701

Odp: Konkursy

ja też ostatnio nie mam szczęścia w konkursach na urodaizdrowie...

702

Odp: Konkursy

niechcemisie - nie zrozumiałam wink
że niby kto się pozbyć męża? smile

ja to wiesz... już z nim mieszkam trochę, więc mężatka świeża, ale staż we wspólnym mieszkaniu już mamy...

703

Odp: Konkursy

Pewnie ktoś, komu się mąż opatrzył po paru latach wspólnego życia wink Albo dlatego że przeszkadza w świątecznych przygotowaniach...

704

Odp: Konkursy

Otóż to. Summerlove dokładnie podsumowała, nic dodać nic ująć.

705

Odp: Konkursy

niestety, nuda jest zabójcza dla związku, może więc warto od czasu do czasu od siebie odpocząć? Co byście powiedziały na 2 tygodnie bez niego?

706

Odp: Konkursy

ja jestem za, tylko jak w tym czasie znajdzie sobie inny obiekt zainteresowania...

707

Odp: Konkursy

[quote=niechcemisie]Otóż to. Summerlove dokładnie podsumowała, nic dodać nic ująć.[/quote]
rozumiem,ale ja nie zrozumiałam jak to się miało do mojej wypowiedzi?? smile

708

Odp: Konkursy

Ja bym tęskniła bardzo, za bardzo. Chyba dwa tygodnie to dla mnie za długo. Kiedyś, zanim zaczęliśmy chodzić ze sobą wyjechalam na 2 tyg. Pierwszego dnia napisaliśmy do siebie 41 smsów. Potem nie mialam zasięgu. Fakt, im dłużej tym łatwiej było, ale teraz bym się poryczała po 3-4 dniach. I te samotne noce...

709

Odp: Konkursy

[quote=eva45]ja jestem za, tylko jak w tym czasie znajdzie sobie inny obiekt zainteresowania...[/quote]
Albo Ty sobie znajdziesz... bo i taka opcja jest możliwa wink

710

Odp: Konkursy

A jeśli tak, to najlepszy jest to znak, że nie ma sensu być nadal razem.

711

Odp: Konkursy

Coś w tym musi być, bo Ci się zrymowało wink

712

Odp: Konkursy

Heh he, 100% prawda - jeśli ktoś pod nieobecność partnera szuka sobie innego albo daje się skusić na jakieś przygody to nie ma sensu marnować na taki związek czasu i lepiej, żeby się to szybko wydało.

713

Odp: Konkursy

I zwykle tak jest... Bo jak się kombinuje to kłamstwo ma krótkie nogi:)

714

Odp: Konkursy

I całe szczęście.

715

Odp: Konkursy

Dziewczyny, bez inntryg i niedopowiedzeń życie byłoby nudne, a scenarzyści telenoweli nie mieliby inspiracji... A tak to jedna dziewczyna i trzech facetów zawsze oznacza sukces komercyjny wink

716

Odp: Konkursy

Ciekawe który układ lepiej się sprzedaje: jedna dziewczyna i trzech facetów czy trzy dziewczyny i jeden facet?

717

Odp: Konkursy

Trzeba by badania zrobić...

718

Odp: Konkursy

Na Toluna można zrobić ankietę smile

719

Odp: Konkursy

Wystarczy tu na forum. Ja wybieram: 3 dziewczyny i facet bo lubię patrzeć na cudzą głupotę wink

720

Odp: Konkursy

buhehehaaa nie mogę, ja mam trudny wybór. Gdyby chodziło o sceny rozbierane to wybralabym trzech facetów i kobietę, żeby zobaczyć jak się wstydzą jeden przed drugim.

721

Odp: Konkursy

Myślisz że by się wstydzili? Pewnie zamiast się nią zająć zaczęliby porównywać... i dopiero wtedy byłoby śmiesznie!

722

Odp: Konkursy

Tak sobie też właśnie pomyślałam, tyle, że nie napisałam... wstydziliby się jeden przed drugim, bo zawsze któryś albo miałby mniejszego, albo by mu się tak wydawało, tudzież odgiętego w dziwaczny sposób, albo naznaczonego inaczej.

723

Odp: Konkursy

faceci by się nie wstydzili... coś Ty... oni są zawsze dumni! to tylko my widzimy same wady, jakby były trzy baby, to zamiast się mizdrzyć porównywałyby celullit albo która ma większe rozstępy ...

724

Odp: Konkursy

Gdyby się wstydzili to np. w toaletach mieliby osobne kabiny...

725

Odp: Konkursy

Przecież każdy facet zastanawia się, czy jego rozmiar jest ok, wielu gości jest zazdrosnych o wygląd innych, wierzą w stereotyp wysokiego bruneta, a wielu wydaje się, że panienki oglądają się za muskularnymi i zazdroszczą sobie kaloryferów na brzuchach. Poza tym ten opór w głowie - jak to? inny mężczyzna w tym samym łóżku co ja?
Moim zdaniem czuliby się nieswojo. A kobiety są bardziej skłonne zająć się sobą nawzajem, a wtedy raczej nie doszukują się wad.