26

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

racja jest to niesamowita firma, pożyczałem u nich samochód dwa razy i zawsze bez jakich kolwiek problemów, można też wypożyczyć korzystając z tego linka  to ta sama firma co auto-zastepcze !

27

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Najlepiej jednak mieć swój samochód, najlepiej jakiś sportowy, drapieżny z przyciemnianymi szybami jak w , to wygląda bardzo fajowo, zgadzacie się?

28

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Mnie się strasznie podoba Mazda CX-5. Ostatnio widziałam w reklamach jak są fajnie wyposazone. Nawet mają czujnik hamowania i tempomat aktywny. Spala niewiele, a jest dużym autem. No i SUV to jednak SUV.

29

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Nie no prosze Cię, jeśli o sam wygląd i nowoczesność chodzi to zobacz sobie np Mazdę 3. Auto marzenie jesli chodzi o design i wyposażenie. Auto ekonomiczne, ale ni jak nie umiałabym go porównac do Twoich propozycji.

30

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

I jeszcze kolor - czerwony:)

31

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

To mi się jednak podobają auta premium, komfortowe, dobrze wyposażone, bezawaryjne i bezpieczne czyli Infiniti Q30, piękne auta
Najładniejsze są czarne z czarną tapicerką i białymi elementami

32

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

A jak dbacie o swoje samochody? Bo ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Zastanawiam się nad zabezpieczaniem lakieru karoserii w Caressence. Mój znajomy tam był i bardzo sobie chwalił efekty ich pracy. Auto wygląda świetnie.

33

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Podobają mi się te małe chevrolety, np Aveo, w sam raz do miasta i na zakupy

34

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Jak chcesz sportowe auto zakupić to polecam BMW , ostatnio miałam przyjemność jazdy ] takim autem i to była rewelacja. Też spróbuj a się przekonasz czy pasują ci sportowe auta

35

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Przy zakupie samochodu trzeba skupić się przede wszystkim na tym, aby auto nie stało się częstym gościem w warsztatach samochodowych. Niech Was nie zwiodą niskie ceny i ładny wygląd, najważniejsza jest ich praktyczność. Dlatego polecam Wam przed dokonaniem wyboru,przeczytać ten artykuł  dzięki któremu dowiecie się o najbardziej wadliwych częściach samochodowych.

36

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

A wiedziałyście, koleżanki, że da się zwiększyć moc silnika naszego samochodu? Tu, na MaxMag.pl  dają porady, jak to zrobić. Uczcie się, dziewczyny, to się wam może kiedyś przydać wink

37

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Jak dla mnie najbardziej kobiece są samochody francuskie jak np. Renault Clio. Są ładne stylistyczne, delikatne, łatwe w obsłudze i świetnie się je prowadzi. Pełen asortyment Renault i Dacii znajdziesz w Auto Spektrum ] To grupa dealerska prowadząca serwis oraz salony sprzedaży na terenie Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa oraz Rzeszowa. Profesjonaliści, którzy pomogą ci dobrać samochód pod ciebie i załatwią wszystkie formalności.

38

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Jak już mamy jakieś wgniecenia na aucie to nie unikniemy warsztatu. Warto poszukać takiego, gdzie stosowane są nowoczesne metody usuwania wgnieceń. Tutaj takie są stosowane. Mój znajomy usuwał tam ślady po gradzie.

39

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Moje kobiece oko nadal zawieszone jest na aucie którym od jakiegoś czasu jeżdżę, Mazda CX-5. Jednak przekonała mnie do siebie jako wszechstronny SUV. Mam w odcieniu niebieskim, deep cristal blue, ale sąsiedzi kupili w tej wersji sonic silver i też wygląda rewelacyjnie. Na ich stronie można zobaczyc jak świetnie wygląda w różnych kolorach

40

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Ja mam opla corsę, jestem do niego bardzo przywiązana, tzn do modelu, bo ogólnie to już mój któryś taki sam smile Nie bardzo lubię zmiany, nie wiem czy przestawiłabym się na inne auto, na szczęscie na razie nie muszę się na to decydować. Jak już jestesmy jednak przy autach, to zaczynam myśleć o zakupie opon na zmianę, bo nie chcę żeby mnie zaskoczyła pogoda. Korzystałyście może z tego sklepu ? Widzę że mają teraz promocję, ale może będzie większa później, warto już zamawiać? Pomóżcie.

41

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

ja mam passata kombi, duży wygodny samochód, polecam, zwłaszcza dla rodziny z dzieckiem i psem;)

42

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

A ja mam forda mondeo - bardzo dobre autko, nie muszę nic sama naprawiać, bo u nich w serwisie mi wszystko zrobią za nieduże pieniądze Ostatnio nawet załapałam się na ich specjalny serwis dla aut 4-letnich i starszych, gdzie wymienili mi m.in filtr powietrza, oleju itd.   Jeździ nim się bardzo dobrze dojeżdżam nim do pracy codziennie w jedną stronę 30 km i jestem zadowolona. Mało pali, wszędzie nim wjadę. Najlepsze autko pod słońcem!

43

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Hm... A do kobiecego auta polecacie bardziej felgi stalowe czy aluminiowe? Czy Waszym zdniem to będzie dobrym wyborem?

Ostatnio edytowany przez Ziuta (2018-05-14 16:37:17)

44

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Najlepiej mały miejski i oszczędny, żeby codzienne koszty nie zatrzęsły Twoim portfelem. Pomoże Ci w tym także porównywarka, która potrafi odszukać najtańsze polisy OC.

45

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Kobiecy samochód na pewno jest mały smile

46

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Ogólnie ze swojej strony mogę polecić Toyotkę. Mam osobiście Yarisa i jest to naprawdę super auto. W dodatku jest przerobione na gaz i jeździ się naprawdę tanio

Ostatnio edytowany przez grazynakat (2019-12-23 01:10:22)

47

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Mi podobają się VW garbusy, male zwrotne autka

48

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Ople typu astra, corsa,  są też fajne....

49

Odp: kobiecy samochód i dylemat?

Mi podobają się fordy .