2,926

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pozytywny mimo zachmurzonego nieba smile

2,927

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]Eastgirl, co dobrego będzie u mamy?[/quote]


Już jest - pyszny obiadek: rosół i pieczyste, a na deser domowa szarlotka, nasze jabłka z działki są niesamowite, bez żadnej chemii, tak powinny smakować wszystkie!

2,928

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nawet dobry, nie myślę jeszcze o tym, że jutro trzeba znów do pracy...

2,929

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie lubię polityki, a sprzątanie to tylko składanie ciuszków.
A jutro po święcie i oby do niedzieli smile

2,930

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj jest sennie, a w ogóle to ciągle wydaje mi się że jest poniedziałek:)

2,931

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A dziś już sobota smile
Za oknem szaro i pada deszcz.
Taka już pora roku, więc- oby do wiosny smile

2,932

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A u mnie nawet przez chwilę było dziś słońce, wcale nie taka straszna ta jesień;)

2,933

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pewnie, że nie jest straszna smile
U mnie nastrój ok, tylko trochę głowa zbyt często boli. To od pieca w domu sad Źle zorganizowana kotłownia, ale rodzice nie chcą zrozumieć.

2,934

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wietrz sobie pokój, żeby nie wdychać jakichś trujących oparów z dymu... Dotleniające spacery też są wskazane.

2,935

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj mam nastrój typowo jesienny, najchętniej bym przespała cały dzień...

2,936

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A mnie mobilizuje do działania myśl, że co zrobię dziś, to już nie będę musiała robić jutro:)

2,937

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wietrzę, wietrzę, tylko z tymi spacerami gorzej, ale postaram się to zmienić. Najgorzej kiedy sąsiedzi palą śmieciami. Syf na wszystkie uliczki się rozchodzi. Człowiek przejdzie przez osiedle i śmierdzą włosy i ubrania sad

Humor mam nadzieję się nie zepsuje... za chwilę kolokwium, na które niestety nie jestem przygotowana, bo byłam chora i opuściłam zajęcia, a trudno to ogarnąć bez nauczyciela. Póki co dopisuje, bo jestem już dziś po jednym udanym kolosie smile

Stwierdzam, że: poczucie ulgi to coś, co znacząco wpływa na nastrój  big_smile W dodatku bardzo pozytywnie! big_smile

Jest środek tygodnia, więc życzę wszystkim duuuużo energii. smile

2,938

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Powodzenia, czasem szczęście jest ważniejsze niż wiedza:)

2,939

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziękuję  big_smile No i szczęście się uśmiechnęło. Profesor się zakręcił, uznał, że nie może być kolokwium, bo cały materiał nie został przerobiony i jeszcze raz omówił temat, który ominęłam big_smile Nikt nie zwrócił mu uwagi, że to już było, bo każdy potrzebuje dodatkowej wiedzy przed kolokwium. Uczelniany cud big_smile

2,940

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pewnie zobaczył Wasze niepewne miny i się zlitował wink Wypij jego zdrowie przy obiedzie:)

2,941

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj chyba mam jakiś kryzys słabo się czuje nic mi się nie chce jakoś nie mogę się wyspać  nie wiem taki chyba efekt naszej jesiennej aury no ale co zrobić. Dzisiaj byłam na siłowni trochę się obudziłam ale teraz się zbliża wieczór więc zachciewa mi się spać tego nienawidzę bo jak pójdę spać wcześniej to będzie pobudka o 4 i już będę totalnie wyspana a tego to już w ogóle nienawidzę. jakieś rady macie na takie dni sad Może ktoś mi pomoże? Chciałabym jutro sobie wstać wypoczęta i zregenerowana a pewnie tak nie będzie:(

2,942

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja coś mam z żołądkiem od 2 dni, dziś mniej boli, ale nie jest jeszcze dobrze.
Chyba się odezwały moje kamyczki na woreczku żółciowym hmm

2,943

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Chyba czas się ich pozbyć, albo całego woreczka...?:/

U mnie już jest niecierpliwe  oczekiwanie na weekend - będzie imprezowo:)

2,944

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzika histeria...

2,945

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dlaczego histeria?

Trochę diety i na dziś lepiej.
Weekendu nie planuję, a jak będzie, to znajdę zajęcie smile

2,946

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzika histeria. Zdrowie + dom, czyli dwa największe problemy mojego życia.

2,947

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Na pewne problemy nie ma chyba dobrego rozwiązania...
A ja dziś mimo drugiej kawy po prostu zasypiam, bo obudziłam się o 4.00 i dalej nie mogłam spać, mimo że niby nic nie przeszkadzało...

2,948

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ile kaw pijesz zwykle? Nie masz tak, że druga jeszcze bardziej Cię usypia niż pobudza i to już zaraz po wypiciu?
Hmm... nic nie przeszkadzało, czyli może przeszkadzało coś, czego nie czuć, nie słychać. hmm
Zrobiłam sobie spacer + zakupy i humor mi się poprawił. Wróciłam do domu i ... i się zepsuł.

2,949

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Moja rada: jak najczęściej wychodzić z domu...

2,950

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Albo urządzić sobie taką niszę, która odizoluje Cię od reszty osób i spraw... Czasem trzeba też się odciąć emocjonalnie, znieczulić na negatywny wpływ innych, może nie jest to proste, ale skuteczne. Zajmujesz się tylko sobą i resztą Cię nie obchodzi...