76

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ja kupiłem ostatnio pejczyk w takim sklepie Dyskrecja w necie i daje radę smile [url]http://dyskrecja.pl/sklep.php/k380-FETISH.html[/url]

77

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ale jest pytanie:  czy on daje radę bo takim biczowaniu...? big_smile mój  to by chyba wymiękł na sam widok... hmm

78

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ja sobie sama pejczyk kiedyś uplotłam. Kupiłam buty, które były wiązane na całej długości łydek imitacją czarnych grubych rzemieni. Nie sprawdzało się to, ponieważ wiązania się zsuwały, a znowuż ściskać łydkę tymi "sznurkami" jak szynkę też niedobrze, więc odcięłam je całkiem. Bawiłam się nimi, aż wpadłam na pomysł... zostawiłam kilka luzem z reszty zaplatając rączkę. Wyszło świetnie smile

79

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ja też kupiłam pejczyk tam gdzie Lemona na tym [url]http://dyskrecja.pl/sklep.php/k97-Pejcze.html[/url] mam ten czerwony i jest super. Sprawdza się w obie strony i mój facet jest zadowolony i ja big_smile

80

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

A które bije i które jest bite? Bo to dużo mówi o związku wink

81

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Pewnie na zmianę, żeby było sprawiedliwie:)

82

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Za wszelką cenę nie można dopuścić do powstania rutyny w związku! To jest najgorsze co może być. Warto jest urozmaicać swoje życie łóżkowe, odwiedzić czasem [url=https://www.twojafantazja.com/]sex sklep[/url], żeby się po prostu nie znudzić sobą. Brzmi brutalnie, ale każdy wie o co chodzi...

83

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Nooo tak, najlepiej nie dopuszczać, ale do tego trzeba mieć świadomość co ją wywołuje.

84

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Tak szczerze między nami,  to zabawki erotyczne raczej mnie śmieszą niż podniecają...

85

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Większość tak. Taki wibrator w kształcie robaka, gąsienicy, z wesołymi oczkami big_smile Na szczęście się na to nie patrzy, tylko tego używa.

86

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Masz taki?... I nie boisz się, że Cię w końcu ugryzie tym swoim pyszczkiem... ? wink

87

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Nie mam takiego big_smile Może Mikołaj za rok przyniesie big_smile
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/10891835_10152561190242616_4339729047898337662_n.jpg?oh=2f54650179ebc7fb652836128e043262&oe=5541C6E8[/img]

88

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Po jego minie widać, że sam jest niegrzeczny wink

89

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ale wszystko w białych rękawiczkach wink

90

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

To chyba taki fetysz wink

91

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ten Mikołaj mógłby być młodszy, jeśli jeszcze myśli o niegrzecznych dziewczynkach... wink

92

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Za rok pewnie zrobi sobie lifting smile

93

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Może być i stary, byle przynosił fajne prezenty:) Mi tym roku przyniósł wymarzone perfumy:)

94

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Milagrande - powiedz to reprezentantom kleru...

...nagle 10,7 miliona kółek katechetycznych w salce obok kościoła straciłoby rację bytu. smile

95

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Jako były ministrant sam wiesz, że katechizacja to tylko element poboczny tych spotkań:) Ile tam się par narodziło za mojej pamięci...

96

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Uuuu, aaaa - Firana zaskakujesz mnie albo swoją pamięcią, albo wałkowaniem setek stron forum dzisiejszego dnia, ale w wyimaginowany sposób masz ode mnie lajkową łapkę w górę i postawione niejedno piwo.

Niechcemisie - jako nic masz przed sobą dowód, że jednak z czegoś tu słynę.
Ot choćby z kupowania księżom lodów Cassatte. wink

97

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Trzymam za słowo, jak będę w okolicy to się upomnę:)

98

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Yhm... to pójdźmy dalej z testów na wiedzę i spytajmy czy wiesz w jakiej okolicy się upominać?
No i jakie piwo najbardziej lubię oraz jakie miejsce zająłem w wojewódzkim konkursie ortograficznymw 5-tej klasie? tongue

99

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Myślę że lubisz to piwo O-kocim spojrzeniu wink

100

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Skoro jeszcze o tym pamiętasz to pewnie było miejsce 1 (ponieważ zrobiłeś tylko 15 błędów, a inni powyżej 20)  smile