1

Temat: Najdziwniejsze miejsca na seks

W jakich najdziwniejszych miejscach uprawialiście seks? Ja ze swojej strony powiem, że moim najbardziej hardcorowym miejscem był zsyp - czyli miejsce gdzie wyrzuca się śmieci, troszkę śmierdzący seks, ale nie zapomnę tego nigdy,

2

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

nieźle, moje było o wiele bardziej mrożące krew w żyłach: późnym wieczorem w niewielkim lesie na uboczu - auto zaczęło się zsuwać w stronę niewielkiego urwiska, bo "w trakcie" niechcący wrzuciliśmy bieg...

3

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ja - też w niewielkim lasku, który wyrósł na opuszczonym cmentarzu ewangelickim obok pewnej niedużej wsi. Było to dokładnie dwa lata temu. Lubię ten dreszczyk emocji, choć duchów jakoś się nie boję. Było już po 23.00, ale mój silny mężczyzna dawał mi takie poczucie bezpieczeństwa...

4

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

no masakra Caroline pojechałaś nieźle, a ja ostatnio na balkonie, mój facet stał za mną, było to w ciągu dniach, tak się przytulał, tak sie przytulał aż w końcu nie wytrzymał i no wiecie co.

5

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ja pomiedzy garażami - nago, w samych tylko szpilkach. Ja byłam na górze. Oczywiście był wieczór. Ale mieliśmy też zabawę w środku miasta w biały dzień- przechodziło mnóstwo ludzi, mialam sukienkę bez bielizny, a on palca tam - to nie seks tylko pieszczoty, ale był odjazd.

6

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

no ja aż takich przygód nie miałam jak Wy, kilka razy w samochodzie ... ale i tak adrenalina była smile smile
no i w namiocie - niby nic, ale na dworze był już porządny przymrozek - jak to w Polsce na początku maja wink

7

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Kolorowapani]no masakra Caroline pojechałaś nieźle, a ja ostatnio na balkonie, mój facet stał za mną, było to w ciągu dniach, tak się przytulał, tak sie przytulał aż w końcu nie wytrzymał i no wiecie co.[/quote]
Wiem wiem, znam to. Tylko raz jakiś starszy sąsiad w górę zaczął patrzeć, mieliśmy ubaw, zastanawialiśmy się, czy się domyślał czy tylko tak patrzył.

8

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No coz jak czytam o tym urwisku i aucie...brr..
Mysmy sie kochali w aucie, w stodole na sianie, w toalecie w knajpie, na strychu, nic nadzwyczajnego widze

9

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=helenka_222]No coz jak czytam o tym urwisku i aucie...brr..
Mysmy sie kochali w aucie, w stodole na sianie, w toalecie w knajpie, na strychu, nic nadzwyczajnego widze[/quote]
Jak to nic nadzwyczajnego - nadzwyczajne właśnie. To co wtedy przeżywaliście musiało być cudowne i tylko o to chodzi.

10

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja na plaży nad morzem - całą noc tam spędziliśmy, ale normalnie w pościeli bo zabraliśmy  ze sobą smile

11

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Gdzieś pomiędzy parkiem w Powsinie a lasem kabackim w nocy, na ławce, podczas deszczu z parasolem w ręku (nieźle lało wtedy) big_smile Ludzie w tym czasie wracali obok nas narąbani z jakiegoś ogniska. Było tak ciemno, że nas nie było widać w ogóle.
W samochodzie na tylnym siedzeniu, gdzieś w krzaki wjechałem wink
W pokoju mojej kobiety w akademiku, podczas gdy 2 metry dalej spała jej współlokatorka.

Ostatnio edytowany przez sp33dy (2010-05-01 00:18:52)

12

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Takie numery z kimś nieświadomym w tle są fajne. Też tak mieliśmy. Na łóżku obok spał ktoś znajomy. Fajny jest ten dreszczyk emocji kiedy chce się wyrwać jęk, a nie wolno i trzeba uważać, żeby nie obudzić kogoś, stresik, żeby nie zobaczył, nie usłyszał itd.

13

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jakoś sobie tak w towarzystwie nie wyobrażam...

14

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]Jakoś sobie tak w towarzystwie nie wyobrażam...[/quote]
Mi chodzi o to kiedy nikt nie widzi i nie słyszy. Mnie kręciło to, że trzeba cały czas uważać, takie napięcie, żeby nikt nie usłyszał, a jego kręciło właśnie to, że może ktoś usłyszeć lub zobaczyć. Były niestety też minusy - ja miałam wrażenie, że podnieca się tylko tym, że ktoś jest, on miał obawy, że chciałabym z tym kimś coś może zrobić, a takie coś bardzo mnie uraziło.

15

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]Jakoś sobie tak w towarzystwie nie wyobrażam...[/quote]
ja też chyba wolę inny dreszczyk wink

nie chciałabym być przyłapana przez tego kogoś kto by się akurat obudził w najbardziej ekscytującym (dla nas) momencie ,,,,

16

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie][quote=agf]Jakoś sobie tak w towarzystwie nie wyobrażam...[/quote]
Mi chodzi o to kiedy nikt nie widzi i nie słyszy. Mnie kręciło to, że trzeba cały czas uważać, takie napięcie, żeby nikt nie usłyszał, a jego kręciło właśnie to, że może ktoś usłyszeć lub zobaczyć. Były niestety też minusy - ja miałam wrażenie, że podnieca się tylko tym, że ktoś jest, on miał obawy, że chciałabym z tym kimś coś może zrobić, a takie coś bardzo mnie uraziło.[/quote]


Ok, rozumiem, że chodzi o ten dreszczyk i przyznaję, że niektórych może to kręcić.  ja jednak wolę w trakcie skupiać się na nim i na mnie niż na tym żeby nas nie przyłapano wink

17

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Pełna swoboda. Rozumiem. Ja nie chciałabym żeby ktoś nas nakrył za nic w świecie. W tych zabawach odnieca mnie najbardziej to, że on jest wtedy podniecony.

18

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Pełna swoboda. Rozumiem. Ja nie chciałabym żeby ktoś nas nakrył za nic w świecie.[/quote]
nie rozumiem... pisałaś wcześniej, że kręci Cie jak sąsiad podglądał czy ktoś tam leżał obok ...........

19

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Najlepiej jest, jeśli ktoś trzeci znajduje się dość blisko, może nawet obok, ale niczego nie dostrzega, nie zauważa... Chyba to miałaś na myśli "niechcemisie"?

20

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Chodziło mi o kogoś kto spał na łóżku, które stało obok naszego  łóżka - w pokoju, który zamieszkiwała więcej niż jedna osoba. I tylko takie sytuacje, kiedy ktoś śpi i nie widzi, nie słyszy, a dreszczyk stąd, że trzeba zachowywać się na tyle cicho, żeby go nie zbudzić, żeby niczego nie zauważył/ zauważyła. Tak jakbyśmy robili coś nielegalnego.
Faktycznie tamten mój wpis mógł sugerować, że na tym samym łóżku obok nas.

21

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

nie wiem czy jest duża różnica między kimś obok nas na tym samym łóżku, a kimś na łóżku obok naszego...

22

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]nie wiem czy jest duża różnica między kimś obok nas na tym samym łóżku, a kimś na łóżku obok naszego...[/quote]
jak jest na tym samym łóżku może sie szybciej obudzić poprzez wstrząsy  wink
a na łóżku obok, to  ew. jakiś odgłos może go wybudzić

23

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

taaaaaak.... raaaacja.... wink

24

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jest frajda. Że nikt nic nie wie, a my się bawimy. Dla nas taka jak w miejscach publicznych albo w domu rodziców, gdzie rodzeństwo chodzi sobie po domu i niby w każdej chwili możemy zostać odkryci i trzeba baaaardzo uważać, co powoduje fajne napięcie.

25

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

trochę głupio jak ktoś zobaczy czy  usłyszy