1,451

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ale tu dziś cicho smile
ja wcinam kabanosy z rzodkiewkami

1,452

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

no ja zbieram sie do notariusza na rozmowę , nie wiem aż cała drżę bo sprawa skomplikowana przez  byłego męża! narozrabiał teraz ciągnie wszystkich na dno!

1,453

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wstałam, świeci słoneczko smile ale mam straszny bałagan w kuchni i muszę tam iść sad

1,454

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a u mnie brzydka podoga właśnie poranną kawkę popijam na rozbudzenie się

1,455

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A mnie od rana boli głowa.... moja córcia wczoraj zasnęła o 20 i o 22 się obudziła! Nie mogła zasnąc a mi się chciało spać. Męczyła się do 2.30!Ja nie mogłam zasnąc. Mała wstała rażno już ok. 8 a ja jestem zmęczona. Skąd u dzieci tyle energii?....

1,456

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

dzieci się szybciej regenerują smile
fajnie im smile smile

1,457

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A wiecie to chyba ta zmiana czasu...
Trzeba ja odchorować smile
No cóż przyzwyczajenia - nasza druga natura... smile

Ostatnio edytowany przez bodeta (2010-03-29 19:00:22)

1,458

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

właśnie - przez tą zmianę  czasu jakoś dziś nie mogę się ogarnąć. A poza tym po sobotnich ćwiczeniach zarówno wczoraj jak i dziś mam problemy żeby usiąść, stanąć, iść - boli mnie każdy kawałek tyłka, nóg, rąk... gr...

1,459

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja mam tyle zajęć, że dopiero usiadłam, a ta zmiana czasu to i mnie rozbiła totalnie sad

1,460

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

apropo zmiany ja jeszcze sie nie przestawiłam i dzień mi sie dzisiaj niesamowiecie dłużył .

1,461

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja zaspałam! chyba jestem zmęczona aż za bardzo!

1,462

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie zrobiło się zimno i ciągle pada....

1,463

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie słonko, ale wieje i już nie jest tak cieplutko jak wczoraj sad

1,464

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]U mnie słonko, ale wieje i już nie jest tak cieplutko jak wczoraj sad[/quote]
U mnie podobnie
Słońce świeci, ale wczoraj było gorzej, co chwila padało.
Więc niech lepiej zostanie tak jak jest.

1,465

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Znowu mnie głowa boli....nawet słonka u mnie wyszło i zrobiło się ciepło...myslę jakie ciasto zrobić na Wielkanoc...

1,466

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

mnie też boli, wczoraj wiaterek załatwił mi zatoki, a senna jestem jak jakiś mops sad

1,467

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ochłodziło się i u mnie też a było już  tak wiosennie .

1,468

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja dziś wybrałam się z mężem na Alicję w Krainie Czarów. Było super, bo w kinie pusto, może z 10 osób było, a film to taka bajka, ze poczułam się tak jakoś beztrosko jakbym była dziewczynką małą smile

1,469

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=agf]ja dziś wybrałam się z mężem na Alicję w Krainie Czarów. Było super, bo w kinie pusto, może z 10 osób było, a film to taka bajka, ze poczułam się tak jakoś beztrosko jakbym była dziewczynką małą smile[/quote]

zazdroszczę, ja mam jakiegoś doła - może też pójdę... dobra myśl smile tylko czy moje oczy to wytrzymają (?)

1,470

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

dzień dobry smile
jak przygotowania do świąt? u nas wielkie porządki były wczoraj smile

1,471

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie święta u rodziny, to przygotowań niemal 0 tongue tongue

1,472

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]u mnie święta u rodziny, to przygotowań niemal 0 tongue tongue[/quote]
u mnie też u rodziny, ale posprzątamy wiosennie (dywan już wytrzepany) no i sernik upiekę chyba...

1,473

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause][quote=agf]ja dziś wybrałam się z mężem na Alicję w Krainie Czarów. Było super, bo w kinie pusto, może z 10 osób było, a film to taka bajka, ze poczułam się tak jakoś beztrosko jakbym była dziewczynką małą smile[/quote]

zazdroszczę, ja mam jakiegoś doła - może też pójdę... dobra myśl smile tylko czy moje oczy to wytrzymają (?)[/quote]


moje wytrzymały, a mój wzrok słaby... musiałam co prawda szkła założyć i w trakcie ze dwa razy na chwilę oczy zamknąć żeby mi się zregenerowały, ale i tak super

1,474

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]dzień dobry smile
jak przygotowania do świąt? u nas wielkie porządki były wczoraj smile[/quote]
dobry wieczór
U mnie przygotowania na całego okna wymyte ,pranie zrobione i generalne porzadki dobiegaja końca .Jutro wybieram sie na zakupy i pomału bedę brała sie pichcecie .

1,475

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja niestety nawet po prawdziwą kiełbaskę nie będę miała jak pójść, bo pracuję w piątek do 17, a u mnie już sklepiki małe o tej porze zamykają sad  A lubię mieć wszystko wcześniej przygotowane, no i klops