1

Temat: Suplementacja - warto się wspomagać?

Cześć! Chciałabym poruszyć dość kontrowersyjny temat ale myślę, ze ciekawy. Mianowicie - suplementy diety na odchudzanie. Niestety jestem jedną z tych osób, na które diety i ćwiczenia słabo działają. Odchudzam się od zawsze...i od zawsze bezskutecznie. Dlatego zastanawiałam się niedokrojenie czy może warto się zatem czymś wspomagać, żeby ta droga była nieco łatwiejsza? Znacie jakie skuteczne suplementy? Jakie ogólnie macie zdanie na temat takich specyfików?
Pozdrawiam! smile

2

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Suplementy mogą pomóc, ale muszą być odpowiednio dobrane. Kuracje odchudzające opierają się na indywidualnych planach żywieniowych i naturalnej suplementacji. Może i Tobie pomogą zrzucić kilka kilogramów. smile

3

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

No właśnie ja też się zastanawiałam nad jakimś naturalnym suplementem diety  Też nie wierzę w żadne cud tabletki ale tutaj nawet do tego suplementu dołączona jest dieta i zestaw ćwiczeń i suplement ma wspomóc odchudzanie . Takie rozwiązanie jak dla mnie ma sens i być może sprawiłoby, że sama dieta i ćwiczenia przyniosą wreszcie jakieś efekty...

4

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

ruch jest ważny, na pewno da lepsze rezultaty niż bierność przed telewizorem jednak nie zawsze można sobie na nią pozwolić. Ja akurat pracuje do wieczora. Wieczorem już sił nie starcza ale to nie znaczy że się nie odchudziłam. Postawiłam na diete. Nic specjalnego. Zwykłe ograniczenia posiłków po godzinie 16. Jem to co uważam za zdrowe. Ograniczam więc potrafy tłuszczowe, słodycze. Jak jestem głodna a wiem że jeszcze nie pora na posiłek to pije dużo wody. Efekty miałam na takiej prostej diecie ale nie zadowalające. Dlatego skusiłam się na suplement diety na odchudzanie który miał wspierać moją walkę z otyłością.

5

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Ja nie uznaję suplementów - podstawą jest dieta i ćwiczenia, a jak te elementy są dobrze dobrane i przestrzegane, to suplementy już nie są potrzebne, więc szkoda kasy.

6

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Jeżeli taki suplement ma naturalny i bezpieczny skład to można się nim wspomóc, ale zawsze trzeba pamiętać o tym, że sam suplement niczego nie zmieni, może nam co najwyżej nieco pomóc, a dodatkowo wzmocnić nas psychicznie (taki efekt zbliżony do placebo)

7

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Psychicznie raczej nie .. smile Psychicznie zawsze mogą nas wzmocnić wyniki osiągane na siłowni. To może być prawdziwy motor napędowy każdego człowieka. Bez tego nie można liczyć na dobre wyniki. Bez tego tylko można sobie pluć w brodę sad po to ja trenuję aby mieć coraz to lepsze wyniki.

8

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Suplementy dobre są na wszystko czy to do diety czy to do ćwiczeń czemu nie przecież bierzesz na własną odpowiedzialność i wiesz co robisz. Ja sama używam suplementów diety pomagają mi spalić tkankę i w wysiłku fizycznym mam przepisane przez dietetyczkę.

9

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

No właśnie, ja też uważam, że wspomaganie się nie jest złe. Przecież istnieją składniki, które odchudzanie skutecznie wspomagają. Tak jak ten zielony jęczmień ma bardzo wysoką zawartość błonnika więc wiadomo, że odchudzanie dzięki temu może przynosić lepsze efekty niż przy samej diecie i ćwiczeniach. Ważne, żeby to było naturalne smile

10

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Jak najbardziej warto, suplementacja bardzo pomaga. Zwłaszcza jak ktoś ma jakąś kontuzję albo problemy ze stawami. Ja widziałam ostatnio  bardzo duży wybór produktów na stawy i będę zamawiała bo mam kontuzję kolana.

11

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Suplementacja to tylko reklama. Ja uważam, że nie warto..Tą kasę co się przeznacza na tą suplementację lepiej jest o wiele przeznaczyć na wizyty u dietetyków. Po prostu to jest oczywiście lepsze i na tym można bardziej skorzystać. smile Ja lubię przede wszystkim dobry trening i zdrową dietę.

12

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Również uważam, że suplementy są niepotrzebne i szkoda na nie pieniędzy - lepiej zainwestować w zdrową, zbilansowaną dietę i dużo ruchu, a także bardzo regularny tryb życia (wszystko jak w zegarku smile), a efekty przyjdą. I o ile zdrowiej!

13

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Ja swojego czasu zażywałam suplement diety w połączeniu z ćwiczeniami dietą. Myślałam, że to właśnie suplement działa cuda, jednak po jego odstawieniu nadal chudłam, więc to nie była jego zasługa. Może podrkęcić metabolizm ale to chyba tylko tyle.

14

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Dietetyk ułoży indywidualną dietę odpowiednio zbilansowaną a także dobierze odpowiedni suplement. Wspomaganie wcale nie jest nieskuteczne i złe, jest tylko źle dobrane. Osobom nieaktywnym nie pomogą żadne spalacze, a z kolei aktywnym na nic hamujące apetyt, bo jeść muszą żeby mieć energię do ćwiczeń. Schudłam z acetomale ale u mnie wszystko było wypośrodkowane, umiarkowane ćwiczenia i urozmaicona dieta nie przekraczająca 1500kcal.

15

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Bardzo fajna wypowiedzieć Patra, zdecydowanie się zgadzam z tym wszystkim. Musimy wiedzieć jakie suplementy są dla nas odpowiednie i nie można ich kupować tak oo. Mi ostatnio trener personalny przypisał odżywki węglowodanowe.

16

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Jak już coś przyjmować to tylko z natury i nie widzę nic złego w tym, że ktoś to zamknął w kapsułce smile

Ostatnio edytowany przez kasiulllka (2015-07-03 14:30:57)

17

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Ja nie wierzę w skuteczność suplementów, które kosztują niemałe pieniądze. Dobrze jest się przejść do dietetyka i może nawet wykupić parę lekcji u osobistego trenera bo można odchudzać się całe życie bez efektów przez źle ułożony trening i dietę. Każdy z nas jest inny i każdemu co innego służy smile Także wytrwałości smile

18

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Warto spróbować, zwłaszcza że teraz jest darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-suplementy-odzywki-spalacze-tluszczu-w-fasklep-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

19

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Ciekawa akcja, zaraz zajrzę:)

20

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Z całym szacunkiem, ale dla mnie suplementy to jeden wielki pic.

21

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Ja nie widzę nic w złego w suplementach diety. Sprawdź może faktycznie w połączeniu z treningiem pomogą?

22

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Skoro odchudzanie nie działa, może zamiast faszerowac się lekami niewiadomego źrodła wybierz się do lekarza? To mogą być problemy z tarczycą czy nieodpowiednim przyjmowaniem cukru i nie nalezy ich ignorować. Oczywiście nic nie stoi na drodze, byś wspomagała sie takimi ziołowymi specyfikami.

23

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Znajomy pracuje w zakładzie farmaceutycznym i powiedział mi ,że suplementy nie są przebadane nie wiemy co w nich jest ,a skład można samemu napisać ,to nie jest lek -muszą być przebadane

24

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

A moim zdaniem właśnie nie ma w tym nic złego...mój brat np. stosuje . Przy treningu siłowym są bardzo pomocne...

25

Odp: Suplementacja - warto się wspomagać?

Dziewczyny a takie odżywki a la kreatyna na budowę masy ? wiem, że faceci, szczególnie ćwiczący na siłowni to często biorą, ale zastanawiam się jak to jest z nami dziewczynami? Czy branie takiej kreatyny jest wskazane, czy raczej powinnyśmy wybierać inne odżywki? Jak uważacie?