26

Odp: Buty do biegania

lepiej się przejść do sklepu i przymierzyć kilka modeli. Nogi same poczują, w czym im dobrze smile

27

Odp: Buty do biegania

[quote=malineczka]lepiej się przejść do sklepu i przymierzyć kilka modeli. Nogi same poczują, w czym im dobrze smile[/quote]

Dokładnie buty do biegania trzeba jednak przymierzyć. Ja przymierzyłam chyba z 15 par i tylko jedne leżały mi na nodze idealnie. Np z kilku modeli butów Nike nie było mi wygodnie w żadnym, koniec końców stanęło na butach Asics. Możesz np przymierzyć sobie buty w jakimś Decathlonie czy innym, większym markecie, a potem poszukać wybranego modelu gdzieś na promocji w internecie, ja akurat moje Asicsy kupowałam [url=http://allsports.pl/buty/706/produkty]w tym sklepie[/url]. Aha no i odradzam Ci zakupy na allegro w przypadku markowych butów bo różnie można się tam naciąć.

28

Odp: Buty do biegania

anneke co masz na myśli ,że można się naciąć na markowych butach?

29

Odp: Buty do biegania

najbezpieczniej kupować na miejscu, nie przez internet.
chyba, że dany model przymierzysz w sklepie, a potem go kupisz przez internet.

można się naciąć, bo np. wyprofilowanie buta będzie nie takie, może obcierać, nie amortyzować jak powinno - takich rzeczy nie powinno się kupować "w ciemno".

trzeba zwrócić uwagę na przepuszczalność powietrza, usztywnienie (żeby nie były za miękkie) i grubość podeszwy (ma amortyzować wstrząsy i w ten sposób odciążać stawy).

30

Odp: Buty do biegania

to zalezy, mozna przymierzyc na miejscu, ale ja wole sobie porównywać w internecie, na stronce producenta New Balance nbsklep.pl jest dużo wiecej modeli i informacji i zastosowanych technologiach np. amortyzacji czy materiału, z jakiego sa wykonane.

31

Odp: Buty do biegania

Akurat do butów do biegania z New Balance nie jestem przekonana - wydaję mi się, że one właśnie nie są odpowiednio wyprofilowane. Warto obejrzeć filmik o tym [url=https://www.youtube.com/watch?v=PsMuRFiXbtg]jak ubrać się do biegania[/url], tam jest kilka cennych wskazówek, które mogą okazać się przydatne. Nie wiem czy wiedziałyście, ale do biegania powinno się ubierać dłuższe skarpetki (oczywiście najlepiej sportowe), które będą stanowić dodatkową ochronę przed kontuzjami.

32

Odp: Buty do biegania

kazdemu pasuje co innego mi NB pasyje bardzo dobrze, sa wygodne nie obcieraja

33

Odp: Buty do biegania

Mam Reebok Triplehall 4.0
[img]//thumbs.ebaystatic.com/images/g/7~sAAOSwSdZWcAZR/s-l225.jpg[/img]

Wygodne, z szerokim śródstopiem i przewiewną tkaniną, co zapewnia fajną wentylację. Podeszwa wysoka, dobra amortyzacja, świetna przyczepność.
Są zdecydowanie jaskrawsze niż na zdjęciach znalezionych w sieci. Oczywiście leciutkie, jak to buty do biegania. Jestem zadowolona.


[url]https://www.runnerinn.com/bieganie/reebok-triplehall-4.0/135890972/pl[/url]

34

Odp: Buty do biegania

Super, motywujący kolor:) Ile km już w nich przebiegłaś?:)

35

Odp: Buty do biegania

Przespacerowałam big_smile Ale biegałam kiedyś i wiem, że do tego też się nadadzą, zresztą... do tego zostały przeznaczone przez producenta.

36

Odp: Buty do biegania

Niektórzy polecają korki, ale nie wiem, jak w tym można biegać? Niby piłkarze po boisku biegają, ale po chodniku czy twardej ziemi to się wytrzyma w nich?

37

Odp: Buty do biegania

Hej, w necie można dopasować idealny model dla siebie

38

Odp: Buty do biegania

Najlepiej nie kupować na aukcjach, bo można trafić na podróbki, które wytrzymają tydzień. Lepiej wybrać jakiś typowo sportowy sklep stacjonarny lub internetowy (ale z tych znanych).

Ostatnio edytowany przez Pinia9106 (2021-06-12 20:25:09)

39

Odp: Buty do biegania

Ja zwracam uwagę na podeszwy żeby nie były kruche.