76

Odp: Prośby do Administracji

witamy ponownie smile

77

Odp: Prośby do Administracji

witamy więc z powrotem;)

78

Odp: Prośby do Administracji

Ja proponuję założenie działu "hobby". Każdy mógłby się wypowiedzieć np. na temat tworzenia biżuterii (np.ja), haftowania, kolekcjonowania różnych rzeczy itp. smile

79

Odp: Prośby do Administracji

właśnie miałam napisać, że przydałyby się jakiś dział o związkach, miłości też może być:P

80

Odp: Prośby do Administracji

proponowałabym również dział humor - do zamieszczania dowcipów, śmiesznych filmików i zdjęć smile

myślałam również nad działem "ślub, wesele, zaręczyny" - zamieszczać by można było porady na temat przygotowań do ślubu, okoliczności zaręczyn, życia po ślubie, zdjęć ślubnych, wyboru obrączek, jakieś tematy tabu (związane ze ślubem), ewentualnie ogłoszenia (może ktoś chciałby niedrogo sprzedać swoją suknię lub ktoś inny kupić) smile

Ostatnio edytowany przez avianna (2009-10-17 00:35:45)

81

Odp: Prośby do Administracji

humor - to przegiecie - przeciez mozemy w jednym temacie pisac dowcipy nie tzreba od razu jakiegos dzialu zakaldac...

82

Odp: Prośby do Administracji

ale możemy stworzyć w kategorii "inne" dział "humor" i tam pisać dowcipy czy wklejać śmieszne zdjęcia smile a w jednym temacie to wszystko się bardzo wymiesza sad a tak to osobno mogłyby być np. takie tematy jak: dowcipy o zwierzętach, dowcipy o ludziach, dowcipy erotyczne, śmieszne opisy gg, śmieszne rysunki, zabawne sms, śmieszne teksty, napisy na murach, itp.) smile ponawiam prośbę smile

Ostatnio edytowany przez avianna (2009-10-17 20:21:57)

83

Odp: Prośby do Administracji

a i jeszcze w dziale humor można by umieścić temat "zagadki" smile jest na prawdę dużo opcji, które można by wcielić w życie odnośnie tego działu smile

84

Odp: Prośby do Administracji

lepiej dzial rozrywka i tam wrzucic wszystkie gry i humor...

85

Odp: Prośby do Administracji

Jestem za tym,żeby była rozrywka,sex i może na każdy temat?

86

Odp: Prośby do Administracji

ja jestem za działem HUMOR albo SPAM wink i tam wrzucić te wszystkie gry nt. zespołów, imion i nazw miast na ostatnia literę big_smile

87

Odp: Prośby do Administracji

jestem za działem rozrywka - by tam nie liczono liczy postow bo widze, ze niektorym sie lekko w glowie poprzewracało...

i bron boze za działem humor!!!!! bo pewnie znów avianna założy mase tematów typu:
dowcipy o blondynkach\
dowcipy o brunetkach
dowcipy o sexie, itd itd neutral.
OD tego sa portale do tego przeznaczone!!!!!

88

Odp: Prośby do Administracji

Jestem za skasowaniem ponad połowy gier (jak nie większosci) koleżanki avianna, większość to gry całkiem bez sensu neutral(typu: Piszemy, jak zginęły po kolei mrówki.)  lub powtarzajace sie (z serii typu: czy masz...)
to sie robi forum dla jakichś dzieciaków neutral a nie o urodzie i zdrowiu neutral gdzie notabene coraz mniej ciekawych tematów się pojawia.

89

Odp: Prośby do Administracji

[quote=malenka84]Jestem za skasowaniem ponad połowy gier (jak nie większosci) koleżanki avianna, większość to gry całkiem bez sensu neutral(typu: Piszemy, jak zginęły po kolei mrówki.)  lub powtarzajace sie (z serii typu: czy masz...)
to sie robi forum dla jakichś dzieciaków neutral a nie o urodzie i zdrowiu neutral gdzie notabene coraz mniej ciekawych tematów się pojawia.[/quote]

Jeśli moje gry byłyby bez sensu to nikt nie brałby w nich udziału tongue a jeśli są osoby zainteresowane nimi to nie popieram skasowania ich (co innego gdyby nie było zainteresowania nimi). Jeśli komuś się one nie podobają niech po prostu nie bierze w nich udziału. smile Uważam, iż na każdym forum powinien znaleźć się dział dotyczący rozrywki smile to często zachęca do pisania na forum nie tylko w tym temacie.

Ps. jeśli chodzi o gry "powtarzające się jak np. czy masz... to wiadomo, że w torebce nie trzymamy tego co w szafie tongue tylko zupełnie inne rzeczy, a więc zabawa z zupełnie innymi słowami smile a poza tym zarówno zawartość naszej szafy, jak również torebki jest związana z modą smile

Jeśli chodzi o coraz mniejszą ilość pojawiających się nowych ciekawych tematów (domyślam się, że chodzi o pozostałe działy, niż plotki) myślę, iż dzieje się tak dlatego gdyż nowi użytkownicy ich nie zakładają(nie wiadomo dlaczego, może po prostu lubią tylko udzielać się w istniejących tematach?), a ci co są już jakiś czas zarejestrowani, po prostu to co ich ciekawiło i na jaki temat mieli wiedzę napisali już dużo. smile Dobrym rozwiązaniem byłoby założenie nowych tematów przez "stałych" użytkowników jeśli tylko będzie to możliwe smile
Innym rozwiązaniem byłoby, np. gdyby każdy nowy użytkownik musiał założyć nowy temat aby móc przeglądać i pisać np. dział "plotki",czy "rozrywka" jeśli taki by powstał smile a jeszcze innym dodanie nowych działów. smile Można również przeprowadzić ankietę wśród użytkowników forum, co ewentualnie chcieliby aby się tutaj znalazło smile

90

Odp: Prośby do Administracji

a jeśli chodzi o niezliczanie postów w dziale plotki, gry, czy rozrywka (pewnie chodzi o konkurs) jestem "za" i też to popieram smile

91

Odp: Prośby do Administracji

[quote=avianna][quote=malenka84]Jestem za skasowaniem ponad połowy gier (jak nie większosci) koleżanki avianna, większość to gry całkiem bez sensu neutral(typu: Piszemy, jak zginęły po kolei mrówki.)  lub powtarzajace sie (z serii typu: czy masz...)
to sie robi forum dla jakichś dzieciaków neutral a nie o urodzie i zdrowiu neutral gdzie notabene coraz mniej ciekawych tematów się pojawia.[/quote]

Jeśli moje gry byłyby bez sensu to nikt nie brałby w nich udziału tongue a jeśli są osoby zainteresowane nimi to nie popieram skasowania ich (co innego gdyby nie było zainteresowania nimi). Jeśli komuś się one nie podobają niech po prostu nie bierze w nich udziału. smile Uważam, iż na każdym forum powinien znaleźć się dział dotyczący rozrywki smile to często zachęca do pisania na forum nie tylko w tym temacie.

Ps. jeśli chodzi o gry "powtarzające się jak np. czy masz... to wiadomo, że w torebce nie trzymamy tego co w szafie tongue tylko zupełnie inne rzeczy, a więc zabawa z zupełnie innymi słowami smile a poza tym zarówno zawartość naszej szafy, jak również torebki jest związana z modą smile

Jeśli chodzi o coraz mniejszą ilość pojawiających się nowych ciekawych tematów (domyślam się, że chodzi o pozostałe działy, niż plotki) myślę, iż dzieje się tak dlatego gdyż nowi użytkownicy ich nie zakładają(nie wiadomo dlaczego, może po prostu lubią tylko udzielać się w istniejących tematach?), a ci co są już jakiś czas zarejestrowani, po prostu to co ich ciekawiło i na jaki temat mieli wiedzę napisali już dużo. smile Dobrym rozwiązaniem byłoby założenie nowych tematów przez "stałych" użytkowników jeśli tylko będzie to możliwe smile
Innym rozwiązaniem byłoby, np. gdyby każdy nowy użytkownik musiał założyć nowy temat aby móc przeglądać i pisać np. dział "plotki",czy "rozrywka" jeśli taki by powstał smile a jeszcze innym dodanie nowych działów. smile Można również przeprowadzić ankietę wśród użytkowników forum, co ewentualnie chcieliby aby się tutaj znalazło smile[/quote]


Ale czy teraz założysz temat?
Czy masz w kibelku..?
czy masz w majtkach?
czy masz w lewej górnej szufladzie?
czy masz w dolnej półce...?

Przecież każdy jest to inny temat neutral.
Ale po co tule zakładasz takich nie pasujących tutaj tematów?

92

Odp: Prośby do Administracji

czy temat pinkmause "czy masz.." nie wystarczył? na serio tzreba było sie na drobne rozkładać??
Albo te testy... bez sensu! neutral
I pare innych dziewcyzn tez tak msyli -a skoro aktywnosc to w niektorych tematach to 3 właacznie z Toba osoby bawiace sie to na serio SUPER aktywniość i super potzrebny temat neutral

93

Odp: Prośby do Administracji

moim zdaniem założyłaś ten temat jak sama nazwa wskazuje jako "prośby do administracji", a nie do kłótni smile odczuwam to jako atak na mnie. Może nie każdy temat założony przeze mnie cieszy się dużą liczbą odpowiedzi, ale zwróć uwagę też na to, iż zakładam tematy nie tylko w dziele "plotki i inne", ale również i w innych. Poza tym w innych działach założyłam jeszcze raz tyle tematów co ty, więc chyba się staram, aby to forum "żyło swoim życiem" i pomagam w tym. (Jeśli uważasz,  że jest za mało tematów w innych działach, może po prostu je załóż). Uważam, iż na temat założenia NOWYCH działów powinna wypowiedzieć się jakaś osoba z administracji.

94

Odp: Prośby do Administracji

[quote=malenka84]


Ale czy teraz założysz temat?
Czy masz w kibelku..?
czy masz w majtkach?
czy masz w lewej górnej szufladzie?
czy masz w dolnej półce...?

Przecież każdy jest to inny temat neutral.
Ale po co tule zakładasz takich nie pasujących tutaj tematów?[/quote]

odnoszę to jako czepianie się mnie sad choćby dlatego, iż tematy czy masz... akurat cieszą się popularnością. Najmniej odpowiedzi jest przy testach, ale zauważ, iż tam chodzi o to, żeby ktoś test zobaczył, ewentualnie zrobił, a jeśli się wypowie to pewnie tylko raz, informując o jego wyniku (a nie każdy chce to ujawniać). tongue I nie zamierzam się tutaj kłócić!!! Niech administracja rozwiąże problem.

95

Odp: Prośby do Administracji

ale czy nie mozna było tych testow np w jednym temacie?
a rozbijanie tematu "czy masz.." ma najmniejszy sens? chyba dla dzieci...

96

Odp: Prośby do Administracji

Dział został dodany

Odnośnie konkursu. Nie będą brane pod uwagę posty nie wnoszące nic do tematu.

97

Odp: Prośby do Administracji

A moze jakis dział na te gry?
bo w plotkach czasem ciężko się przebić neutral

98

Odp: Prośby do Administracji

Proszę ten temat przenieśc do miłośc i s eks
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/viewtopic.php?id=265[/url]

99

Odp: Prośby do Administracji

Przeniesione

100

Odp: Prośby do Administracji

lepiej nie liczyć punktów tylko z działu PLOTECZKI I INNE, przecież ZWIERZĘTA nie są niczemu winne wink tongue