51

Odp: sny erotyczne

[quote=JoannB]A zajęci gdzie mają rozum? W spodniach? Z głupimi nie warto być! Przecież żadna go nie zmusi do seksu - on sam chce![/quote]
A zwykli powiadać, że pies nie weźmie jak...

52

Odp: sny erotyczne

też myślę, że jeśli facet zajęty to nie ma co winy zwalać na dziewczynę - on sam jest dorosły i wie co robi

53

Odp: sny erotyczne

tak, nie można ich traktować jak niepełnosprytnych, no wybaczcie... jak facet ma wszystko w domu, to nie szuka po okolicy, takie są fakty...

54

Odp: sny erotyczne

a jak nie ma wszystkiego w domu to jeszcze zostaje takie coś jak rozmowa, która tez może coś zmienić, poprawić, usprawnić

55

Odp: sny erotyczne

Ale facet nie lubi gadać - lubi za to działać i to jak...

56

Odp: sny erotyczne

[quote=JoannB]tak, nie można ich traktować jak niepełnosprytnych, no wybaczcie... jak facet ma wszystko w domu, to nie szuka po okolicy, takie są fakty...[/quote]
A która z nas dałaby mu WSZYSTKO czego on chce? Oni czasami nawet nie o wszystkim mówią. A jeśli on chce trójkątu albo sado-maso, albo chce żebym wogóle na niego nie krzyczała nawet jak w czymś zawini, albo żeby mógł sobie nic nie robić a ja za niego? Nie ma mężczyzny, któremu kobieta daje wszystko - będzie chciał znajdzie coś, czego mu rzekomo brakuje w związku za nic mając zasadę, że  w życiu wszystkiego mieć nie można.

57

Odp: sny erotyczne

Nie mówię o jakichś zboczeniach, ale takie podstawowe sprawy, np. spokój - często facet ucieka z domu bo jego żona to herod-baba... I wtedy zawsze się nawinie jakaś spokojniejsza...

58

Odp: sny erotyczne

To dlaczego nie ucieknie od niej na zawsze jak taka zła?

59

Odp: sny erotyczne

Może dobrze gotuje...? No i jak jest dziecko to facet często zostaje ze względu na nie, bo np. boi się że przyjdzie nowy "tatuś" i będzie je krzywdził...

60

Odp: sny erotyczne

Pies ogrodnika, sam nie weźmie, drugiemu nie da. Taki sam był kiedyś mój facet jeśli chodzi o jego byłą. Dopiero jak przejrzał na oczy to zaczął żałować że wogóle z nią był zamiast robic co innego w życiu.

61

Odp: sny erotyczne

Mądry po szkodzie, jak zwykle... A skąd miał pewność, ze to w ogóle jego dziecko?

62

Odp: sny erotyczne

Miał. W zasadzie potem było następne. A w tej chwili to już nawet widać, po ruchach, sposobie chodzenia i częściowo po wyglądzie - wiele mają cech wspólnych.

63

Odp: sny erotyczne

Znam takich rodziców, którzy adoptowali dziecko i ci co o tym nie wiedzą doszukują się podobieństw (a te faktycznie są - co za zbieg okoliczności...)

64

Odp: sny erotyczne

Rzeczywiście, dziwne ale cóż. Szczerze, to gdyby nie to, że taka wiadomość by go zniszczyła to chciałabym, żeby to nie było jego. Taaa... mogłabym mu dać pierworodnego, takiego z miłości a nie dla interesu jak tamten.

65

Odp: sny erotyczne

Ale w szambo wdepnął, nie ma co...

66

Odp: sny erotyczne

Oboje mamy przykre doświadczenia - on w wieku 18 lat stnął z przymusu na ślubnym kobiercu, ja zaraz po osiemnastce miałam brać ślub. Jak ja się cieszę, że wyszło jak wyszło.

67

Odp: sny erotyczne

Ale poznałaś go już po jego rozwodzie, czy jeszcze formalnie był z tamtą?

68

Odp: sny erotyczne

Znałam go jak jeszcze byli w separcji, pamiętam jego rozwód. A poznaliśmy się jakieś dwa tygodnie, może trzy czy coś około tego po moim rozstaniu.

69

Odp: sny erotyczne

No to widzisz, że nic nie dzieje się w życiu przypadkowo. Tak miało być!

70

Odp: sny erotyczne

Też tak myślę. Jakoś nie wierzę w takie przypadki  smile

71

Odp: sny erotyczne

[quote=justyna]na pewno coś w tym jest .... nikt do końca nie wie co się dzieje w naszej głowie w czasie snu smile
ja całkiem niedawno miałam sen, że się kochałam ze swoim pierwszym facetem (!!) z którym ... w realu się nie kochałam nigdy wink
ciekawe....[/quote]
ja też miałam kiedyś taki sen, sądzę że to może ciekawość jak by to było...

72

Odp: sny erotyczne

najgorsze jest to, że jak byłam w związku i śnił mi się sen erotyczny to nie mogłam zdradzić nawet we śnie swojego partnera! To było dośc dziwne i nawet troszkę rano żałowałam, że nie poszłam na całośc...

73

Odp: sny erotyczne

szczerze współczuję naprawdę, ja niestety nie mam w ogóle takich snów

74

Odp: sny erotyczne

A ja mam czasem, ale rano jest problem z przypomnieniem sobie szczegółów niestety...

75

Odp: sny erotyczne

Może to i lepiej, ale pewnie budzisz się z uczuciem podniecenia. Czy nie?