51

Odp: długość związku

tak, bycie singlem ma swoje niewątpliwe plusy smile
a co do nazywania, to właśnie próbuję sobie przypomnieć jak to było z nami, ale nie pamiętam - raczej chwytaliśmy chwilę i nei nazywaliśmy tego smile smile

52

Odp: długość związku

a ja już 10 lat...

53

Odp: długość związku

nam w sierpniu minie 5 rocznica ślubu smile a znaliśmy się wcześniej jeszcze jakiś 3 lata chyba

54

Odp: długość związku

[quote=agf]nam w sierpniu minie 5 rocznica ślubu smile a znaliśmy się wcześniej jeszcze jakiś 3 lata chyba[/quote]
Cudownie!!! Ja jeszcze nie jestem zaobrączkowana, ale mieliśmy piątą rocznicę poznania się.

55

Odp: długość związku

a my nie obchodzimy rocznic poznania się i czasem liczymy ile jesteśmy razem i nie możemy się doliczyć... ale będą już 4 lata... a ok. 1,5 roku mieszkamy razem i planujemy ślub big_smile

56

Odp: długość związku

[quote=justyna]a my nie obchodzimy rocznic poznania się i czasem liczymy ile jesteśmy razem i nie możemy się doliczyć... ale będą już 4 lata... a ok. 1,5 roku mieszkamy razem i planujemy ślub big_smile[/quote]
W tym związku to ja liczę, bo lubię takie pierdółki. Taki dzień jakoś fajniej wygląda jak się mówi  o tym ile się znamy i tak wspominamy sobie, rozmawiamy  o  tym jak to było, co się zmieniło. Obchodzimy odświętnie tylko rocznicę związku. Mamy na uwadze jeszcze poznania się i pierwszego seksu, te dwie.

57

Odp: długość związku

Fajnie jest tak obchodzić różne rocznice. My po ślubie ograniczyliśmy się tylko do jednej - rocznicy ślubu, ale i tak fajnie

58

Odp: długość związku

[quote=agf]Fajnie jest tak obchodzić różne rocznice. My po ślubie ograniczyliśmy się tylko do jednej - rocznicy ślubu, ale i tak fajnie[/quote]
no my czekamy na rocznicę ślubu, a teraz jakoś nie brakuje nam tego, mamy tysiąc innych świąt np. dzień buziaka obchodzony średnio raz w tygodniu wink

59

Odp: długość związku

ależ fajny dzień! pierwszy raz słyszę by ktoś taki dzień obchodził :0

60

Odp: długość związku

[quote=agf]ależ fajny dzień! pierwszy raz słyszę by ktoś taki dzień obchodził :0[/quote]
no wiesz co?? my go mamy czasem, to  On zapoczątkował, kupił mi kiedyś książkę a ja pytam z jakiej okazji a on zdziwiony jak to? nie wiesz? dziś dzień buziaka big_smile no i się zaczęło wink

61

Odp: długość związku

kurcze, muszę mojego opierdzielić, że nie zna tego dnia ... big_smile

62

Odp: długość związku

[quote=agf]kurcze, muszę mojego opierdzielić, że nie zna tego dnia ... big_smile[/quote]
daj spokój... co za chłop! z kim Ty żyjesz? wink

63

Odp: długość związku

Masz rację. Muszę poważnie przemyśleć swój związek! wink

64

Odp: długość związku

[quote=agf]Masz rację. Muszę poważnie przemyśleć swój związek! wink[/quote]
no, ja Ci dobrze radzę, zastanów się ...
ślub ślubem, miłość miłością, ale wiesz... może jeszcze znajdziesz kogoś obeznanego... nigdy nie jest za późno, masz jeszcze szansę odmienić swoje życie na lepsze big_smile


a swoją drogą - może zrób mu kiedyś taką soprajs wink
kup drobny prezent, upiecz ciasto ...
hmmm smile

65

Odp: długość związku

to jest dobry pomysł, wiesz? jak znajdę odpowiednie warunki (czyt. jak go nie będzie dłużej w domku) to coś przygotuję wink

66

Odp: długość związku

[quote=agf]to jest dobry pomysł, wiesz? jak znajdę odpowiednie warunki (czyt. jak go nie będzie dłużej w domku) to coś przygotuję wink[/quote]
super, na pewno będzie zachwycony smile
takie niespodzianki dodają pikanterii w związku, myślę że nawet nie musisz czekać aż wyjedzie, po zwykłym dniu pracy niespodzianka może być jeszcze bardziej zaskakująca - bo wtedy  na pewno się nie będzie spodziewał żadnych ekscesów wink

67

Odp: długość związku

Wogóle fjnie żeby w związku była jedna takla własna rocznica, wymyślona przez parę albo dzień wymyślony przez nich - to jest super.

68

Odp: długość związku

ogólnie myślę, że fajne są  takie dni czy rytuały stworzone przez parę - my na przykład idąc spać ZAWSZE mówimy sobie dobranoc i dajemy cmoka smile Niby nic, a jednak coś znaczy

69

Odp: długość związku

my też nie zaśniemy bez cmoka wink
i jak się rano rozstajemy to tak samo, pożegnaniom nie ma końca - on na klatce, ja w szlafroczku na bosaka (czasem aż sąsiedzi się śmieją) wink

70

Odp: długość związku

fajne to takie i sympatyczne smile mam nadzieję, że z biegiem lat nam nie przejdzie smile

71

Odp: długość związku

[quote=agf]fajne to takie i sympatyczne smile mam nadzieję, że z biegiem lat nam nie przejdzie smile[/quote]
ja też mam nadzieję smile

nawet jak się poprztykamy to staramy się przed snem pogodzić i dać buziaka,żeby nie zasypiać nadąsanym i tyłkami do siebie  smile

72

Odp: długość związku

najgorsze są "ciche dni" koszmar, człowiek się dusi w środku i męczy strasznie

73

Odp: długość związku

[quote=ewka_sak]najgorsze są "ciche dni" koszmar, człowiek się dusi w środku i męczy strasznie[/quote]
nie wiem nic na ten temat big_smile

74

Odp: długość związku

[quote=justyna][quote=ewka_sak]najgorsze są "ciche dni" koszmar, człowiek się dusi w środku i męczy strasznie[/quote]
nie wiem nic na ten temat big_smile[/quote]
Ja miałam z byłym "marsze milczenia", kiedy to odprowadzał mnie do domu bez słowa. Ja jestem inna - zrobię awanturę i to od razu, wykrzyczę wszystko, nie potrafię utrzymać języka za zębami. Wtedy , przy tamtym pajacu musiałam, przy nim wogóle nie byłam sobą, bleee...

75

Odp: długość związku

To chyba najbardziej męczy - nie móc czy nie umieć przy kimś być sobą... Ale mogłaś to jakoś spożytkować, np. zdawać do szkoły aktorskiej smile