26

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Kiedy przeniosłam się w inną część domu, zrobiłam remont i umeblowałam nowy pokój, poczułam się w nim tak obco, dziwnie jakoś... był bez charakteru. Dopiero z czasem, kiedy zaczęłam dokupywać do niego kwiaty, zaprojektowałam wiszące półki, znalazłam dywan, zaczął wyglądać przytulniej, przyjaźniej. Nie ma w nim klimatu, jaki panował w poprzednim lokum. Myślałam, że szybko nabierze jakiegoś charakteru, ale to jest jednak praca na miesiące, jeśli nie lata. Nie da się kupić wszystkiego naraz, bo czasami jest tak, że w sklepach nie ma tego czegoś, czego potrzebujemy. Są dodatki, które praaaawie dają efekt, o który nam chodzi, ale to jednak nie to. A potem, kilka tygodni później, przeglądając jakiś katalog, przypadkiem natrafiamy właśnie na to, o co nam chodzi smile

27

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Ja często trafiam na takie klimatyczne rzeczy na targach rękodzieła, świetne rzeczy tam mają:)

28

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Oj, tak, na takich targach można rzeczywiście kupić cudeńka i sa to jednak oryginały. Dawno nie byłam już na takich targach ale nie zaprzestałam zakupów dodatków. W zeszłym tygodniu kupiłam śliczne poduszki i dywan o nowoczesnym przecieranym wzorze. Niby nic wielkiego a jednak efekt odnowienia sypialni jest.

29

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Fajne ceny są czasem w Pepco, warto tam zaglądać

30

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Rękodzieło jest fajne, warto bywać i kupować  na takich targach.

31

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

W Pepco czasem jest coś fajnego, lampiony, zegary itp.