976

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Zbeształam siebie samą tongue

977

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Na razie się umyłam i posmarowałam się kremem oliwkowym -uwielbiam jego zapach

978

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Naolejowałam włosy, dokładnie wypeelingowałam twarz i nałożyłam na nią masło shea oraz pomalowałam na fuksjowo paznokcie. A teraz przeglądam w internecie szminki z golden rose...

979

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

byłam z synem na łyżwach i fajnie mi z tym big_smile

980

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dzisiaj nic takiego, ale wczoraj było wieczorne domowe Spa z wykorzystaniem samodzielnie przygotowanych "kosmetyków" smile

981

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Pochwal się, cóż takiego stworzyłaś?

Ja dziś śmigam z koleżanką na zakupy kosmetyczne smile Poluję na przeceny zestawów i już dwa całkiem fajne zgarnęłam w obniżonej cenie. A potem idziemy do kina smile

982

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Zwykły peeling do twarzy z płatków owsianych i i maseczkę z drożdży smile Nic trudnego a efekty świetne smile

983

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Wyspałam się smile

984

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Mnie czeka domowe, wieczorne Spa smile

985

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Maseczkę z siemienia lnianego na twarz. Ale poluję na kosmetyki z konopi, bo lubię naturalne produkty, zaraz wezmę udział w konkursie [url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-ze-sklepem-wokol-natury-wspaniale-zestawy-nagrod/[/url]

986

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Oprócz tego ,że się umyłam i posmarowałam kremem z oliwką ,to nic specjalnego.

987

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja w sumie dziś tylko się pomalowałam. Zawsze jak wychodzę to robię makijaż, a Wy?

988

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Chociaż delikatny ,ale musi być ,jak to wyjść bez makijażu ,to,tak jak bez ubrania:)

989

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Jak na razie uraczyłam się pysznym jedzeniem, za chwilę zrobię kawę a wieczorem jakieś małe domowe spa smile

990

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja się dzisiaj wyspałam mimo, że wstałam o 6 rano. Wypiłam pyszną kawę i zjadłam jajecznicę z pomidorami smile

991

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

[quote=dorota04]Chociaż delikatny ,ale musi być ,jak to wyjść bez makijażu ,to,tak jak bez ubrania:)[/quote]

Też wychodzę z takiego założenia. Choć jak wyskakuję na chwilę do sklepu to już się nie maluję.

992

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Charlotte, co to za sprzęt kupiłaś?
Ja dziś stałam prawie godzinę pod prysznicem... cudowne oczyszczenie. I zjadłam prawie całe ptasie mleczko smile

993

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja... poszłam wcześniej spać, bo cierpię ostatnio na niewyspanie.
No i znalazłam sobie nowe rzeczy do czytania w wolnej chwili.
A, i kupiłam sobie lody - co prawda ograniczam słodkie, ale na lody zawsze się skuszę, nawet zimą.

994

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Zrobilam sobie peeling ciala smile a dokladnie- peeling cukrowy z bielendy ( seria Twoja Pielegnacja). Uwielbiam takie produkty, po ktorych skora jest gladka, miekka i jednoczesnie nawilzona smile to bielendowska nowinka na polkach smile

995

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

nalozylam wcierke Jantar na wlosy i wywoskowalam sobie nogi smile

996

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

A ja dzisiaj idę do fryzjera, ale planuję tylko lekko podciąć końcówki wink

997

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Zjadłam kremówkę, liczy się? Chyba nie sad

998

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dzisiaj? Standardowo zadbałam o cerę i wklepałam krem pod oczy. Nie zapominajcie o tym ważnym elemencie twarzy i zerknijcie, jak go pielęgnować . Tam oznaki starzenia widać najbardziej.

999

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dzisiaj to ja dopiero zacznę coś robić. I koniecznie w planie uwzględnić muszę paznokcie, bo straszą od dwóch dni odskrobanym lakierem big_smile

1,000

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ostatnio od tygodnia wstaję pół godz. wcześniej żeby sobie zaparzyć skrzyp polny, piję go na osłabione włosy i paznokcie:)