26

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Kalinka, nie żal róż, gdy płoną lasy, a jeśli się golisz, co gorąco polecam, to raczej łany... wink
...albo gorące torfowiska.

Nikt tam nie odbywał drogi krzyżowej TrzydziestkoSzóstko. To nie był dzień męczennika, ani święto umartwień, toteż okładali nawzajem siebie wszyscy, aczkolwiek wiadomo, że król był tylko jeden. Co do czego, taką witką przez pupcię dostać, będąc w spodniach, to żaden ból. Jedynie ja - ostatni z ostatnich - jedną Panią z owych obłożyłem tak, że poczuła mrowienie. Szkoda tylko, że nie przekuliśmy tego w MROWISKO. wink

wittchen to nie było swingers party z dokładką.
Był to zestaw wolnych ludzi i każdy okładał dowolnego innego osobnika.
Nie było tam też żadnej pary, ale niestety też żadna się nie stworzyła "na spontanie".

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-09-16 11:18:05)

27

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Szkoda... W parach było by pewnie więcej powodów do okładania się:)

28

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jednak wolę bardziej normalne gry towarzyskie:)

29

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Świetny sposób na odreagowanie - takie okładanie; polecam zamiast lunchu w pracy smile

30

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Moich kompozycji z suszonych kwiatów jednak by było mi żal gdyby wylądowały na czyjejś pupie to by mogły tego nie przeżyć..

31

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Naskórku - w parach to oni by sobie kijkami oczy wydłubywali:

- jak śmiałeś dotykać moją koleżankę witką brzozową?
- widziałem jak łypałaś okiem na tego z największą witką!

Bach! Bum! Ała! wink

milagro - mówisz między innymi o słynnej "butelce"? Twisterze? Roszadach planszowych (moje ulubione!)?

Rozmiarówka chyba już rozgościła się w moim umyśle na dobre... Żebyś wiedziała! To ma podtekst i o ów podtekst właśnie chodzi. Nie nadość, że uderzający wyładowuje agresję, to jeszcze razem z uderzaną odczuwają lekką pikanterię, obcą małżeństwom i zaawansowanym związkom.

A nigdy nie zapominajmy, że żyjemy wyłącznie dla jedzenia, picia i dozy przyjemności z bliskości.
Wszelkie materialne dobra (pomijając witki - produkt naturalny) to tylko nowe atraktory na zabieganych i pogubionych ludzi...


Kalinka - jeśli masz tam owoce ostu, to pytanie czy pupa by to przeżyła, a nie sam oset? wink

32

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Mówię o takich jak Monopoly czy scrabble. Dla Ciebie są za mało nieprzyzwoite:)

33

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Bo najlepszy lunch jest pikantny:) Rozgrzewa ciało i umysł...

34

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Kilka procent IQ to niejednemu brakuje i przydało by sie ich dodać wink

35

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito]Naskórku - w parach to oni by sobie kijkami oczy wydłubywali:

- jak śmiałeś dotykać moją koleżankę witką brzozową?
- widziałem jak łypałaś okiem na tego z największą witką!

Bach! Bum! Ała! wink[/quote]

No tak, zaraz y były sceny... chyba ze każdy by się na swojej "połowie' skupił big_smile

36

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ostatnio czytałam o możliwościach medycyny estetycznej w tym temacie, i faktycznie, tylko że te wstrzykiwane substancje po jakimś czasie się wchłaniają i trzeba uzupełniać ponownie, nawet co pół roku...

37

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Najczęściej to facetom wzrostu brakuje i tu niektórzy powinni sobie dodać te 5-10 cm, reszta nie jest aż tak istotna:)

38

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No tu bym sie nie zgodziła w 100 %, podejrzewam, że  bywają przypadki że trzeba by było coś z "tym" zrobić, ale odradzam drastyczne metody domowe:)

39

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Monopol znudził się za 20 graniem, a Scrabble hmm Słodka, to jedna z moich ulubionych gierek.
Słówka, słówka, sprawny operator. wink

Widzę, że wszedł nowy motyw na centymetry.

A teraz pytanie - ja znam oczywiście na nie odpowiedź - czy kobieta, nie patrząc wcale poniżej pasa, może określić czy ma do czynienia z rumakiem lub też z kucem?

Hm?

40

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Bez patrzenia weryfikujacego to pod tym względem jest jedna wielka niewiadoma...:)

41

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Im bardziej się chwali podbojami tym większe ryzyko, że nie ma się za bardzo czym pochwalić tak naprawdę...

42

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja nie znam takiej która by to potrafiła ocenić... zdalnie wink  Czasem pozory mylą

43

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Buooooożesz Ty mój, żebym ja kobiety kobiecego obeznania uczył!!!

Nauczę jednak i to za darmo - ale dostaniecie tylko wyciąg - tak jak naród niemiecki raporty Wehrmachtu z frontu w swoich mediach.

Ma małego jeśli:

- jeździ pickup'em lub Hummer'opodobnym autem
- jest bardzo zadziorny i chce dużo udowodnić (vide "chwali się podbojami")
- poci się intesywniej przy zbliżeniach i lubi przygaszać światło

Ma dużego jeśli:

- jest niespieszny, wyluzowany, odprężony w Twej obecności
- może i mieć Fiata Tipo, za to jego ego rozp------a ściany
- nie musi cisnąć Cię do pójścia do łóżka i przekonywać, co do czego wie, że jak pokaże swoje prawdziwe oblicze, to i tak zrobi wrażenie

Kiedyś o tym rozmawialiśmy 36 - więc wiesz już, czemu wcale nie mam tak wielkiego parcia na "akcję", po drugie - przy tylu korytkach taka świnia jak ja - zawsze się naje. wink

A najgorsze, co można dać "za darmo" kobiecie, to właśnie tą pędzącą do łóżka adorację.
To tak, jakby robotnikowi dać zaliczkę i czekać na dobre wykonanie roboty.

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-12-13 15:01:53)

44

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Uhm... Ciekawy ten wyciąg mądrości, ale tak się składa, że mnie zawsze trzeba przekonywać - i co na to powiesz...?

45

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Powiem, że wiatr drąży skałę niezauweżenie i powoli, ale jak skończy to masz tam Panie takie wyrwy w wapieniu, że aż lej krasowy piszczy! wink

46

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Bywa że to się nie sprawdza, choć może ocena rozmiarów bywa względna i zależy od sytuacji...?

47

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Pewność siebie mierzy się za pomocą uniwersalnego klucza.

Albo ktoś ją ma, albo nie...

Reszta jest oczywiście względnia Fizyczko Stosowana (a może Stosowna).

48

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito]Pewność siebie mierzy się za pomocą uniwersalnego klucza.

Albo ktoś ją ma, albo nie...[/quote]


....albo się ma tupet, co prostą drogą prowadzi do uszkodzeń różnego typu, zależnie od repertuaru obiektu tegoż tupetu big_smile

49

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Tupet wespół z tupecikiem - i masz jak nic fajansiarza, który dzieli koszty randki na pół i jeszcze wydaje resztę. smile

50

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Oby tylko nie kazał jeszcze za siebie płacić, głosząc finansowe równouprawnienie:)