1

Temat: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są feromony BTB - najskuteczniejszy sposób na przyciągnięcie wymarzonego partnera!
Wpisujcie tutaj swoje sprawdzone, skuteczne triki, którym nie oprze się nikt... Najciekawsza wypowiedź zostanie nagrodzona flakonem tych wspaniałych feromonów!

2

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Mmmmm.... Jest ich kilka, a najprostszy to chyba krótkie, zalotne spojrzenie a po nim znaczący uśmiech...:) Trzeba być z kamienia albo bardzo zakochanym żeby nie zareagować...

3

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

ja mam sposób taki wink

idę do klubu, na spacer, niewinnie nic nie robie, tylko od czasu do czasu zerkam, aż w końcu spojrzy na mnie przystojniak, potem patrzę mu prosto w oczy, choćby daleko siedział - na chwilę zatrzymuję swój wzrok i odwracam głowę robiąc coś innego.

Po czym jezeli jestem w klubie lub restauracji wstaje i przechodzę obok niego patrząc się zalotnie lekko uśmiechając big_smile mija 15 minut stojąc w innym miejscu... Przystojniak podchodzi big_smile i zdobycz jest moja big_smile

a drugi sposób to uśmiecham się od czasu do czasu smile

4

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Słuchać ,jakby był jedynym mężczyzną na świecie.Reagować podziwem i uwielbieniem("och,na prawdę??" "niemożliwe!!").Dobrze też udawać lekceważenie:przyciągnąć spojrzeniem,chwilę "zmierzyć" i odwrócić się .Na każdego działa inny chwyt:jedni to samce alfa tj."ja tu rządzę" inni lubią być pod opieką "mamusi".Wybór odpowiedniej strategii to jakieś 80% sukcesu...dalej musi działać chemia...

5

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Lubię niedostępne kobietki z "pazurkiem" - takie jest najciekawiej uwodzić, bo trzeba być zadziornym, umieć dawać cięte riposty, trochę grać "niezainteresowanego" i "znudzonego"... A nagroda jest taka słodka, gdy już ją zdobędę...

6

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Skutecznym sposobem jest bawienie się włosami - oczywiście pod warunkiem że mamy długie:) Kręcenie nimi loczków, dotykanie ucha, szyi bardzo działa na mężczyzn - przetestowałam smile

7

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

ja zawsze niby przypadkiem się ocieram o tego upatrzonego... To lepsze i skuteczniejsze niż takie dyskretne spojrzenia!

8

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

moim najcenniejszym atutem sa moje oczy... moje panie kazda z was napewno ma cos w sobie co moze przyciagnac uwage mezczyzn i to co mamy najbardziej uwodzicielskie starajmy sie uwydatnic tak aby faceci oszaleli na naszym punkcie to nie jest trudne musimy same uwierzyc w to ze jestesmy atrakcyjne i warte grzechu:) Każda kobieta jest atrakcyjna i warta grzechu - grunt to trafić na tego, komu się spodobamy i kto spodoba się nam smile

9

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Uwodzenie to bardzo intrygujący temat i bez wątpienia każda z Nas ma na Nie swoje własne sprawdzone sposoby smile
Jakie są moje?
Przede wszystkim kojarzy mi się ono z wieczorna imprezą, najlepiej klubem, Tam mam największe pole do popisu i niewątplie sprawia mi to wiele radości i podnosi samoocenę smile
Dopasowana sukienka, najlepiej rzucająca się w oczy( ja wybieram zazwyczaj czerwoną, połyskujacą lub czarną, obowiązkowo o długości max do połowy uda), włosy rozpuszczone(moje są długie, do połowy pleców, ciemne, wyprostowane), nabłyszczacz do ciała ze złotymi drobinkami,który super podkreśla moją ciemną karnacje,makijaż smile
Ale tak na prawdę kluczem do sukcesu jest Uśmiech i zalotne spojrzenie smile Nie sposób tego wytłumaczyć,ale na prawdę to działa!:) Zawsze słyszę,że mam piękne oczy smile Są błękitne,a moja uroda zbliżona jest do azjatyckiej , może to dlatego? Nie wiem smile Potem stawiam na naturalność, w żadnym wypadku niczego nie udaje smile Dodatkowo zakładam noge na nogę oraz "niby przypadkiem" zdarza mi się złapać za rękę, ramię, wpaść na wybranka smile Dotyk ma mega moc smile

10

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ja zawsze zostawiam inicjatywę mężczyźnie. Dla wielu nieśmiałość też bywa sexy i uwodzicielska...

11

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Sposobem na uwodzenie, czyli sprytne manipulowanie mężczyznami jest kokietowanie. Jest to potężna broń, której to my kobiety jesteśmy posiadaczkami. Wystarczy tylko tą broń wydobyć:"wdzięk, styl, czar,szyk"-jak w słowach piosenki. Obowiązkowo wykorzystuję wysokie obcasy i sukienkę a wieczorem zwiewną koszulkę nocną-to zawsze działa. Buty na obcasie to nieodzowne minimum, wisienka na torcie . Wyrazisty i jednocześnie kobiecy i naturalny makijaż oraz zadbane włosy nie są bez znaczenia. Sprawdzoną metodą jest także moc ekspresji. Kiedy mężczyzna widzi, że kobieta ma swoje pasje, które realizuje jest dla niego atrakcyjna. Liczy się przecież nie tylko wygląd zewnętrzny ale i to jak się wyrażamy, gestykulujemy i okazujemy uczucia. Mężczyzna najpierw być może spojrzy na kobietę pokroju miss ale wybierze zdecydowanie kobietę inteligentną, mającą coś do powiedzenia.

12

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Mój atut to długie rozpuszczone włosy - zawsze przyciągają męskie spojrzenia, zwłaszcza jak umiejętnie nimi muskam przechodząc, upatrzoną "zdobycz"... smile

13

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

nie ma to jak puścić oczko do upatrzonego - po czym się odwrócić, zagadać do innego - jak poczuje oddech konkurencji na plecach, od razu ruszy do boju!

14

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Wymowne spojrzenie, trzepotanie rzęsami - i motylki w brzuchu gotowe!

15

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Samo życie scenariusze pisze, czasem trzeba szczęściu pomóc, może skropić się feromonami, ale nie nazbyt obficie???
Szczypta odwagi, pierś do przodu, uśmiech w buźkę przylepiony - i sylwetką i wyglądem zaczarować płeć przeciwną, aby tylko niepodobną być do wrony!
Trochę tajemnicy, nić rozmowy i sympatii wskrzesać w sobie i poczekać na reakcję drugiej strony - niech nam znak miły da, zostawi, zainteresowaniem odpowie!
Cóż to jeszcze dodać - makijażu delikatność, strój ciekawy, niekoniecznie nowy i już można ruszyć w rejs - "na łowy"!

16

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Na początku oznajmę, że faceci lubią kobiety sympatyczne, pozytywnie nastawione do świata optymistki. Takie właśnie robią na nich wrażenie i mogę potwierdzić, że już sam uśmiech ma moc przyciągania. Urok osobisty działa jak magnes smile Poza tym, kobieta pewna siebie, znająca swą wartość budzi respekt i szacunek w płci przeciwnej oraz jej zainteresowanie. Nie można jednak z tym przesadzać by nie sprawiać wrażenia aroganckiej, gdyż to może odrzucać nas w oczach kandydatów. Mój sprawdzony sposób na uwodzenie to udawanie osoby tajemniczej, ale nie niedostępnej. Pozwalam mężczyźnie starać się o mnie, daję mu się otworzyć przede mną i słucham go z zainteresowaniem, przytakuję. Skierowanie na niego uwagi ośmiela go i pozwala mu poczuć się pewniej, zwłaszcza przy odrobinie kokieterii z mojej strony tongue Oczywiście wygląd też jest bardzo ważny i może okazać się kluczem do sukcesu. Mężczyźni to wzrokowcy, dlatego zadbana kobieta jest dla nich niezwykle kusząca i atrakcyjna, a my przecież chcemy być dla nich wyjątkowe smile Ja staram się umiejętnie podkreślać swe atuty, tak by ich całkowicie nie odsłaniać. Gdy pokażemy wszystkie karty już na początku to możliwe, że on nie będzie już miał czego w nas odkrywać. Chodzi o to, by facet po pierwszej rozmowie czuł niedosyt i chciał się jeszcze spotkać big_smile

17

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Każda kobieta tajemnicza
do niezwykłych się zalicza.
Intryguje, wzbudza podziw,
swą zagadką wciąż uwodzi.
To się zbliża ,to oddala
wyobraźnię wciąż rozpala.
Bo faceci kochają kabriolety
i enigmatyczne kobiety.
I za taką nieodgadnioną
rozglądają sie i gonią.
Tak więc tajemniczość plus feromony
- efekt w uwodzeniu nieunikniony.

18

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Hmmm dla mnie zasada jest prosta, trzeba być zalotną kokietką. . . zmysłowe ruchy bioder, oblizywanie warg, częste mruganie, wkładanie np. palca do buzi, delikatne uśmieszki, niby przypadkowe spotkanie się oczu... te czynniki stwarzają miłą atmosferę, na którą każdy czeka. Nie trzeba być znawcą tych technik by wiedzieć o co chodzi- to samo przyjdzie i złapie w najmniej oczekiwanym momencie

19

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Najlepszy sposób na uwodzenie
To wodzenie mężczyzny na pokuszenie
Odwracanie wzroku gdy w naszą stronę patrzy
Co o naszej pewności siebie świadczy
Wtedy on będzie pragnął się zbliżyć, poznać
Niech to on zechce tego uczucia doznać
Mężczyzna uległości nie znosi
Więc o targanie uczuciami sam się prosi
Traktujmy go tak jakby nam nie zależało
Wtedy jego uczucie będzie wzrastało
Padnie nam do kolan i o spotkanie będzie błagać
A kobieta jego uczuciami wtedy będzie władać.

20

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Mój sprawdzony sposób na uwodzenie, to dostosowanie się do rad Margaret Kent zawartych w książce pt. "Sztuka uwodzenia".


Myśl przewodnia brzmi:

"Nie musisz być samotna. Dzięki wiedzy zawartej w Sztuce uwodzenia wyjdziesz z dżungli zamieszkiwanej przez samotników i wkroczysz w szczęśliwe małżeństwo"

"Nie marnuj swoich uczuć na mężczyznę, zanim nie upewnisz się, że jest on Ciebie wart."

"Twoim największym sprzymierzeńcem jest umysł. Udoskonala się on w miarę używania. Wszystko inne w końcu marnieje, marszczy się i starzeje. To, co najważniejsze, ma charakter umysłowy, a nie fizyczny. Nie podejmuj więc decyzji o małżeństwie kierując się głosem tylko jednej części ciała; zawsze odwołuj się do rozumu.
Zdaj sobie sprawę z tego, że jesteś niepowtarzalną indywidualnością. Nie potrzebujesz nikogo - ani mężczyzny, ani instytucji - aby ocenić własną wartość. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Nie oczekuj jednak, że cały świat, a szczególnie mężczyźni padną do Twych stóp bez choćby małej pomocy z Twojej strony."

"Pamiętaj o selekcji i nie spiesz się do ołtarza [...] po chwili ekscytacji możesz dojść do wniosku, że przy odrobinie cierpliwości mogłabyś mieć ciekawszego partnera w życiu."

"Podwiązki nabrały już znaczenia akcesoriów używanych tylko na specjalne okazje, a nie na co dzień. Jeśli nosisz długie majtki, to niech sięgają one pończoch"

Po długo długo omawianym ubiorze, dalej czytamy:

"Teraz, kiedy potrafisz odpowiednio się pokazać, jesteś gotowa wykonać pierwszy krok, by spotkać się z tym wybranym. Nie jest to łatwe zadanie - przecież ten mężczyzna jest jednym na stu, na tysiąc, a może na sto tysięcy. Musisz spotkać bardzo wielu mężczyzn, by wybrać najbardziej wymarzonego."

"Świat jest pełen manipulacji."

"[...] nie zachowuj się jak snobka. Uśmiechaj się i bądź miła dla wszystkich - dla kobiet także."

"Gdzie spotkać mężczyznę?" Jako pierwsze dwa miejsca autorka wymienia... bary i kościoły (!!)

W dalszej części jest szeroko omówione rozpoznanie i wywiad.

"Stosunek do pieniędzy jest jednym z ważniejszych elementów małżeństwa, ponieważ pieniądze dotyczą wszystkich aspektów życia. Jeśli Ty i Twój partner nie macie podobnego zapatrywania na kwestie finansowe, czeka Was burzliwe małżeństwo."

CELE I AWERSJE - "Jeśli Twoje i jego cele kłócą się ze sobą, zostaw go i znajdź kogoś innego."

"Bądź świadoma jego postawy wobec pozycji społecznej, władzy i prestiżu, i osądź, czy te poglądy są podobne do Twoich."

"Obserwuj poziom energetyczny Twojego partnera i odpowiedz sobie, czy zdołasz osiągnąć podobnyu lub czy jemu to się uda."

"CZEGO ON CHCE OD PARTNERKI? Przeszłość - przyszłość - teraźniejszość"

PYTANIA, KTÓRE POWINNAŚ MU ZADAĆ:

[...] 23. Czy cieszy się dobrym zdrowiem? Jakie ma doświadczenia z dentystą i ortodontą?"
25. Czy kiedykolwiek coś zbudował?
28. Jaka jest jego definicja idealnej kobiety?

+ pytania dodatkowe typu:

1. Kiedy po raz pierwszy przyszło Ci do głowy, że chciałbyś zostać pisarzem?

WAGA KOMUNIKACJI:

"ON: Umieram z pragnienia. Co dobrego masz w lodówce?"

"ON: [...] Nie umiem czytać w Twoich myślach, a więc nie oczekuję, że Ty będziesz czytać w moich."

Gdy jest arogancki:

"1.Co powiedziałaby Twoja matka, gdyby wiedziała, że tak się zachowujesz?"

Przy omawianiu typów kobiet autorka wymieniła między innymi dwie skrajności:

"Uczyń ze swojego łóżka kojec dla dorosłych. Stwórz odpowiednią atmosferę odprężenia, zmysłowości i oczekiwania, by Twój mężczyzna wiedział, że przyjmujesz go z radością."
"Oto trzy najgorsze łajdactwa, o których wiem, że zdarzyły się przed ślubem:

- pocięcie opon w jej samochodzie
- wyjazd za ocean,
- Przybycie na swój ślub, ale z inną kobietą

[...] Nie pozwól sobie na negatywną reakcję; jesteś na właściwej drodze!"


"Jeśli poważnie traktujesz małżeństwo i konsekwentnie zastosujesz wiedzę zawartą w tej książce, znalezienie i poślubienie właściwego mężczyzny nie powinno Ci zająć więcej czasu niż 2 lata"

21

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Mój sprawdzony sposób na uwodzenie to bycie sobą,akceptacja siebie i pozytywne nastawienie do świata. Nie ma nic bardziej pociągającego i intrygującego niż naturalność. Facetów szczerze nie pociągają kobiety w jaskrawych strojach,z intensywnym makijażem i w ultramini. Kobieta naturalna,pewna siebie i uśmiechnięta jest bez wątpienia bardziej uwodzicielska niż ta piękna,przebrana za ulubioną gwiazdę tv z grymasem na twarzy.

22

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Uwieść księcia z bajki - otóż jest wyzwanie, bo byle czego nie zechcą przecież żadne piękne panie (takie jak np. ja, ha, ha!) - a mówiąc szczerze, do pięknej pani mi daleko, prędzej do zmutowanej słonicy tak z deko! Więc potrzebne mi są feromony, by nawet słonicy piękny książę bił ukłony! Moje feromony jednak znajduję w naturze, a nie szklanej buteleczce (choć te także mnie fascynują i z chęcią sprawdziłabym, ja te cuda się zachowują!).

Kiedyś wyznawałam zasadę, że liczy się osobowość i wnętrze - że to działa, nie zaręczę... Sposób jednak znalazłam inny i zgodny z tradycjami - bo jak powszechnie wiadomo, książę zechce nawet słonicę, jeśli tylko ta radzi sobie świetnie z garami!
I taką drogą z własnej przywary, jaką jest miłość wielka do wszelkiego rodzaju pożywienia, uczyniłam zaletę, do pozazdroszczenia! Więc gdy tylko książę znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, zachwycić go chciałam od progu domu - aby już nigdy nie wymknął się nikomu! Szaszłyki z dynią w miodzie i sezamie, z dodatkiem imbiru i gałki muszkatołowej, deser czekoladowy z orzeszkami piniowymi plus oczywiście czerwone wino - same afrodyzjaki! I już - sposób na księcia mam właśnie taki! Jak powszechnie wiadomo - jedynie przez żołądek do serca mężczyzny trafić można - bez względu na to, czy dama jest piękna, czy mądra, czy zamożna! Mnie udało się to wspaniale i księcia przy sobie trzymam wytrwale! Zachwycam go wciąż i zdobywam na nowo, afrodyzjakami zaczarowując co dnia - w końcu sposób to najlepszy na świecie, że najlepiej zrobicie, gdy miłość waszą skonsumujecie!

23

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

[b] Uwodzenie to trudna sprawa. Uważam, że zbyt oczywiste gesty, zbyt przeciągłe spojrzenia i wyzywający strój mogą sprawić, iż zamiast być postrzegane jako tajemnicze, intrygującej kobiety zostaniemy wrzucone do pudełka z napisem "łatwa". Niech uwodzenie będzie skuteczne ale subtelne, w końcu chyba żadna kobieta nie chce wyglądać na zdesperowaną. Niech to mężczyzna myśli, że upatrzył sobie "zdobycz".Ale jak to zrobić? Moim zdaniem najlepiej sprawdza się promienny uśmiech posłany w kierunku pana X. Niech wie, że swobodnie może do nas podejść a my nie pożremy go żywcem. Skromne ale stylowe ciuchy, naturalny makijaż i  poczucie humoru zadziałają tylko na nasz plus. 
By uwieść mężczyznę do końca niezbędna jest też inteligentna rozmowa z umiejętnie wplecionymi niewielkimi dwuznacznościami. Niech zastanawia się o co mi chodzi, Nie lubię udawania tzw. głupiej idiotki, która nie ma pojęcia o niczym i jest zawsze bezradna. Zdobywam w końcu przyszłego partnera a nie tatusia.  By zainteresowanie trwało, trzeba zakończyć miłą pogawędkę w najciekawszym momencie i niezobowiązująco wręczyć np. wizytówkę. Mężczyzna zawsze chętniej zadzwoni i będzie czuł się asekurowany gdy będzie miał możliwość zadzwonienia pod pretekstem jakichś niezwykle nurtujących go zawodowych zagadnień wink A gdy już będzie wpadał w nasze "sidła" wtedy możemy powoli stawać się zmysłową kocicą i zaskakiwać go coraz bardziej i bardziej... [/b]

24

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Uwodzenie to rzecz moim zdaniem podobna do drabiny, należy chodzić po niej stanowczo i nie patrzeć w dół (aby się nie bać), ale ostrożnie (by drabina się nie przewróciła) ...

Pierwsze schodki są najważniejsze, ponieważ to one mają spowodować, że nasz obiekt uwodzenia zwróci nas uwagę i zacznie myśleć o nas jako o obiekcie swojego pożądania . Zaczyna "zaśmiecać" sobie głowę myślami o nas ... Należy delikatnie się uśmiechać i spoglądać na mężczyznę, a gdy ten to zauważy uwodzicielsko i bardzo przelotnie spojrzeć na niego spod podbródka . Gdy te kroki dadzą pożądany efekt - facet zacznie o nas myśleć. Podchodzę do niego, przedstawiam się i pytam o niego ... bo każdy lubi mówić o sobie . Później przypadkiem dotykam jego ramienia i oczywiście za to nie przepraszam  a później mówię że muszę iść i ukradkiem zostawiam kartkę z meilem lub telefonem

25

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Aby uwieść mężczyznę na pewno trzeba być sobą, należy tylko dodać do tego kilka szczegółów.
Mężczyźni lubią kobiety wesołe, które nie spinają się w towarzystwie, ale dobrze czują się w nowych sytuacjach. Oczywiście wygląd ich zniewala, długie rozpuszczone i zadbane włosy, gładka cera i błyszczące usta. Całość podkreślona ładnym zapachem. Ubranie nie może być bardzo kuszące (bo wtedy uda nam się zdobyć faceta ale tylko na jedna noc), kobieta musi być ubrana stosownie i sexi, by pozwolć działać jego wyobraźni. Ważnym elementem jest rozmowa, nie przechwalając się, nie chcieć zabłysnąć dziwnymi sposobami. Kontakt musi być swobodny, dając odczuć mu że bardzo interesujemy się jego osobą.