51

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Satyna jest bezkonkurencyjna do spania, miła w dotyku i chłodna:)

52

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

O tak tak... satyna jest wspaniała! Ale ogólnie rzecz biorąc to jak dla mnie każda pościel świeżo nałożona jest mega... następnego dnia rano big_smile

53

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Na chłodne dni jak teraz kiedy się sezon grzania jeszcze nie zaczął to polecam do spania flanelę... smile

54

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ja mam teraz grubą bawełnę w wesołym, czerwonym kolorze.

55

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Podobno jaskrawe kolory powodują u niektórych bezsenność, ja lubię pastelową pościel...

56

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

A ja lubię białą albo inny jasny kolor, żadne wzorki ani kwiatki nie są mi potrzebne:)

57

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Jak zgaszę światło to i tak nie widzę, ale coś w tym może być, bo w pokoju mam dużo kolorów i problemy ze snem smile
Niestety nie mogę sobie pozwolić na przestronną sypialnię, bo wszystko co mam mieści się w jednym pokoju ::)
Podobno jagodowy kolor w sypialni wzmaga apetyt... ja nie miałabym nic przeciwko takiej pościeli czy ścianom, bo widziałam już taką sypialnię i bardzo bardzo bardzo mi się podobała, a dopiero później przeczytałam co piszą o tym kolorze.

58

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Mnie jagodowy by wzmagał też apetyt na jedzenie  przed snem smile

59

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Apetyt wzmaga głównie odpowiedni facet, a w nocy i tak kolorów za bardzo nie widać, więc na ścianach to chyba wszystko jedno jaki jest kolor ( u mnie żółty) smile

60

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Na apetyt przed snem trzeba mieć pod ręką tzw. ciacho.

61

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Byle nie kaloryczne żeby nie przytyć wink

62

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

No lepiej takie "ciacho" podgryzać niż zjeść.

63

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Zależy czy by lubił, bo teraz wielu jest takich wydelikaconych przez mamusie, że nie wiem czy by się nie przestraszyli Twoich ząbków wink

64

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ale można nastraszyć takiego, że go ugryziesz jak się nie przyzna, czy ma inną:)

65

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Odradzam wszystkim takie drastyczne metody bo są karalne:)

66

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ja lepszy sposób wynalazłam - powiedziałam chłopakowi, że rzuciłam na niego klątwę i jak będzie miał inną to mu kuśka przestanie stawać. Tak na wszelki wypadek, żeby się bał zdradzić, bo on przesądny był big_smile

67

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ktoś jeszcze wierzy w klątwy w dzisiejszych czasach?

68

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ja bym go posądzała raczej o to, że zaraz poleci sprawdzić do którejś, czy wszystko z małym w porządku wink

69

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Nie wiem czy uwierzył, ale strasznie się wkurzał kiedy go tak straszyłam big_smile

70

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Miał rację, to najważniejsza funkcja u faceta:)

71

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Rację to miałam ja tongue

72

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

To klątwa zadziałała i przyszedł żebyś go odczarowała? wink

73

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Nieee... ale ja się dzięki temu pewniej czułam big_smile więc myślę, że dobrze zrobiłam zastraszając go big_smile

74

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Stosowanie takich gróźb powinno być karalne wink

75

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ciekawe czy to by naprawdę zadziałało w krytycznym momencie:)