1

Temat: Jak długo jesteście singlami?

Zastanawiam się ile czasu przeciętnie mija od momentu gdy rozsypie Wam się jedna relacja do czasu aż znajdziecie kogoś następnego. Ponoć w dzisiejszych czasach to dość proste, ale chyba nie dla każdego...?

2

Odp: Jak długo jesteście singlami?

U mnie - do pół roku najdłużej:)

3

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Hmmm... po rozstaniu z narzeczonym moja "żałoba" trwała dwa tygodnie. Po czterech poznałam swojego przyszłego faceta. W ciągu dwóch miesięcy miałam dwa romanse. Ot, nie było po kim rozpaczać. Ale przed związkiem broniłam się jeszcze jakieś dwa lata, mimo że przez rok regularnie się spotykałam z przyszłym chłopakiem i w zasadzie wszyscy uważali nas za parę.
Natomiast teraz... od tamtego związku minęło 2,5 roku, ale w międzyczasie miałam dwie bliskie relacje. Nie chcę się wiązać. Od ostatniego kontaktu z moją chyba jedyną prawdziwą miłością, minęło osiem miesięcy i [b]dopiero teraz[/b] prawie przestałam o nim myśleć. Poznałam dwóch miłych chłopców, którzy w pełni zaspokajają moje niskie zapotrzebowanie na mężczyznę, wysokie na flirt, przy czym utrzymuję z nimi kontakt jedynie w sieci i nie chcę inaczej.
Odpowiada mi bycie singlem smile

4

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Najzdrowiej to chyba tak  kilka miesięcy do roku, żeby nie popaść w kompletne samotnictwo;)

5

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Oj racja, potem jest tak jakby trudniej się przełamać. Człowiek za dużo wokół siebie ułoży pod to swoje singielstwo.

6

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Czasem po trudnym związku trzeba dłużej odpocząć... A bywa, że to zraża do kolejnych związków...

7

Odp: Jak długo jesteście singlami?

U mnie bywało  od 3 miesięcy do roku, i to była raczej kwestia przypadku, czy wcześniej, czy później poznałam kogoś ciekawego, komu warto było dać szansę.

8

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Dla mnie pół roku to zdrowa granica między kolejnymi związkami...

9

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Jestem sama od miesiąca, zostawiona, zwiedzione nadzieje, bez wielkich dramatów, zwyczajnie ja się zakochałam, on nie, uznał, że do siebie nie pasujemy. Jest mi ciężko, niby nieco lepiej, ale boli wciąż, co kilka dni mam to uczucie totalnej pustki, kiedy nic nie ma sensu i nie chce się żyć...

10

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Zofijka sad To minie, przejdzie. Wiesz, że tak będzie, prawda?

11

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Wszystko przechodzi, zwłaszcza kiedy pojawia się ktoś inny na horyzoncie:)

12

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Tak,życie bywa pełne niespodzianek:) Koleżanka już się wybierała do klasztoru po rozstaniu z narzeczonym, a tu się trafił taki fajny chłopak, że szybko zmieniła plany i teraz "modlą się" razem smile

13

Odp: Jak długo jesteście singlami?

[quote=kasia001]Zastanawiam się ile czasu przeciętnie mija od momentu gdy rozsypie Wam się jedna relacja do czasu aż znajdziecie kogoś następnego. Ponoć w dzisiejszych czasach to dość proste, ale chyba nie dla każdego...?[/quote]


Jak moja relacja, jak to ładnie ujęłaś, rozsypała się zdecydowałam, że nie chcę się z nikim wiązać i byłam sama sobie panią przez jakieś 6 lat. To był mój wybór i nie miałam ochoty na szukanie kogokolwiek. Traf chciał, że swojego obecnego i już ostatniego partnera poznałam jak poszłam na studia (mając 25 lat), a związałam się z nim dopiero jak je skończyliśmy, ale to już jest długa i zawiła historia. big_smile

Ostatnio edytowany przez PannaJagoda (2015-09-10 04:11:01)

14

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Najlepsze związki wychodzą wtedy, kiedy akurat  ich nie szukamy... Na siłę  nie da się nic skleić, jeśli samo nie wychodzi:)

15

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Też tak myślę. W moim życiu nieustannie się to potwierdza.

16

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Każdy ma swój sposób na życie. Mi najlepiej zawsze było znalezć sobie kogoś nowego. Zadręczanie się straconym partnerem to strata czasu. Najważniejsze to właściwie wybrać czyli uczyć się na włąsnych błędach - a wtedy będzie OK smile

17

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Żadnej przerwy sobie nie robiłaś? Widocznie żaden Ci aż tak nie zaszedł za skórę...

18

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Albo w żadnym się nie rozkochała do tego stopnia, żeby po nim chwilkę pocierpieć big_smile

19

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Zazdroszczę takiego trzeźwego podejścia...  Niestety, nie każdy potrafi wyłączyć emocje...

20

Odp: Jak długo jesteście singlami?

To ma swoje plusy i minusy. Ja na przykład wolę się bardziej zaangażować, bo jeśli już coś takiego przeżywać, to pełniej. Też mam swoje ograniczenia, ale nie emocjonalne. A że potem się cierpi... tongue Nie odmówiłabym sobie i tak.

21

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Tak, bo najgorzej jest nie przeżyć nic - ze strachu wink

22

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Najdłużej byłam singielką przez 3 miesiące:)

23

Odp: Jak długo jesteście singlami?

U mnie to były nawet 2 lata, to był czas na własny rozwój, przemyślenie tego co było

24

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Widzę dziewczyny, że póki co biję Was na głowę. big_smile Swoją drogą to się dziwię jak tak długo wytrzymałam...

25

Odp: Jak długo jesteście singlami?

Można wytrzymać i dłużej... czekając na ten swój ideał wink