26

Odp: Trądzik

[quote=Kasia343]Powiem wam, że dieta jest najważniejsza jeżeli chodzi o trądzik. No i czas niestety[/quote]
Ale czasem trzeba też zastosować odpowiednią terapię. Najlepiej zgłosić się do dermatologa.

27

Odp: Trądzik

Wizyta u dermatologa może okazać się najskuteczniejszym wyjściem, o ile trafi się do dobrego specjalisty. Osobiście również uważam, że laser nie jest pierwszym zabiegiem, na jaki powinna się zdecydować osoba zmagająca się z trądzikiem. Niektóre kosmetyki mogą zadziałać dość skutecznie, ale najpierw trzeba skórę dokładnie obejrzeć. Ja miałam trochę szczęścia, bo na pierwszych konsultacjach w sprawie tej choroby byłam u pani Joanny Łudzik w Krakowie. Przepisała skuteczne leki, dzięki czemu po stosunkowo niedługim czasie trądzik ewidentnie zaczął odpuszczać. Na dzień dzisiejszy nie mam z nim większych problemów. Gdyby ktoś był zainteresowany, to ta dermatolog przyjmuje m.in. na Rogozińskiego 6, może komuś też pomoże. wink

28

Odp: Trądzik

Na trądzik najlepiej stosować łagodną dietę, bez ostrych przypraw i alkoholu. I dbać o higienę twarzy oczywiście.

29

Odp: Trądzik

Są fajne preparaty profesjonalne - oczywiście drogie ale bardzo pomagają...

30

Odp: Trądzik

Dietę trzeba też zmienić na przyjazną dla skóry

31

Odp: Trądzik

Trądzik rzadko kiedy wyleczy się jedną metodą leczenia tu trzeba działać kompleksowo musi być dieta suplementy pielęgnacja badania i czasem nawet wizyta u gastrologa alergologa itd, wiem co mówię sama przez to przechodzę ,  co rusz to inne badania robię a to hormony a to gronkowiec