1

Temat: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Czy to należy tylko do mężczyzny? Co o tym sądzicie? A w ogóle to przydałby się temat osobny o związkach i seksie...w końcu jesteśmy już dorosłe..

2

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Myślę, że niejeden mężczyzna by się ucieszył gdyby to kobieta zainicjowała

3

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

a dlaczego nie .... moze u mnie jest inna sytuacja gdyż jestem mężatką- ale mój mąż zawsze powtarza, ze gdyby nie on - to ja byłabym do dzisiaj dziewicą - a już nie raz wychodziłam PIERWSZA wink

4

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

nie widzę przeszkód... często to robię jak akurat mam ochotę.... smile

5

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

jak mam ochotę to też inicjuję igraszki wink

6

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

No tak, zależy czy mamy na myśli całkiem nowego, przypadkowego faceta poznanego np. w klubie czy inicjacja z naszym ukochanym, bo to dwie różne bajki. Ogólnie każdy facet, z którym jesteśmy w związku uwielbia jak wskakujemy na niego z dziką namiętnością. Jednak co do nowo poznanego osobnika, oni lubią jednak zdobywać, owszem nie pogardzą pieszczotami, ale chyba swoje myślą...Chociaż znam PRZYPADKI kiedy to kobieta poszła do łóżka na pierwszej randce i do dzisiaj są razem.

7

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A po ślubie to już nie ma znaczenia, wszak to "małżeński obowiązek". big_smile

8

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Lubicie realizować swoje fantazje seksualne? Napiszcie o tych najbardziej wyuzdanych.. Ja marzę o seksie w windzie z przypadkowym nieznajomym. Poza tym bardzo lubię różnego rodzaju przebieranki podczas seksu, czy jestem zboczona?

9

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

ps - fantazja w windzie z facetem jest ok, ale to tylko fantazja, nie mam zamiaru jej realizować, fuj....

10

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

ja mam takie fantazje, że lepiej nie pisać o nich na forum publicznym tongue

11

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ja nie fantazjuję, a jak już - to mąż jest poddawany "torturom".

12

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=pinkmause]A po ślubie to już nie ma znaczenia, wszak to "małżeński obowiązek". big_smile[/quote]

Nie zgadzam się z tym "obowiązkiem małżeńskim"...właśnie o to chodzi,żeby po ślubie nie wpaśc w rutynę...ja często wymyslam i inicjuje sex...i nie taktuje tego jak obowiązek,

13

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W cudzysłowie wzięłam ten obowiązek. Tylko nie ma znaczenia czy ja czy on. Mamy ochotę to się kochamy. A jak się nam nudzi to też się kochamy. I już. Nie zwracam uwagi, kto inicjuje, a kto czeka. big_smile

14

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ja to nie lubię takiego wymuszonego seksu, typu: bo jemu się chce i koniec. Cos strasznego, a gdzie ta otoczka: świece, muzyka, jakaś doza namiętności? Jeśli kochacie się w ten sposób, bo Wasz facet tego chce to jesteście bardzo biedne i mi Was szkoda...

15

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=pinkmause]Ja nie fantazjuję, a jak już - to mąż jest poddawany "torturom".[/quote]

he he he dobre ... podpowiedz jakim wink

16

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Pozostawię sobie odrobinkę intymności...

17

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

ja najczęściej też myśli zamieniam w czyny... po co je tłamsić w sobie... skoro mam na kim próbować wink

18

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ostatnio wzięłam udział w konkursie gdzie do wygranie kajdanki z futerkiem!!! Przydałyby się...

19

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Taa big_smile

I to z szczytem romantyzmu: wyskakuj z gaci big_smile
albo mojego ulubiony tekst: leży na łożku i mówi: weź mnie przeleć, bo ja nie mam siły lol

20

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Do tanga trzeba dwojga myślę że wszystko razem!

21

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

a może jakieś fajne ubranka? ja kiedyś wyszłam z łazienki w złotych butach na wielkim obcasie, czernych kabaretkach i czarno złotej krótkiej koszulce... mój bąz był w szokeu, HAHAHA

22

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Fajny pomysł...

23

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=a.filipowska]a może jakieś fajne ubranka? ja kiedyś wyszłam z łazienki w złotych butach na wielkim obcasie, czernych kabaretkach i czarno złotej krótkiej koszulce... mój bąz był w szokeu, HAHAHA[/quote]


Dokładnie o to chodzi! Element zaskoczenia, ja uwielbiam się kochać w szpilkach, uważam, że to bardzo seksowne, zresztą mój stary też...

24

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

ja czasem zaczynam striptiz, najczęściej kiedy On za długo siedzi przed kompem...
nie ma wtedy wyboru - w dwóch kierunkach ciężko się patrzy wink

25

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=a.filipowska]a może jakieś fajne ubranka? ja kiedyś wyszłam z łazienki w złotych butach na wielkim obcasie, czernych kabaretkach i czarno złotej krótkiej koszulce... mój bąz był w szokeu, HAHAHA[/quote]

Ja swojego powaliłam jak wyszłam nago...
a nie w swoim ocieplanym szlafroczku...i skarpetkach...