1,401

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Tak, mamy, mamy... ja się wychowałam na wiosce w domku jednorodzinnym i wogóle mieszkanie w bloku to koszmar. Bo nawet jak mała nie zaśnie mi do 22 (bo tak nieraz bywa) to nie mogę pozwolić jej biegać bo za bardzo hałasuje ...

1,402

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ta twoja sąsiadka pewnie nie miała dzieci !

1,403

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ma chłopaka...tylko że już dorosły...

1,404

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

znam ten ból, ja wychowana w domu, teraz w blokach... słyszę jak dzwoni telefon sąsiadom, jak wieczoem zegar wybija pełne godziny, jak ktoś sika... koszmar

1,405

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

No właśnie....u mnie to samo........brakuje mi mojej wioski.....chociaż są plusy i minusy mieszkania w bloku....jak wszędzie...

1,406

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=agf]znam ten ból, ja wychowana w domu, teraz w blokach... słyszę jak dzwoni telefon sąsiadom, jak wieczoem zegar wybija pełne godziny, jak ktoś sika... koszmar[/quote]
ja natomiast duszę sie śmierdzącymi oparami które idą wszystkie do góry , niestety mieszkam na ostatnim piętrze

1,407

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja mieszkam w niskim, bo 4-piętrowym bloku i do tego z trzech stron otacza mnie las big_smile

1,408

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Nasz blok jest też 3 i 4- pietrowy, a my mieszkamy na pierwszym piętrze

1,409

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Pierwsze i ostatnie piętro najgorsze!

1,410

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja bardzo rzadko coś wygrywam, nie mam jakoś szczęścia tak bywa

1,411

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=madzia]ja bardzo rzadko coś wygrywam, nie mam jakoś szczęścia tak bywa[/quote]
O co znowu jej chodzi??????

My bylismy popołudniu na kawie u tesciowej. I zrobiłam murzynka bo miałam ochote na coś słodkiego.

1,412

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292][quote=madzia]ja bardzo rzadko coś wygrywam, nie mam jakoś szczęścia tak bywa[/quote]
O co znowu jej chodzi??????[/quote]
to a propos mieszkań było lol

1,413

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

może tylko "delikatna" zmiana tematu, trudno dociec, hi hi hi

dzisiaj na lenia cała niedziela pod kocykiem smile ale jest mi zdecydowanie lepiej smile już chyba po chorobie tongue tongue

1,414

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

moje postanowienie: jesli schudnę do 54 kg powiększam sobie usta - to będzie taka nagroda...

1,415

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wow ... a ile masz do zrzucenia?

ja muszę jechać zmienić opony... wrrr nie lubię tego, potem na pobranie krwi neutral

dzień dobry smile

1,416

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja waże obecnie 61 kg przy wzroście 168 cm...

1,417

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]wow ... a ile masz do zrzucenia?

ja muszę jechać zmienić opony... wrrr nie lubię tego, potem na pobranie krwi neutral

dzień dobry smile[/quote]

Justynko, trzymaj się! Ale zmieniasz juz opony na letnie? NIe za wcześnie?

1,418

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nie za wcześnie!!! Śniegu już nie będzie, KONIEC ZIMY!!!
powodzenia w walce z kilogramami smile

1,419

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie świeci słoneczko, ja umyłam okna, zrobiłam pranie, poukładałam w szafie, byłam u okulisty i na huśtawkach z córką....jest super

1,420

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ale pracowicie smile

u mnie słoneczka brak, ale jest ciepło smile

1,421

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja mam juz okna pomyte, tylko jeszze  małym pokoju, ale balkon posprzątany, mogę już na tarasie robić grilla, dywan wyprany, wszystko wychuchane i wydmuchane!

1,422

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=Kolorowapani]ja waże obecnie 61 kg przy wzroście 168 cm...[/quote]


to za dużo? Ja właśnie się załamałam, jak weszłam wczoraj na wagę... czułam po ubraniach, że jest źle i 2,5 kg mi przybyło ostatnio... Muszę się jakoś pozbyć ich. Ważę 55, a powinnam max. 52,5 bo wtedy najlepiej się czuję (do mniejszej wagi nigdy zresztą nie zeszłam)... ale ja niższa od Ciebie jestem

1,423

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

obie jesteście szczupłe, ale na kwestie samopoczucia nic się nie poradzi... ja od zeszłego marca przytyłam 2 kg .... ale myślę, że wiosną i latem zrzucę, bo zawsze wtedy chudnę smile
tak sobie tłumaczę, że to przez tą zimę... wink

1,424

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

heh, ja też zawsze przez zimę tak mam wink

1,425

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Mi też w zimie trochę przybywa....ale i tak jestem z siebie dumna, że po ciąży tak szybko wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży...