26

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

21+7  i nie robisz przerw. To są dobre pigułki jednoskładnikowe.

27

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Są dobre, brałam je ponad rok, jak karmiłam córke. Dobrze się czułam, dziecku też nic nie było. A system 21+7 tak mi się spodobał, że potem juz tylko takie pigułki brałam pod uwagę wink

28

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

dużo na temat estrogenu można poczytać w sieci, nie zawsze jest pozytywny dla nas...

29

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

ja tak od razu po urodzeniu synka nie chcialam zaczac pakowac w siebie tabletek, bo stwierdzilam ze i tak fatalnie sie czuje, a za kazdym razem takie zmiany kosztowaly mnie obniżenie formy i tez w sumie nie zawsze tabletki sie przyjmowaly. Moja ginekolog polecila mi wkladki. Dla mnie bomba, bo nawet krwawienie jest krótsze no i moge uprawiac kiedy chce bez myslenia o prezerwatywie (zwlaszcza ze moje pierwsze dziecko - 8 lat stalo sie ostatnio bardzo spostrzegawcze smile

30

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Wydaje mi się, że podstawą w takich sytuacjach jest konsultacja z ginekologiem.

31

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Super smile Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smile Z całą pewnością mi się one przydadzą smile

32

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Limetic można brać, są bezpieczne dla dziecka, nie przenikają do mleka, u mnie się sprawdzały, dobrze się na nich czułam.

33

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Moja siostra je brała po ciąży i potem też, bo nie umiała rzucić papierosów.

34

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Nie lubię i nie toleruję wkładek. Po ciąży też byłam na limeticu. Dobre, bo można karmić i dziecko pozostaje poza wpływem hormonów.

35

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

No tak zabezpieczać się trzeba, ja osobiście używam diafragmę jako alternatywę dla hormonów, poleciłam ją koleżance z pracy, i mówiła że spoko, więc może spróbuj!

36

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Nie - i nie będę, bo wolę na żywo porozmawiać z lekarzem, który mnie już trochę zna...
Lepiej zresztą używać gumek w tym czasie zamiast jakiejś chemii...

37

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

Raczej powinno się odstawić antykoncepcję  podczas okresu karmienia piersią

38

Odp: Tabletki anty dla kobiet karmiących

A jak kobieta nie karmi piersią to czy są przeciwskazania do tabletek w tym czasie?