51

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

kupuję średnio trzy opakowania na rok, także nie ma szans tongue
szybko się zużywa, bo mąż także podkrada smile

52

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Wazelinę Ci podkrada, aha  wink

53

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

dobra dobra - bez takich uśmieszków tu big_smile

54

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Nie mogłam się powstrzymać big_smile I jeszcze napisałaś, że szybko się zużywa. Kosmate skojarzenia narzucają się same.

55

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

dopiero jak przeczytałam Twój komentarz to o TYM pomyślałam big_smile big_smile

56

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ja używam i tego i tego. Na nawilżenie rewelacyjna jest pomadka albo faktycznie wazelina kosmetyczna smile by nadać ustom ładny wygląd tu świetnie spisuje się błyszczyk. Najlepiej w jakimś delikatnym kolorze. Chociaż bywają dni, że używam tylko nawilżającego kremu na usta i tyle - też jest ok smile

57

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Nawilżający krem jest super. Kiedy chcę wygładzić usta wystarczy posmarować kremem i efekt jest BŁYSKAWICZNY smile

58

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

dla mnie nawilżający krem to za mało, na spierzchnięte usta

59

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Moje są mniej problematyczne. smile
[img]//t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQngSNvKSgdMD0uvysMbJeAigM8VSMYGCD892D0oSCNgFf74fIk[/img]

60

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Za to krwiste jak befsztyk wink

61

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

To plagiat jest big_smile big_smile big_smile moje nie są takie paskudne.

62

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Patrzcie na to... jak dla mnie bóbr wymiata a zaraz za nim gąsienica, ha ha big_smile
Zobaczcie wszystkie:

[url]http://lula.pl/lula/1,95647,9211897,Calusne_zoo_stworzone_na_ustach.html[/url]

[img]//bi.gazeta.pl/im/4/9212/z9212424X.jpg[/img]

63

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

świetne!!! big_smile

64

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

To zależy kiedy. Na co dzień delikatny błyszczyk, ale wieczorem - uwodzicielska pomadka. Bo w końcu nic tak nie dodaje kobiecie czaru, jak czerwona szminka i mała czarna.

65

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Podobno szminka jednak większość mężczyzn odstrasza. facet na randce chciałby pocałować kobietę namiętnie, a tu nie ma jak.

66

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Błyszczyki też nie zawsze chcą "zlizać". ja mam super pomadkę i jestem zadowolona.

67

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

No racja.  Ja też używam błyszczyków, bo je kocham, pomadek ochronnych, bo jestem od nich uzależniona i teraz jeszcze wracają do moich łask szminki (za sprawą Debby od U&Z), tylko że musze słuchać tekstów typu:"Znowu jakąś wazelinę masz na ustach? nie chcę tego mieć na sobie." big_smile

68

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Moja córka lubi się ze mną całowac jak mam szminkę lub błyszczyk bo wtedy zostaje jej na ustach i jest zadowolona smile

69

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ha ha... niedługo zacznie Ci podkradać. O ile wtedy zostanie jej [b]tylko[/b] na ustach Ty też będziesz zadowolona big_smile

70

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

A ja jestem wierną uzytkowniczką pomadek,nie mam szczęścia do błyszczyków,zawsze mam wrażenie lepkich ust:)

71

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Rzuciłabyś o ścianę błyszczykami Oriflame Cabaret. Ledwo da się usta rozkleić sad

72

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

a mi dziś Babcia zabrała mój błyszczyk wink
posmarowałam sobie usta wychodząc od Babci a ona jak sroka: co tam masz ładnego? oo pokaż! posmarowała sobie usta i mówi: to ja go sobie wezmę big_smile
no i po błyszczyku big_smile big_smile big_smile
ale nie narzekam, w zamian dostałam pierogi wink

73

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ha ha, dobre! big_smile
Jak byłam mała to ja babci podkradałam takie rzeczy jak kosmetyki do makijażu i biżuterię. Nie wyobrażam sobie odwrotnej sytuacji... chociaż za pierogi, hm...

74

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

ja nie miałam wyjścia prawdę mówiąc big_smile
moja Babcia ma czasem takie "odpały", a kosmetyki uwielbia!!!!

75

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Jedna z moich też: mazidła do ust, emalie do paznokci (ha ha big_smile ), farby do włosów i perfumy.