1

Temat: Dobre księgarnie

Dziewczyny, znacie może jakieś polskie księgarnie w UK? Dopiero co wprowadziłam się do Londynu i nie bardzo kojarzę, co i jak, no ale bez wieczornej sesji z książką nie wyobrażam sobie życia smile. Podpowiecie coś?

2

Odp: Dobre księgarnie

Masz np. na 220c Blythe Road , W14 0HH smile

3

Odp: Dobre księgarnie

A jakieś antykwariaty? Uwielbiam grzebać w starych, tanich książkach smile

4

Odp: Dobre księgarnie

A sprawdzaliście księgarnię? Oni mają dobre ceny, wybór jest dosyć duży, za wysyłkę trzeba zapłacić niecałe £2 w przypadku większego zamówienia, które przekracza £30 dostawa jest darmowa. W piątki mają promocje na wybraną książkę - bestseller albo nowość. Znajdziecie u nich też polskie gry planszowe oraz puzzle.

5

Odp: Dobre księgarnie

[quote=karolal]A sprawdzaliście księgarnię ? Oni mają dobre ceny, wybór jest dosyć duży, za wysyłkę trzeba zapłacić niecałe £2 w przypadku większego zamówienia, które przekracza £30 dostawa jest darmowa. W piątki mają promocje na wybraną książkę - bestseller albo nowość. Znajdziecie u nich też polskie gry planszowe oraz puzzle.[/quote]

Księgarnia godna uwagi, dobrze wyposażona i można liczyć na obniżki, z tego, co się orientuje organizowane są głównie w piątki. Ja bardzo lubię spędzać wolny czas czytając, bardzo mnie to relaksuje i pozwala odciąć się od świata, ale wiadomo, że każdy ma inne upodobania. Książki kupuję przeważnie w sieci, bo jest taniej.

6

Odp: Dobre księgarnie

Najczęściej korzystam z Gandalfa, i Empiku - a wysyłkę mają też za granicę;)