251

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

No ale wiesz jak jest z tym zabezpieczeniem.
Moja koleżanka dopiero była w szoku jak w wieku 20-21 lat dowiedziała się o ciąży, a była uznawana od zawsze za bezpłodną i przez lata robiła to bez zabezpieczenia i nigdy nic.

252

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

O ja yikes Hormony dały jej popalić.

253

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Twoje pomysły mnie przerażają... neutral

254

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Mnie też no ale cóż.... XD

255

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

No to pogadajmy o pierwszych miłościach, niech będzie. Z pierwszą miłością połączyła mnie tylko jedna gorąca chwila pełna namiętnych pocałunków w deszczu. Byliśmy papużkami nierozłączkami, wszyscy myśleli, że ze sobą chodzimy. Kiedyś doszło do takiego właśnie aktu "lizania się" i "macania", jejku, jak te teksty obleśnie brzmią. Nie polecam przy długich rozpuszczonych włosach, kiedy pierwsza miłość ma także długie rozpuszczone włosy. Zwłaszcza kiedy wieje i pada, więc zawiane i mokre włosy nie chcą się odkleić od twarzy.

256

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ble big_smile Nie chciałabym faceta z długimi włosami:D

257

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ble, ja też już nie chcę. Nie no, mam kolegę, któremu włosów niejedna dziewczyna by pozazdrościła. Jest straszliwym pedantem i ogromnie o nie dba.
Co zrobić, kiedy byłam gówniarą kręciły mnie dlugie włosy i klimaty metal grunge.

258

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Mimo wszystko dla mnie facet z długimi włosami to taka Cipka tongue

259

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Dla mnie też długie włosy u faceta jakoś odejmują mu męskości...

260

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Brechtam teraz, bo koleżanka miała długowłosego adoratora i powiedziała mu tyle:
- Zetniesz włosy?
- Nie.
- To nie mamy o czym rozmawiać.
hahahhaha big_smile big_smile big_smile

261

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

hahahaha big_smile
Ciekawe jak by wyglądał w krótkich i czy by się jej spodobał big_smile

262

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Po kilku latach ściął te włosy. Do tej pory byli znajomymi, teraz też są tylko znajomymi. Coś tam niby się zaczynało, byli parą na jakimś weselu, ale nic z tego i tak nie wyszło. Koleżanka zorganizowana, obrotna, a on taki lejbowaty.

263

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Widocznie włosy to za mało tongue

264

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Zwłaszcza dla kogoś, kto do dzisiaj szaleje za swoją pierwszą miłością i męczy głupimi pytaniami:"Jak myślisz, czy jeśli on tak popatrzył to myśli, że w tamtym smsie co mu napisałam pisałam poważnie, co? Jak myślisz, no bo by chyba nie popatrzył, ale jak popatrzył, a jak uważasz, że on coś czuje? No bo jak się tak zachowuje to chyba czuje..." Nie znam gościa, na oczy nie widziałam, a ona mnie pyta co ja myślę na temat tego co on myśli i czuje... sad

265

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Hahaha big_smile

266

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ma prawdziwą manię na jego punkcie, ale... on tak samo na jej. Od lat borykają się z takimi właśnie domysłami, zamiast być względem siebie choć raz do końca szczerymi i albo w tą albo w tamtą. W pewnym momencie zaczął ją szpiegować. Mówiła mi, że widziała go pod szkołą, pod swoim blokiem, ale szybko znikał. Wychodzę kiedyś od niej, staję na przejściu dla pieszych i przejeżdża mi przed oczami taki samochód jak on ma. Zauważyłam parę drobiazgów - ciemne szyby z tyłu, kurtkę kierowcy, jakieś dyndające coś. Dzwonię do niej od razu i pytam czy ma ciemne szyby i jak tak to gdzie? Ona że ma i że z tyłu. Jeszcze dwa pytania, dwie odpowiedzi i uwierzyłam, że rzeczywiście świr przyjeżdża ze swojej miejscowości do naszego miasta po to, żeby jeździć w kółko jej bloku i podjeżdżać pod miejsca, w których ona bywa. Rety, ale dziecinada.

267

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

hehe ale ma gość zajawki tongue

268

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

dziecinada dziecinadą ale może on ma coś z głową?

269

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

No to też jest warte zastanowienie... Osobiście chyba bym się bała, gdybym coś takiego zauważyła...

270

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja tak samo, zgłosiłabym na policje

271

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Wątpię, żeby zgłoszenie na policję coś dało... Wydaje mi się, że zbagatelizowaliby sprawę...

272

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Zależy też jaki policjant, jeden oleje, drugi się zajmie.

273

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

No tak, jak zwykle wszystko zależy od człowieka i od dnia... smile

274

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ona sama się określić nie potrafi, więc ...
Ja rozumiem, że można mieć dylemat, przez jakiś czas nie wiedzieć czego się chce, albo chcieć ale się bać coś zrobić, no ale po tylu latach to mogliby albo spróbować być ze sobą raz jeszcze albo dać sobie nawzajem święty spokój.

275

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Chyba po tym śledzeniu wolałabym mieć święty spokój...