176

Odp: Typy mężczyzn

[quote=Famidyne]Bezuczuciowy, obojętny, egoista....

Czekałam długo na TEGO jedynego.
Pojawił się - ON.
Poukładany, odpowiedzialny, szczery...
Niestety to tylko pozory, po 6 miesiącach znajomości zaczął pokazywać swoją drugą twarz.
Z fajnego faceta jakiego grał na początku stał się zimny, obojętny, myślący tylko o sobie.
Skoro twierdzi,że jest we mnie zakochany, to dlaczego te słowa nie chcą przejść mu przez gardło?
Chciałam GO pokochać, chciałam być kochana, ale po tym co ostatnio mi powiedział, jestem załamana..... sad[/quote]

Nie rozpamiętuj porażki, którą był ten człowiek, po prostu idź dalej, szukaj kogoś, kto ma więcej serca...

177

Odp: Typy mężczyzn

Poznając mężczyznę, ubieramy go w swoje wyobrażenia, idealizujemy, a jak kurtyna opada to jesteśmy rozczarowane. Może za wiele oczekiwałaś...?

178

Odp: Typy mężczyzn

Znacie bajkę z serii "o rycerzu i księżniczce"? Szło to jakoś tak: księżniczka obiecała rękę rycerzowi, pod warunkiem że przez 100 dni i nocy będzie na nią czekał "przed drzwiami jej wieży". I rycerz czekał, w deszczu, słońcu itp. przez 99 dni, a ostatniego dnia.. po prostu odszedł wink

Piękna, życiowa historia.. idealna aby użyć jej w rozmowie i utrzeć troszkę noska co niektórym księżniczkom smile

179

Odp: Typy mężczyzn

A mnie podoba się typ faceta, który zna swoją wartość i nie będzie czekał nawet 1 dzień tylko sprawi, że to kobieta będzie o niego zabiegać...

180

Odp: Typy mężczyzn

Ja bym nie dzieliła mężczyzn na typy tylko na takich, co umieją okazać uczucia i tych "zimnych"...

181

Odp: Typy mężczyzn

Jest też taki typ nowobogacki, co myśli że tylko on ma pieniądze:) Tych tępię najbardziej.

182

Odp: Typy mężczyzn

Typ macho - na wymarciu, ale ostatnie osobniki jeszcze są. ....