251

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

no wiem, że nie powinno. ale w trakcie coś takiego zrobiła że aż sie rozryczałam z bólu, i mowie jej że Boli a Ona chyba na złość bardziej:|teraz ledwo chodze neutral i janiki mnie bola neutral

252

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ooooo to współczuję tym bardziej,że to pierwszy raz!!!!Co za wstrętna baba!  Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze...jakieś okłady ciepłe sobie zrób.

253

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

chce wziąść goraca kąpiel - tylko jutro mam caly dzien szkołe i pojutrze - a dziś ledwo siedze, co ja zrobie jutro neutral

254

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Może ci przejdzie...bądż dobrej myśli.... big_smile

255

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

jestem big_smile

256

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Witaj smile

257

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Hej pinkmause smile
kurde zaraz spac neutral
a jutro znow do mojego na noc tongue

258

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

To masz rozrywkowo. Ja na swoich śmieciach...

259

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

średnio raz na tydzień tongue
tylko szkoła od rana do wieczora neutral

260

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a ja praca - dom - dzieci wink

261

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a do mnie jutro mamusia przyjeżdża tongue
a z D. zobaczę się dopiero za tydzień... sad

262

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A ja się bawię, tyle nowych wątków, że aż czuję przesyt smile

263

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

mnie też nigdy nic nie bolało... a robię regularnie od dobrych wielu lat... zaczęłam na początku studiów

264

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Witajcie.
Ja dzisiaj póżno wyszłam z łóżka...jakoś mam lenia...mąż pojechał do Poznania ..a ja niedługo pewnie pójdę z małą na jakiś spacerek....jestem zdenerwowana bo mama nie chce iść do lekarza a musi....

265

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Witam smile
ja się martwię, że mój chłopak nie chce iść do lekarza, a musi...

266

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

hej. Ale spam tongue
mam nadizeje, ze nie z zwiazku z nagroda a pozniej ucichnie tongue

267

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Pożyjemy, zobaczymy.
A teraz bawimy się wybornie tongue

268

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja tez ale nie nadazam z czytaniem i odpisywaniem tongue
bo te 60 sekund tongue

masa tych zabaw tongue mam andizeje ze powstanie dzial rozrywka bo nie nadazam tongue

269

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Gdyby nie te zabawy chyba z nudów zjadłabym tipsy.
Mąż w pracy, dziecko u kolegów, kot śpi, przyjaciółka na wyjeździe, kochanka nie posiadam...
Wracam do fotek, bo bawią mnie do łez...

270

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

eee dla mnie z nimi to lekka przesada.. te gry, testy... chyba forum sie komus pomylilo... bo  jeszte troche kolezanka tematow zalozy i bedzie trzeba forum z urodaizdrowie na gryitesty.pl zamienic...

271

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nie wiem jak inne koleżanki, ale te gry zaczynaja mnie wkurzac.. rozumiem zalozyc temat z grami, 1,2,3 5.. ale nie z 20 neutral - odbieram to jak sztuyczne nabijanie sobie postów - by dostac nagrode neutral a to wg mnie lekko bez sensu.
Dlatego prosilabym kolezanke avianna by dala sobie na luz, a nie wymyslala kolejne tematy neutral bo po co? jak sie nudzisz to znajdz sobie jakies forum dla dzieciakow i tam zakaldaj taka mase tematow neutral.

Jestem stanowczo na NIE, az odechcewa mi sie tutaj bywac - bo co wejde to moze z 5 normalnych tematow - w ktorym pisza dziewczyny ciekawe rzeczy a z 20 to gry neutral, a nie jestem tutaj by gra, tylko: by cos sie dowiedziewc.

Chyba niektórzy zapomnieli przeczytac co pisze na gorze strony:
[i]Drodzy czytelnicy, witamy na naszym forum o [u]urodzie i zdrowiu[/u][/i] - [h]A NIE O GRACH!!!!![/h]

[i]Liczymy na Wasze zaangazowanie, bo przeciez wszyscy chcemy wzajemnie sobie pomagac i doradzac [/i]- [h]w czym - w grach?????[/h]

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-18 13:00:56)

272

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Zgadzam się z Tobą!!! Za dużo tego...i te testy są bezsensowne...

273

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

zgadzam się z Malenką, do niektórych tematów nawet nie zaglądam... dziwne, że nt. urody i zdrowia mało kto już pisze...

274

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

co racja to racja... inne działy forum cieszą się małą popularnością... ale z drugiej strony-wszystkie bierzemy udział w tych zabawach wink

275

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=angelcity89]co racja to racja... inne działy forum cieszą się małą popularnością... ale z drugiej strony-wszystkie bierzemy udział w tych zabawach wink[/quote]


we wszystkich?
jestes pewna?
ja na poczatku bralam udział, ale gdy koleżanka zaczeła szlaec to przestałam brac, wiec nie wszyscy.
teraz co zalozyc temat: test: jaki mam kolor gaci?
liczymy?
dodwanie?
odejmowanie?
ect, ect.
No sorry bardzo neutral
KPINA

Jestem za usunieciem ponad połowy tych tematów!!!