51

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja tak samo, w końcu każdy człowiek ma prawo do prywatności i chwili spokoju po ciężkim dniu:)

52

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Oj, zabrzmiało groźnie z tą histerią. Lepiej zrób coś z nią jeszcze zanim doczekasz się dnia wolnego.
Wykupiłabym sobie wycieczkę do Czarnobyla. Widziałam wspaniałe zdjęcia z poprzednich wycieczek, robione w zonie, ekstra.

53

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Na dzień dzisiejszy to chciałabym sobie kupić jakieś mokasyny smile Ostatnio widziałam kilka ciekawych propozycji tylko jeszcze trochę muszę odłożyć i na pewno na lato sobie takie kupie smile

54

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Nie no mam takie jedno marzenia a teraz już powoli zbliżają się te święta Wielka nocne to po prostu powiem iż ja bym sobie sprawiła taki dość drogi prezent bo byłby to laptop nowy : )ten mój to już całkowicie mi zamula i nic na nim nie mogę robić ehh : ( ledwo zipie ; pp

55

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Samej sobie kupiłabym ładne mieszkanie, wycieczkę do Disneylandu, jakiś miły wypad weekendowy do Spa, może jakiś zegarek, dobrą książkę smile.

56

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja, gdybym mogła (a niestety nie mogę) kupiłabym sobie bardzo drogi zegarek. I zaczęła bywać na warszawskich salonach... smile
Ekskluzywny zegarek, który szczególnie zwrócił moją uwagę to coś takiego:

57

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Więcej czasu, bo ostatnio mi go brakuje...

58

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Czasu taak nie da się wycenić on jest bez ceny, mi też by się przydał i to mocno smile chociaż jakbym ja miała sobie coś kupić nowego to nawet nie wiem co by miało to być..Bo ja lubię niespodzianki i nie wiem czym bym się mogła zaskoczyć..Poprosiła bym jakąś osobę by mi kupiła jakąś niespodziankę.

59

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Pewnie jakąś drogą torebkę i szpilki wink

60

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja najchętniej kupiłabym sobie fajne szpilki, bo już nie mam w czym chodzić:( jakieś ładne buty na specjalne okazje. Oprócz tego chętnie bym poszła na jakieś zabiegi spa na masaże wszelakie, bo brakuje mi trochę relaksu. Na razie nie mogę sobie na to pozwolić:(

61

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja bym sobie kupiła pierścionek z brylantem, a co? Marzy mi się taki fajny z tradycyjnego złota z jakimś fikuśnym brylancikiem. Wcale nie musiałby być jakoś bardzo drogi. Ważne, żeby był ładny. Przydałoby mi się takie cacuszko. No cóż pomarzyć można ..

62

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja to bym sobie kupiła fajne autko. Gdyby ktoś inny finansował to nie widzę powodów, żeby się ograniczać. Takie nie za duże, łatwe w prowadzeniu, koniecznie w kolorze czerwonym, no może ewentualnie srebrnym. Czy ktoś ma chęć sprawić taki prezent?

63

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Hmm... A ja bym sobie zaprojektowała jakieś ciekawe Ostatnio stało się to bardzo modne. W sumie nie ma się co dziwić, ponieważ każdy chce mieć coś unikalnego wink

64

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Nadruki na koszulkach hmm bardzo ciekawa idea. Wręcz zastanawiająco dobra i mi się ona bardzo mocno podoba przecież wink jeśli chodzi o mnie to sprawa ma się w taki sposób iż ja bardzo chętni sobie bym kupiła tonę jak nie dwie tony cukierków i słodyczy, wszędzie żelki.

65

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

he a mi się marzy super jakaś maszynka do golenia nóg albo zabieg laserowy !

66

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

hmm, a mnie się marzy takie dwa w jednym. Maszynka do golenia nóg z jakimś przemyślnym wibratorkiem. Tak żeby było pożytecznie i przyjemnie, a co? Taka dwufunkcyjność byłaby myślę mile widziana przez większość.

67

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

To już całkiem byś przyjemnie miała, chyba nawet za przyjemnie ale nie wiem czy tak to by było smile jeśli chodzi o mnie to wam powiem jedną taką sprawę ja bym nic sobie kupiła w prezencie bo nie można niestety kupić czegoś takiego jak szczęście i zdrowie..

68

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Jeśli miałabym odpowiednią ilość pieniędzy to zainwestowałabym w mieszkanie nad jeziorem dla siebie big_smile Coś wspaniałego, rano śpiew ptaków, wieczorem rechot żab, bliskość jeziora, natura wszechobecna, ale myślę, że kiedyś uda mi się zrealizować to moje marzenie.

69

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wycieczkę na Bali smile

70

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Kupiłabym sobie trochę wolnego czasu i wyjazd do Nowego Sącza w tym wolnym czasie. Kocham to miasto a tak rzadko tam bywam. Słyszałam, że sie pozmieniało od mojego ostatniego pobytu- nowe knajpki powstały. I można zjeść owoce morza w restauracji Mekong- uwielbiam takie jedzenie smile

71

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

zestaw, nowa lustrzanka i do tego kilka obiektywów smile
oj tak... tego bym zdecydowanie chciała big_smile

72

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Jakbym miała nieograniczoną liczbę gotówki to ja wtedy bym mogła sobie kupić po prostu coś takiego wielkiego i po prostu bym mogła sobie kupić samochód taki super szybki i super duży smile stawiałabym tutaj na AUDI Q7. Bryka jest nie z tej ziemi, taki prezent bym chciała.

73

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Może to zabrzmi zabawnie ale nowy toner do drukarki, bo nie mogę się rodziców doprosić, a to ich drukarka. Już nawet znalazłam dobry toner do mojej drukarki na i teraz tylko zamówić. Nie mam siły na nich czekać, zbierają się do tego już od dobrych kilku miesięcy a ja ciągle drukuję na mieście.

74

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ojjj trochę by tego było - przede wszystkim kupiłabym sobie nowe oprawki takie od Prady albo Gucci za 1000 zł. Potem torebkę MK i jakieś mega szpilki. Marzy mi się też wycieczka zagraqniczna na Teneryfę, ponieważ nigdy nie miałam okazji by podróżować tak daleko, a świat jest piękny. A jak nie Teneryfa to greckie Santorini, ale się rozmarzyłam... smile

75

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Gdybym miała mnóstwo pieniędzy zamówiłabym sobie meble na wymiar od Czaplickich do całego mieszkania. A potem tylko bym siedziała w tym cudownie eleganckim miejscu i podziwiała.
Takie mi się marzą.