26

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Strasznie sie ciesze, ze kosmetyki naturalne wracaja do lask.. ja nie znosze zadnych chemicznych preperatow... chętnie poznam równiez jakie macie domowe sposoby na porost włosów ?? ja slyszalam o olejku rycynowym?

27

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Kosmetyki do włosów dobre są hinduskie, z rzadka niestety można je kupić w sklepie, pozostaje nam tylko internet
[url=http://www.himalayaherbs.pl/]:( [/url]

Ostatnio edytowany przez mireks (2015-04-21 20:53:18)

28

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Dziewczyny, odkryłam odżywkę, która jak dla mnie jest absolutnie rewelacyjna! Nie wiem, czy sprawdziłaby się tak samo na wszystkich włosach, ale na moich zdziałała cuda już od pierwszego użycia. Chciałam ją opisać od razu, ale uznałam, że lepiej poobserwować jak będzie działać.

[b]Odżywna normalizująca w sprayu Farmona - Herbal Care "Łopian"[/b] do włosów tłustych z tendencją do łupieżu (oczywiście są jeszcze inne w tej linii).
Kupiłam ją w Biedronce za mniej niż 6 złotych, cen w innych sklepach nie znam.
Butelka 200 ml z fajnym spryskiwaczem rozpylającym kosmetyk w mgiełkę.
Zapach może nie jest jakiś rewelacyjny, ale nie używa się tego dużo, więc nie ma problemu. Ważne, że działa.
Nie mam łupieżu, natomiast w wyniku problemów hormonalnych moje przetłuszczające się włosy zaczęły wyglądać niezbyt fajnie już wieczorem, mimo porannego mycia. Próbowałam z tym walczyć pigułkami i stosowałam różne szampony i odżywki - nic. Kolejnym kosmetykiem do wypróbowania był ten i okazał się strzałem w dziesiątkę.

Po pierwsze - moje włosy bez najmniejszego problemu wytrzymują bez przetłuszczania 2x dłużej, czyli tyle ile przed rozregulowaniem się mojej gospodarki hormonalnej smile
Po drugie - stały się suuuuuper lekkie i mięciutkie, takie gładkie, że z przyjemnością się ich dotyka.
Po trzecie - ślicznie błyszczą, jak po szamponach nabłyszczających.
Powyższe efekty zauważyłam od pierwszego użycia i przy kolejnych zostały potwierdzone. Odżywka jest wydajna, nie obciąża (może gdyby ktoś przesadził z ilością, ja nie próbowałam). Można ją stosować na mokre i suche włosy - próbowałam tak i tak i jestem zadowolona w równym stopniu.
Nie wiem, jak radzi sobie z łupieżem i świądem skóry, bo nie mam, ale wszystkie inne obietnice producenta w moim przypadku uważam za spełnione.

Opis producenta [url=http://farmona.pl/produkty/pielegnacja-wlosow/herbal-care-odzywki-ziolowe-do-wlosow/odzywka-normalizujaca-do-wlosow-w-sprayu-lopian/]TUTAJ[/url]

29

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

szampon joanna miod i cytryna ale wydaje mi sie ze jednak chemii troche tam jest...
co do kosmetykow naturalnych to najlepsze sa takie zrobione w domu, ktore mozemy trzymac przez pare tygodni w lodowce

30

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Zgadzam się kosmetyki naturalne są zdecydowanie lepsze od tych sklepowych. Dopiero po czasie zobaczycie jak negatywnie oddziałuje na was ta cała chemia, a wtedy może być już za późno. To prawda też, że przy takich kosmetykach trzeba pilnować terminów, ale to dobry nawyk, możecie sobie nawet zrobić przypomnienie w telefonie, że zostało jeszcze 10 dni, to nic nie kosztuje smile Polecam profesjonalną linię kosmetyków naturalnych Farmona -nasza rodzima dobra marka smile

31

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

moje najnowsze odkrycie - organiczne kosmetyki Botani
znalazlam o nich wzmianke w kolorowce i ostatnio widzialam recenzje na jakimś blogu :-)

mam serum, balsam do ust i mgielke rozaną , taki zestaw podrozny kupilam zeby sprawdzic te kosmetyki. Serum jest rewelacyje, nawilza (skwalen oliwny) i lagodzi wszelkie podraznienia

32

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Z kosmetyków naturalnych do włosów stosuję płukankę z pokrzywy i olej kokosowy jako odżywkę. Czasem też robię wcierkę z korzenia mydlnicy i peeling z kawy.

33

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

[quote=niechcemisie]Dziewczyny, odkryłam odżywkę, która jak dla mnie jest absolutnie rewelacyjna! Nie wiem, czy sprawdziłaby się tak samo na wszystkich włosach, ale na moich zdziałała cuda już od pierwszego użycia. Chciałam ją opisać od razu, ale uznałam, że lepiej poobserwować jak będzie działać.

[b]Odżywna normalizująca w sprayu Farmona - Herbal Care "Łopian"[/b]

(...)

Opis producenta [url=http://farmona.pl/produkty/pielegnacja-wlosow/herbal-care-odzywki-ziolowe-do-wlosow/odzywka-normalizujaca-do-wlosow-w-sprayu-lopian/]TUTAJ[/url][/quote]

Farmona ogólnie ma świetnej jakości kosmetyki, w tym też [url=http://farmona.pl/promowane-produkty/kosmetyki-do-wlosow-pl/]kosmetyki do włosów[/url]. Są naturalne i skuteczne, a to jest chyba najważniejsze. Osobiście urzekła mnie seria Jantar - chyba każdy ją zna, z Herbal Care nie miałam jeszcze styczności, ale na pewno wypróbuję.

34

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Z porządnych kosmetyków to Hildegard Braukmann, one robią różnicę i faktycznie sprawiają, że cera wygląda znacznie lepiej - kwestia dopasowania odpowiedniego produktu pod własne problemy. Ale dzięki systematyczności rzeczywiście można uzyskać zadowalające zmiany. Wszystko się da.

35

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Z naturalnych to olej kokosowy. Brunetkom polecam też płukankę z pokrzywy.

36

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Ja od Mikołaja dostałam komplet naturalnych kosmetyków Organic Series, gdzie był bardzo dobry szampon rewitalizujący, nadający się do codziennej pielęgnacji. Jestem naprawdę z niego zadowolona, włosy mi się już tak nie puszą jak przedtem, do tego wyglądają znacznie zdrowiej.

37

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

A robiłyście kiedyś maskę z siemienia lnianego? czy długotrwałe stosowanie działa? ja raz ją gotowałam, ale strasznie długo to schodzi, wiec wole wczesniej wiedziec czy w ogole warto wink

38

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Witam, Ciekawa sprawa z tymi kosmetykami choć przyznam, że wiele kosmetyków tylko z nazwy jest naturalna, najlepiej czytać etykietę z czego coś jest zrobione.

39

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Hildegard Braukmann ma szampon Jeunesse, powiększający objętość włosów. U mnie udało się fajne efekty uzyskać w krótkim czasie, a zwracanie uwagi na składy faktycznie ma sens. Tylko pamiętajcie, że wystarczy jedna pozycja w składzie, aby uznać kosmetyk za naturalny.

40

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Znalazłam wczoraj taką stronkę: [url]http://greenpharmacy.pl/pl/[/url]
Mają też e-sklep i fanpage na Fb. Produkty baaaardzo mnie zaciekawiły i już mam listę do wypróbowania w głowie.
Kupiłam eliksir w sprayu do włosów i olejek (akurat w Rossmanie mają na szampony, eliksiry i olejki promocję).
Niech mi tylko ktoś wyjaśni jedną rzecz. Na opakowaniu jest napisane "ciepły olejek wmasować w skórę głowy". Ciepły to znaczy jaki? Mam go podgrzać jakoś w kąpieli wodnej czy odlać trochę i wtedy podgrzać, czy o co chodzi?

41

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

No własnie u mnie nie ma olejków.. będę we wrocku to będe musiała poszukać..
choć mąż mnie chyba z domu wugoni big_smile

A ciepły.. możesz podgrzać na gazie, w mikrofalówce..
ważne by był ciepły, maks w temperaturze ciała

42

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Hildegard Braukmann, od kilku lat, same świetne, wysokiej jakości kosmetyki, takie które robią wrażenie. U mnie się świetnie sprawdzają, ale wiadomo - kwestia dopasowania produktu pod własne potrzeby. Nie każdemu będzie pasowało dokładnie to samo.

43

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Dzięki Diabela smile podobno ciepły lepiej działa. Na razie spróbowałam tylko raz, ale teraz, skoro już wiem JAK, to będę zgodnie z zaleceniami producenta stosować i zobaczymy cór to wyjdzie.

44

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Ja jakoś nie mam przekonania, te kosmetyki do włosów naturalne jakoś średnio działają, a kupę kasy kosztują. Jak na razie wolę marki typu Garnier

45

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Do włosów tylko kosmetyki nie zawierające SLS i SLES obowiązkowo czytam skład i można kupić je w przystępnych cenach, jeśli się trochę poszuka, ponieważ powoli pojawia się ich coraz więcej na rynku smile

46

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Takim szamponem jest Baby Dream z Rossmanna, natomiast maskę polecam z Kallos. I do tego domowe płukanki - są najlepsze.

47

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

a ja zastanawiam się nad własną produkcją kosmetyków: w internecie jest dużo inspiracji i przepisów, a na [url]http://www.ecoflores.eu/[/url] mamy bazy do tworzenia własnych kosmetyków. Chciałabym ze znajomą kosmetolog stworzyć własną linię szamponów i odżywek smile

48

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

Z szamponów to ten powiększający objętość włosów - HB Junesse. Pisałam już o Hildegard Braukmann, kosmetyk naturalny, jakościowy, z bardzo pozytywnym wpływem na włosy - ale to musicie już same przetestować.

49

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

A może coś z tych produktów- [url]http://lvpolska.pl[/url] ? Mają dużo kosmetyków do pielęgnacji włosów np. ten balsam do włosów jest fajny smile

50

Odp: Kosmetyki naturalne do włosów

To ja ostatnio zaufałam marce Farmona smile znalazłam ich sklep online: [url]http://sklep.farmona.pl/kosmetyki-naturalne-200[/url] i kupuję zarówno te do włosów, jak i do skóry. Świetna sprawa, realizacja szybka, a kosmetyki - pierwsza klasa.