url]

180

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=justyna]promocja w e-sklepie Tołpy
[url]http://www.torf.dore.pl/index.php[/url][/quote]
Wreszcie mają normalne ceny smile Ale nazywa się: promocja...

181

Odp: Promocje na kosmetyki

jak na polskie kosmetyki to rzeczywiście ceny jak z importu mieli. A jak są skuteczne? Któraś używała?

182

Odp: Promocje na kosmetyki

tołpa ma rewelacyjne kosmetyki, miałam kilka razy i naprawdę mogę polecić, tyle że ... trzeba się wykosztować sad

183

Odp: Promocje na kosmetyki

Zgadzam się. Tołpa ma super kosmetyki.

184

Odp: Promocje na kosmetyki

A jakich używałaś? Możesz coś konkretnego polecić nam?

185

Odp: Promocje na kosmetyki

ja miałam takie kosmetyki:
HYDRATIV BOGATY KREM NAWILŻAJĄCY
HYDRATIV LEKKI KREM NAWILŻAJĄCY
SERUM BOROWINOWE DO CIAŁA WYSZCZUPLAJĄCO-LIFTINGUJĄCE
oraz
FUTURIS Bogaty krem witalizujący

186

Odp: Promocje na kosmetyki

I są efekty? Jakie? Bogate? smile

187

Odp: Promocje na kosmetyki

Fajna jest teraz promocja dla fanów kosmetyków nantes na facebooku! Wszyscy fani maja 10% znizki na jakikolwiek kosmetyk nantes. Z okazji świąt:)

188

Odp: Promocje na kosmetyki

Nic tylko kupować!

189

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=Ksymena]I są efekty? Jakie? Bogate? smile[/quote]
tak big_smile
ten ostatni krem był świetny!

190

Odp: Promocje na kosmetyki

Był? Już się sakończył?

191

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=summerlove]Był? Już się sakończył?[/quote]
tak, dlatego BYŁ wink
nic nie jest wieczne

192

Odp: Promocje na kosmetyki

Mnie też szybciej się kończą kosmetyki, które szczególnie mi przypadły do gustu smile

193

Odp: Promocje na kosmetyki

A ja najszybciej chcę się pozbyć tych, ktore średnio mi się spodobały.

194

Odp: Promocje na kosmetyki

[quote=niechcemisie]A ja najszybciej chcę się pozbyć tych, ktore średnio mi się spodobały.[/quote]
to też... coś w tym jest smile

195

Odp: Promocje na kosmetyki

Ja wierze tylko w nasze polskie kremy typu Ziaja, Bielenda, nigdy się nie zawiodłam a i Farmona, a faktycznie Tołpa też rewelacja, ale nie na moją kieszeń

196

Odp: Promocje na kosmetyki

a ja nie mam tak, że jedna firma i koniec
ziaja ma fajne i tanie kosmetyki, ale kilka mi nie pasuje, podobnie farmona, z tych co wymieniłaś bielenda ma najwięcej dobrych dla mnie kosmetyków
a tołpa - dobra, polska, ale.... cenią się sad

197

Odp: Promocje na kosmetyki

Jak Iwostin. Raz wygrałam krem tej firmy, jest super. Sama bym sobie go nie kupiła, bo wolałabym dwa albo trzy tańsze kosmetyki. Co do Farmony - był taki konkurs kiedyś na forum i wygrałam pudełko kosmetyków od Redakcji, tam był taki sorbet do ciała Farmony bananowo-kokosowy[img]//www.perfectfresh.com/paimg/2319m.jpg[/img] Suuuper jest! Bo poza tym to z Farmony niewiele miałam kosmetyków. Z ziaji i Bielendy dużo, zwłaszcza z Bielendy, bo lubię bardzo.

198

Odp: Promocje na kosmetyki

No i dobrze, popierajmy polskie firmy żeby przetrwały. Ostatnio czytałam ze Kolastyna ma problemy, a to też dobra firma - mam m.in. ich krem ochronny na zimę i się bardzo dobrze sprawdza!

199

Odp: Promocje na kosmetyki

Bielenda ma fantastyczne kosmetyki!!! jedyne co mi nie pasuje, to jej balsamy do ust, np.ten czarna oliwka [url]http://www.domzdrowia.pl/66017,bielenda-czarna-oliwka-balsam-do-ust.html[/url]

200

Odp: Promocje na kosmetyki

Dla mnie jedyne sprawdzone balsamy to Nivea, po inne nie sięgam