201

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam wczoraj zmywacz do paznokci z Biedronki. Czytałam wiele recenzji i zdania na jego temat są podzielone. Mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi.

202

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam cień z Bell i tusz do rzęs (zielona tubka) z Eveline. Z obydwu kosmetyków jestem bardzo zadowolona:)

203

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja wczoraj skusiłam się na lakier Miyo mini drops 49Illegal, farbę do włosów Joanna Naturia- płomienna iskra i peeling z zierenkami truskawek z MarionSpa, który zaraz mam zamiar zrobić:)

204

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Napisz jak ten peeling bo jestem ciekawa go.
Gdzie go kupiłaś i za ile big_smile Były tez inne smaki ?

205

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam sobie lakier do paznokci w kolorze perłowym i dla siebie i dla chłopaka od vwes Rocher.

206

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

O mały włos nie wkopałabym się w zamówienie w sklepie, który ma urlop i wysyła dopiero po 30 września (!) - sic! - co to za urlop tyle czasu?!
Więc poszlam na nokaut i kupiłam sobie w innym książkę (brakowało mi do kolekcji).

207

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja dzisiaj  moje ulubione big_smile

208

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

dzisiaj zajrzałam do rossmana żeby kupić sobie tylko tonik do twarzy a oczywiście wróciłam z większą ilością kosmetyków. Zakupiłam Tonik Eveline, krem babydream o którym recenzja na moim blogu i krem, który uwiódł mnie od pierwszego użycia- Green Pharmacy Jaskółcze ziele- wkrótce recenzja o nim tez pojawi się na blogu;)

209

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

dzisiaj zajrzałam do rossmana żeby kupić sobie tylko tonik do twarzy a oczywiście wróciłam z większą ilością kosmetyków. Zakupiłam Tonik Eveline, krem babydream o którym recenzja na moim blogu i krem, który uwiódł mnie od pierwszego użycia- Green Pharmacy Jaskółcze ziele- wkrótce recenzja o nim tez pojawi się na blogu;)

Do rossmana zawsze wchodzi się po jedną konkretną rzecz a wychodzi się z calą siatką...mam tak samo - jeden konkretny lakier....a kupują 3....

210

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=bazia]dzisiaj zajrzałam do rossmana żeby kupić sobie tylko tonik do twarzy a oczywiście wróciłam z większą ilością kosmetyków. Zakupiłam Tonik Eveline, krem babydream o którym recenzja na moim blogu i krem, który uwiódł mnie od pierwszego użycia- Green Pharmacy Jaskółcze ziele- wkrótce recenzja o nim tez pojawi się na blogu;)[/quote]

Do rossmana zawsze wchodzi się po jedną konkretną rzecz a wychodzi się z calą siatką...mam tak samo - jeden konkretny lakier....a kupują 3....

[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url][/quote]


no właśnie wink ale cóż, zawsze coś nowego można znaleźć do testowania big_smile

211

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dzisiaj kupiłam róż do policzków Bell 2skin z gazetki promocyjnej biedronki za 5,99zł smile

212

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Byłam dzisiaj w Rossmannie, ale na szczęście kupiłam tylko 1 potrzebny produkt, czyli pastę do zębów big_smile ale potem byłam w mniejszej miejscowości i znalazłam lakiery MIYO o których ostatnio czytałam wiele dobrego. Wzięłam jedną sztukę do przetestowania, ale myślę, że na tym się nie skończy big_smile

213

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Iwona-bloguje]Byłam dzisiaj w Rossmannie, ale na szczęście kupiłam tylko 1 potrzebny produkt, czyli pastę do zębów big_smile ale potem byłam w mniejszej miejscowości i znalazłam lakiery MIYO o których ostatnio czytałam wiele dobrego. Wzięłam jedną sztukę do przetestowania, ale myślę, że na tym się nie skończy big_smile[/quote]

Te lakiery to też w Rossmannie ?? Czekam na recenzję na blogu! Chętnie przeczytam smile

Pozdrawiam
[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url]

214

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=Iwona-bloguje]Byłam dzisiaj w Rossmannie, ale na szczęście kupiłam tylko 1 potrzebny produkt, czyli pastę do zębów big_smile ale potem byłam w mniejszej miejscowości i znalazłam lakiery MIYO o których ostatnio czytałam wiele dobrego. Wzięłam jedną sztukę do przetestowania, ale myślę, że na tym się nie skończy big_smile[/quote]

Te lakiery to też w Rossmannie ?? Czekam na recenzję na blogu! Chętnie przeczytam smile

Pozdrawiam
[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url][/quote]

Nie, ten lakier kupiłam w Drogerie Polskie. Zapłaciłam całe 3,49 zł. W internecie można znaleźć listę drogerii, które mają szafę z kosmetykami tej firmy i tam lakiery kosztują ponoć 4,99 zł. Widać warto czasem odwiedzać mniejsze drogerie smile a recenzja oczywiście się pojawi smile Pozdrawiam

215

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Iwona-bloguje][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=Iwona-bloguje]Byłam dzisiaj w Rossmannie, ale na szczęście kupiłam tylko 1 potrzebny produkt, czyli pastę do zębów big_smile ale potem byłam w mniejszej miejscowości i znalazłam lakiery MIYO o których ostatnio czytałam wiele dobrego. Wzięłam jedną sztukę do przetestowania, ale myślę, że na tym się nie skończy big_smile[/quote]

Te lakiery to też w Rossmannie ?? Czekam na recenzję na blogu! Chętnie przeczytam smile

Pozdrawiam
[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url][/quote]

Nie, ten lakier kupiłam w Drogerie Polskie. Zapłaciłam całe 3,49 zł. W internecie można znaleźć listę drogerii, które mają szafę z kosmetykami tej firmy i tam lakiery kosztują ponoć 4,99 zł. Widać warto czasem odwiedzać mniejsze drogerie smile a recenzja oczywiście się pojawi smile Pozdrawiam[/quote]
Tylko mam takie małe pytanie - czemu nie ma jej w bydgoszczy?!

216

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=Iwona-bloguje][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com]

Te lakiery to też w Rossmannie ?? Czekam na recenzję na blogu! Chętnie przeczytam smile

Pozdrawiam
[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url][/quote]

Nie, ten lakier kupiłam w Drogerie Polskie. Zapłaciłam całe 3,49 zł. W internecie można znaleźć listę drogerii, które mają szafę z kosmetykami tej firmy i tam lakiery kosztują ponoć 4,99 zł. Widać warto czasem odwiedzać mniejsze drogerie smile a recenzja oczywiście się pojawi smile Pozdrawiam[/quote]
Tylko mam takie małe pytanie - czemu nie ma jej w bydgoszczy?![/quote]

W moim mieście też jej nie ma, a jest w mniejszej miejscowości... Może warto poszukać w mniejszych drogeriach osiedlowych. Często można tam znaleźć dobre i tanie marki, które nie są w tych "głównych" drogeriach (np. Rossmannie).

217

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ostatnio dostalam perfumy miss dior cherie o ktorych opinie wyrazilam na blogu

htt://kawkas.blogspot.com

a takze w dziale kosmetyki opinia na temat lakierow do paznoki inglot i wibo

Zapraszam smile odwiedzajcie mnie, napewno sie odwdziecze :*

218

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja właśnie odebrałam paczuszkę , w której pięknie zapakowano peeling i masło do ciała o zapachu liczi i mleczka kokosowego z sea of spa <jupi> smile:):)

219

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

udało mi się kupić w super pharm biodermę 2x250 ml za 32 zł smile smile

220

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=onlynatural]A ja właśnie odebrałam paczuszkę , w której pięknie zapakowano peeling i masło do ciała o zapachu liczi i mleczka kokosowego z sea of spa <jupi> smile:):)[/quote]
Do testów ??

221

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje ostatnie zakupy kosmetyczne były dość pokaźne wink Kupiłam balsam do ciała z eveline, płyn micelarny z Ziaji, pomadkę Neutrogeny, puder i podkład z Sephory. W najbliższym czasie ich recenzje znajdą się na moim blogu:

222

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Paletkę z cieniami SLEEK - SUNSET <3 NAJLEPSZA EVER!

223

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Mi niestety nie udało się nic wygrać ale jak zdobędę jakieś [url=http://www.eurobon.pl/]kupony rabatowe[/url] to wtedy szaleję smile Ostatnio kupiłam cienie z Max Factor, nowa paletka. Cudowne!

224

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kosmetyk na dziś (tzn dopiero zamówiony i w oczekiwaniu na dostawę):

(żel pod prysznic za 39 zł - poszalałam!)
Ale ostatnio lubię te "indyjsko-orientalne" klimaty. Fajnie pachną w łazience.

225

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

dzisiaj z rana smile