176

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja ostatnio kupiłam sobie 2 lakiery do paznokci smile

177

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziś zakupiłam lakier do paznokci o kolorze łososiowym, a ostatnio nabyłam cień RBR.

178

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ech... znów dałam się pokonać Sleekowi i kupiłam dwie kolejne palety...
Więcej napisałam tutaj:

179

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Balsam do włosów z Joanny "Apteczka Babuni", bardzo dobry jest, a taniutki smile

180

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Z tej serii mam już drugi szampon, faktycznie mają dobrą cenę a i włosy w lepszej kondycji jak po innych szamponach. Co ostatnio z zakupów? Głównie zaszalałam z żelami do mycia ciała i tak poszło: nivea sunny&lemon - dawno nie miałam nic z nivejki ale cena okazyjna i ten zapach, mango i marakuja Natural Body, szukam tych nowych zapachów i na koniec kremowa luksja waniliowa. To zapas mam na 1,5 miesiąca chyba. smile)

181

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

balsam do ust Tisane smile

182

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam sobie lakier do paznokci. L'oreal...ten taki nowy nie wiem czy kojarzycie, był w promocji teraz w gazetce Rossmanna smile Ale ja go kupiłam jeszcze przed promocją,no i nie kupuje drogich lakierów ale jakoś się skusiłam.. Wybrałam jasny róż i troszke żałuje bo mogłam wziąć ciemny jakiś , ponieważ lakier ten okazał się rewelacją . Bardzo długo się trzyma na paznokciach pomimo tego że sprzątam itd. Jak sie okazało był wart swojej ceny smile Polecam !

183

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja ostatnio zakupiłam sobie 2 mgiełki ochronne do włosów przed wysoką temp. oraz grzebień z TBS

184

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

lakier do paznokci z essence

185

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio zakupiłam masło kokosowe BIO z Mydlarni

186

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Hej:D
ja zaszalałam ostatnio... Mam problemy z przesuszaniem się skóry, do tego muszę się jeszcze wyszczuplać:D... zobaczyłam reklame na portalu że mają już swój sklep i zakupiłam sobie balsam w kostce.... Na początku miałam mieszane uczucia, że bedzie jak mydło albo jeszcze coś gorszego, ale okazało się żę to rewelacja!
Nie dość, że skórę mam satynową to pachne jak jakaś bogini indyjska!!! :0 Szał mówie wam! No i polecam oczywiście! do tego eko pełną parą

187

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

jedwab do włosów Joanny

188

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Maskara Super SHOCK- Avon

189

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

wyszłam po bułki a kupiłam 2 żele pod prysznic z Lirene (pormocja w Carrefour każdy za 5,69), i gąbeczki celulozowe do kąpieli i demakijażu z Rossmanna smile

190

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Altera dezodorant w kulce

191

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Matowe cienie My Secret w promocji po 2,99 każdy

192

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja wczoraj zaszalałam z zakupami. Kupiłam w Naturze: 2 potrójne cienie z My Secret, delikatny płyn do higieny intymnej Intimelle z rumiankiem oraz żel pod prysznic z rabarbarem i limetką Kamill. Będąc wieczorem w większym mieście dorwałam różaną kolekcję Wibo w Rossmannie i się obkupiłam w 3 błyszczyki, lakier do paznokci, eyeliner i róż smile Ale za każdą rzecz zapłaciłam po 1,29, więc "żal nie wziąć" big_smile

193

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja specjalnie wynurzyłam się w weekend z domu, żeby kupić []. Wyjeżdżam wkrótce na wakacje, więc musze być dobrze przygotowana na plażę ^^

194

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

masło kakaowe (ziaja)

195

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio zakupiłam ten olejek arganowy ] Stosuję go do olejowania włosów, czasem do nawilżania twarzy i ciała. Super jest:) Uniwersalny produkt:)

196

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ostatnio kupiłam lakier do paznokci o pięknym waniliowym kolorze oraz balsam do opalania la roche-posay 50+ z którego jestem bardzo zadowolona

197

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dezodorant do stóp zapobiegający otarciom - No 36

198

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=niechcemisie]Dezodorant do stóp zapobiegający otarciom - No 36[/quote]

Jak go wypróbujesz daj znac czy dziaal bo zastanawiałam sie kiedyś na nim.

199

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moim ostatnim zakupem jest puder w kulkach z pierre rene. Delikatnie rozświetla skórę, taki w sam raz na codzienny makijaż





[url]http://www.zpfs.org.pl/[/url]

200

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja kupiłam parę 'wspomagaczy' z apteki, do tego pomadke Celi - jest już recenzja na moim blogu ;-) i jakiś zwykły kremik do twarzy

Ostatnio edytowany przez lejdiis94 (2012-07-25 20:21:23)