26

Odp: Zepsułam znajomość..

Zapowiada się Wam ekscytująca znajomość pełna bezpośrednich zwrotów akcji:) Powodzenia!

27

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote]Eastgirl, moim zdaniem dobrze, że nie próbowałaś się dopasować. Jeśli nie czułaś, że tego chcesz, jeśli nie stało się to samo z siebie, to musiałabyś to chyba zrobić nieco na siłę.
Żałujesz?

Coraz mniej... zwłaszcza że w sobotę byłam na lokalnej imprezie i zaczepił mnie jakiś rowerzysta z pytaniem, czy można się ze mną jakoś umówić:) Zatkało mnie na początku, ale dostał numer:) Sympatyczny i odważny, może nawet zadzwoni, a nie jak ten ...:)[/quote]

Echhhh, żeby mnie tak ktoś wreszcie  zaczepił:) Bo mnie nie wypada!

28

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=katasia]A nie jest tak przypadkiem że jak facet nie ma najmniejszego problemu z zaczepieniem kobiety, to będzie startował do każdej, która mu się tylko spodoba niezależnie, czy już z kimś jest, czy też nie?
Może właśnie w tym rzecz, że tacy szukają tylko krótkich znajomości...[/quote]

mam podobne wrażenie... Niestety, ale zbyt odważny facet to też taki, który nie ma nic do stracenia, bo jak nie ta, to będzie inna... Co zrobisz jeśli niestety okaże się zimnym draniem...?

29

Odp: Zepsułam znajomość..

Nie demonizujcie...  Dobrze  będzie, ja trzymam kciuki:)

30

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=Mandy][quote=katasia]A nie jest tak przypadkiem że jak facet nie ma najmniejszego problemu z zaczepieniem kobiety, to będzie startował do każdej, która mu się tylko spodoba niezależnie, czy już z kimś jest, czy też nie?
Może właśnie w tym rzecz, że tacy szukają tylko krótkich znajomości...[/quote]

mam podobne wrażenie... Niestety, ale zbyt odważny facet to też taki, który nie ma nic do stracenia, bo jak nie ta, to będzie inna... Co zrobisz jeśli niestety okaże się zimnym draniem...?[/quote]

Większość z nich okazuje się na koniec zimnymi draniami... Ale to nie znaczy, że mamy sobie odmawiać paru miłych chwil zanim, wyjdzie szydło z worka.... Ja bym na początek trzymała takiego na dystans, żeby mu się śmiałość nie pomyliła z brawurą:)

31

Odp: Zepsułam znajomość..

Jak nie sprawdzi, to się nie dowie ani ona, ani my big_smile

Eastgirl, miłej zabawy smile

32

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=eliza.b][quote]Eastgirl, moim zdaniem dobrze, że nie próbowałaś się dopasować. Jeśli nie czułaś, że tego chcesz, jeśli nie stało się to samo z siebie, to musiałabyś to chyba zrobić nieco na siłę.
Żałujesz?

Coraz mniej... zwłaszcza że w sobotę byłam na lokalnej imprezie i zaczepił mnie jakiś rowerzysta z pytaniem, czy można się ze mną jakoś umówić:) Zatkało mnie na początku, ale dostał numer:) Sympatyczny i odważny, może nawet zadzwoni, a nie jak ten ...:)[/quote]

Echhhh, żeby mnie tak ktoś wreszcie  zaczepił:) Bo mnie nie wypada![/quote]

Najlepiej rzucać się im pod koła.. Nie ma szans żeby ominęli bez słowa wink

33

Odp: Zepsułam znajomość..

Grunt, żeby byli warci uwagi:)

34

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=niechcemisie]Jak nie sprawdzi, to się nie dowie ani ona, ani my big_smile

Eastgirl, miłej zabawy smile[/quote]

Dziękuję - i było miło:) Na szczęście nie okazał się jakimś podrywaczem, jak mi tu wróżyłyście, tylko trochę mnie przytłacza jego tendencja do kierowania wszystkim, jakoś tak za szybko zdecydował, gdzie pójdziemy, i nie zapytał, co ja na to:) Ale reszta bardzo w porządku, więc wieczór nie był stracony:) I pytał, kiedy znów się zobaczymy:)

35

Odp: Zepsułam znajomość..

Superrr! Może chciał, żeby wyszło wszystko idealnie, dlatego zaplanował wieczór tak dokładnie. Spotkasz się z nim jeszcze? Może przy kolejnych okazjach okazjach okaże się, że ta tendencja do kierowania to tylko takie wrażenie, czy raczej jesteś przekonana, że po prostu taki jest? Może to człowiek czynu, lubi działać i jeśli Ty coś zaproponujesz to zgodzi się z entuzjazmem.

36

Odp: Zepsułam znajomość..

On pewnie po prostu wie, kto tu rządzi:) Myślę, że  trafiłaś na stanowczego faceta i trudno będzie przeforsować swoje zdanie...

37

Odp: Zepsułam znajomość..

Jeśli spełnia chociaż 70% Twoich oczekiwań na początek ,to trzymaj się go, a w przyszłości zdecydujesz, czy stać go na więcej:)

38

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=niechcemisie]Superrr! Może chciał, żeby wyszło wszystko idealnie, dlatego zaplanował wieczór tak dokładnie. Spotkasz się z nim jeszcze? Może przy kolejnych okazjach okazjach okaże się, że ta tendencja do kierowania to tylko takie wrażenie, czy raczej jesteś przekonana, że po prostu taki jest? Może to człowiek czynu, lubi działać i jeśli Ty coś zaproponujesz to zgodzi się z entuzjazmem.[/quote]

Tak, widzimy się w tą sobotę:) Tym razem pójdziemy tam, gdzie ja chcę:)

39

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=summerlove]On pewnie po prostu wie, kto tu rządzi:) Myślę, że  trafiłaś na stanowczego faceta i trudno będzie przeforsować swoje zdanie...[/quote]

Czemu nie wierzysz w mój talent do negocjacji? wink

40

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=milagro]Jeśli spełnia chociaż 70% Twoich oczekiwań na początek ,to trzymaj się go, a w przyszłości zdecydujesz, czy stać go na więcej:)[/quote]

Spełnia nawet więcej,  oczywiście szczegóły okażą się"w praniu", ale już zapowiada się całkiem ciekawa znajomość...

41

Odp: Zepsułam znajomość..

Rety, ale fajnie smile Niby przypadkowa znajomość. Staram się wkręcić do głów dziewczynom, które siedzą i biadolą, że nigdy nikogo nie poznają, że to się może zmienić w każdej chwili.

Eastgirl, Twoja sytuacja jest doskonałym przykładem tego, że zwykła otwartość na ludzi jest właśnie tym, co ich do nas może przyciągnąć.

Udanej randki smile Zdradzisz jaki masz plan? Chodzi mi o pomysł na spędzenie tego czasu lub miejsce.

42

Odp: Zepsułam znajomość..

No nie aż taka przypadkowa, nie zaczepił mnie przez przypadek, tylko jednak coś nim kierowało big_smile A chcę się wybrać do ulubionego pubu, z muzyką na żywo tym razem smile

43

Odp: Zepsułam znajomość..

Na początku zawsze eksponuje się dodatnie strony charakteru wink Obserwuj go i nam donoś, a my go tu ocenimy wink

44

Odp: Zepsułam znajomość..

Czasem takie znajomości z przypadku (bo przecież mogliście się nie spotkać, minąć itp.) są najbardziej owocne smile

45

Odp: Zepsułam znajomość..

Żeby tylko nie okazał się kolekcjonerem numerów od dziewczyn zz parku wink

46

Odp: Zepsułam znajomość..

Gdyby tak się stało, sam znalazłby się na liście kolekcjonerskiej... ale takiej, na którą raczej nie chciałby trafić smile

47

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=Kalinka01]Żeby tylko nie okazał się kolekcjonerem numerów od dziewczyn z parku wink[/quote]

A może to biznesmen, który sprzeda taką bazę portem jakiejś firmie od sms-owych konkursów wink

48

Odp: Zepsułam znajomość..

Muszę Was rozczarować, wygląda na normalnego smile

49

Odp: Zepsułam znajomość..

Ależ ja się cieszę razem z Tobą:) Tylko tym razem nie zepsuj tego... wink

50

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=eastgirl]Muszę Was rozczarować, wygląda na normalnego smile[/quote]

Na pewno nie jest seryjnym mordercą, skoro jeszcze żyjesz wink