51

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje łóżko musi być koniecznie delikatnie podświetlane, żeby bez zapalania światła można było swobodnie poruszać się po sypialni, a jednocześnie żeby nie przeszkadzało w czasie snu:)

52

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko jest całe zielone i stoi w zielonej sypialni.. Dlatego że zieleń to jest kolor, który mnie wycisza i uspokaja po ciężkim dniu w stresującej pracy...

53

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko jest tak mięciutkie, że czuję się w nim tak jakbym znajdowała się wśród obłoków. Daj mi uczucie stanu nieważkości podobnego do tego kosmicznego, a więc zapewnia też iście kosmiczne sny!!!

Ostatnio edytowany przez Olin-ka (2014-10-28 10:28:53)

54

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko to takie,  które jest wykonane tylko z naturalnego drewna, ma wyłącznie naturalną pościel i zapewnia mi przedewszystkim zdrowie, a nie tylko dobry sen... Chcę się w nim czuć jak w pachnącym żywicą lesie, i czerpać z niego życiodajne siły na każdy następny dzień, a wieczorem z przyjemnością w nim zasypiać...

55

Odp: Moje wymarzone łóżko

Dzisiaj chciałabym się znaleźć w łóżku, gdzie króluje haftowana pościel w starym stylu, koniecznie batystowa albo jedwabna:) Poczułabym się w nim jak arystokratka z dawnych lat, której głównym celem życia było umilanie sobie czasu, a czas spędzony w takim łóżku napewno byłby przyjemny:)

56

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko musi mieć zdolność rozszerzania,
by przyjąć w swe ramiona, liczną dziatwę i zwierza do wspólnego spania.
Rytuał bowiem jest taki, gdy zmrok za oknem się jawi
wnet kolejka do mego łóżka się ustawi.
Dobrze byłoby również, gdyby zdolność tłumienia miało
Nocną porą symfonię odstawiają śmiało
Mąż mój kochany i wierna psina
chrapiąc dokazują, lecz przeca nie ich wina.
Ale to nie koniec mojego marzenia, byłoby miło
Gdyby samo się ścieliło!

57

Odp: Moje wymarzone łóżko

W moim wymarzonym łóżku koniecznie chciałabym mieć wbudowaną funkcję kilkuset audiobooków, żeby mi czytało do snu wybraną przeze mnie lekturę:) Takie łóżko byłoby nie tylko praktyczne, ale też rozwijałoby mój intelekt, a wiadomo nie od dziś, że wstanie relaksu mózg przyjmuje najwięcej informacji smile

58

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje łóżko marzeń rozmiarów jest gigantycznych, tak aby swobodnie zmieścić męża i mnie oraz, a może przede wszystkim naszych kocich domowników. Nasze Kocurki niezmiennie i nieustannie zajmują miejsce na naszym obecnie tradycyjnym łóżku, w pozycjach wszelakich, wobec czego dla nas często pozostaje jedynie niewygodny skrawek, a przecież Kocurki wyspać się muszą, podobnie chcemy i my. Wymarzone łóżko jest upojnie miękkie, pozbawione koszmarnego skrzypienia sprężyn, które informuje nocną ciszę o każdej zmianie pozycji oraz równiutkie niczym tafla doskonałego szkła, bowiem gąbka nie ma zdolności ugniatania się, charakteryzując się mistrzowską sprężystością wykonania luksusowego. W marzeniach widzę też miękkie i puszyste zestawy pościeli, osobne dla każdego, nic bowiem gorszego od nocnej walki o każdy skrawek kołdry, zwłaszcza jeśli partner wykazuje w tym względzie prawdziwy talent neandertalczyka. A jako kobieta dumna, nie lubię każdej nocy być na pozycji przegranej (ranek staje się wówczas monologiem narzekań). Łóżko stoi tak zgrabnie w sypialni marzeń, iż codziennie wstaje się z niego nóżką prawą, twarzą zwróconą ku wschodzącemu słońcu i zwieszającym się dumnie gałęziom bzu, które niezależnie od pory roku stanowią ulubione miejsce spotkań ptasich plotkarzy. Takie łóżko maluje moja wyobraźnia, zmieniając jedynie kolory wykończenia, dostrajając się do moich kobiecych kaprysów…

59

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko to wdzięczny temat, można o nim rozprawiać wszędzie i o każdej porze...To temat kojarzący się bardzo dobrze i myślę, że gdyby czołowi polscy poeci o nim pisali, zamiast o lipach i stepach, to ich dzieła brzmiałyby następująco:

"Wpłynąłem na mojego łóżka oceany,
ciało me wśród poduszek i kołderki brodzi...
Ciemno tak i cicho dookoła,
że słyszałbym komara... Spijmy, nikt nie woła..." (Mickiewicz)

"Gościu, połóż się na mnie, a odpocznij sobie,
nie przyjdą tu koszmary, przyrzekam jak tobie..." (Kochanowski)

Jednak obaj już od dawna nie żyją, więc już nie napiszą nam, że wymarzone łóżko powinno być szerokie jak akermański step, miękkie i pachnące jak letnia łąka oraz powinno dawać nam schronienie przed wszystkimi koszmarami dnia codziennego...

60

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje łóżko marzeń to takie, które spełnia życzenia co do tematu snu. Programowałabym sobie codziennie sny o różnych tematach, oczywiście najczęściej o tematyce miłości, a ono by je realizowało:)

61

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ja chciałabym żeby moje łóżko przeniosło mnie we śnie w czasy dzieciństwa, żebym mogła sobie przypomnieć to, jak widziałam świat i co przeżywałam przez pierwsze dwa lata życia, bo tego nie pamiętam... Myślę, że wrażenia byłyby zaskakujące dla mnie, a i pewnie bym się czegoś ciekawego o o sobie jako tamtym dziecku dowiedziała...?

62

Odp: Moje wymarzone łóżko

Jak sobie pomyślę, ile czasu tracę codziennie na rozmaite zabiegi higieniczne, to marzy mi się łóżko które by zadbało o to pod każdym względem... A więc:
oczyszczanie skóry jak podczas prysznica,
dbanie o jej równowagę hydro-lipidową,
zmywanie makijażu itp...
W skali życia to będzie pewnie  kilka oszczędzonych lat czasu! Ile przyjemności można wtedy przeżyć!

63

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko nie musi być różowe ani mieć wymyślnych kształtów, w końcu w nocy i tak nie widać wink, to miejsce gdzie spokojny sen w objęciach ukochanego, gdzie cisza, ciepełko i wygoda, tyle wystarczy.

Ostatnio edytowany przez femiczek. (2014-10-29 13:17:25)

64

Odp: Moje wymarzone łóżko

Może nie samo łóżko jest najważniejsze ale widok z sypialni.. Zwłaszcza o poranku ...

65

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko moich marzeń ma kształt kosmicznego spodka a więc jest okrągłe z takim kolorowym daszkiem nad głową, obraca się wokół własnej osi więc codziennie mogę spać z głową skierowaną w inną stronę sypialni i budząc się mogę mieć inny widok przed oczami

66

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko?.......

To takie, które będzie samo wiedziało, kiedy idę spać i przywita mnie miłym ciepełkiem...

To łóżko, które będzie żal rano opuszczać, jako wyjątkową strefę ciszy,spokoju i ciepła właśnie!

67

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko moich marzeń powinno być całe białe, koniecznie wykonane z drewna w prowansalskim stylu, powinno mieć jasną różową pościel w drobne kwiatuszki i duuużą poduchę, bo uwielbiam spać niemal na siedząco:)

68

Odp: Moje wymarzone łóżko

Wymarzone łóżko? Łóżko marzeń? Hm... To pytanie przenosi mnie do świata fantazji. A więc tak... Przenoszę się w przyszłości i
gdy się rano budzę widzę z mojego łóżka piękne tarasowe okno, a w oddali moim oczom ukazują się fale błękitnego morza. Chciałabym, aby to łóżko pomieściło całą moją rodzinkę, a więc mama, tata i dwójka małych brzdąców. Mamy tutaj dużo miejsca na nasze szaleństwa. Jest ono nie tylko duuuże, ale i wygodne. Nie znany jest mi ból pleców czy szyi. Jest to łóżko z funkcją masażu. Zimne noce? Nie tutaj! Jeden przycisk i już owe łóżeczko samo się podgrzewa. Jest też inna dodatkowa funkcja- każdy z nas na pewno by ją chciał mieć. To funkcja samościelenia i samorozkładania łóżka. Z nią życie jest o wiele, wiele łatwiejsze. I jeszcze coś to łóżko musi mieć przepiękny baldachim- jak u księżniczki i jest w nowoczesnym stylu. Producencie takiego wymarzonego łóżka- odezwij się smile

69

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko jest podwieszane do sufitu, a wchodzi się do niego po drabince.. Dlaczego? Aby oderwać się od przyziemnej codzienności i w snach przeżywać same niesamowite, podniebne przygody:)

70

Odp: Moje wymarzone łóżko

Chciałabym mieć łóżko z pościelą utkaną ze świeżych płatków róż, miękkie jak wiosenna trawa i pachnące jak letnie kwiaty...

71

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko w moich marzeniach ma conajmniej 20 m. kwadratowych powierzchni i mieści się w nim wszystko to, co umila mi moje życie... Dlatego niechętnie bym je opuszczała, bo relaks i leniuchowanie to moja druga natura!

Ostatnio edytowany przez rosie (2014-10-30 12:39:30)

72

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko moich marzeń i snów ma moc dzięki której zapominam o przykrościach dnia, a każda noc daje mi wytchnienie od wszechobecnego stresu i pośpiechu. To takie SPA dla skołatanej duszy i ukojenie dla mięśni napiętych po całodziennym wysiłku..

73

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko stoi na szczycie tatrzańskich Rys, nie mają do niego dostępu inni ludzie, tylko miłe i niegroźne zwierzątka:) W tej ciszy i spokoju, wśród nieskażonej przyrody na pewno wyspała bym się za wszystkie czasy!!!

74

Odp: Moje wymarzone łóżko

Jako znany wszem i wobec zmarzluch muszę mieć łóżko wyposażone w funkcję grzania od września do maja:) Takie łóżko powinno mieć elektryczny materac i najlepiej jeszcze nawiew z boków - żeby żaden chłód nie zakłócił mojego głębokiego snu!

75

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko to takie, które nie będzie powodowało odczucia bólu przy każdej zmianie pozycji, kiedy znowu wysiada mi kręgosłup albo bolą stawy... Jak dotąd nie spotkałam jeszcze takiego, a jestem w trakcie poszukiwań dobrego materaca na moje dolegliwości...