1,376

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ta sytuacja przypomina '' jajko z niespodzianką'' dziecko nie wie co jest w środku i to jest piękne!

1,377

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Najśmieszniejsze jest to, że we mnie też obudziła się ciekawość... tongue tongue

1,378

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

cierpliwości, o 16.00 kończy pracę, także jeszcze chwilka....

1,379

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie 16:05 i nie ma żadnych nowości ....

1,380

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie też, paczki nadal nie ma, a tak czekam i czekam sad

1,381

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]u mnie też, paczki nadal nie ma, a tak czekam i czekam sad[/quote]
czekamy zatem razem smile

1,382

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

byliśmy wczoraj na koncercie allan parsons project JUPI big_smile

1,383

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna][quote=pinkmause]u mnie też, paczki nadal nie ma, a tak czekam i czekam sad[/quote]
czekamy zatem razem smile[/quote]

Czekamy...
I super niespodzianka, do pozazdroszczenia tongue

1,384

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Pozazdrościć.....
Dlaczego ta paczka jeszcze do ciebie Justyna nie doszła?Nie rozumiem. Wysłałam priorytetem...

1,385

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

doszła wczoraj!! około 18.00 listonosz przyniósł, tylko zapomniałam napisać z tego przejęcia wink
dziękuję :-)

1,386

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Strasznie sie wkurzyłam na jedną taką artystke kliwie42 dała na 2 konkursy tą samą pracę spisaną z bloga swojej siostry niby bo tak sie tłumaczy i w jednym już wygrała fajne nagrody co za oszustwo, ja nie mogę może zaczniemy po kolei kopiować i ściągać  teksty od wujków, ciotek i innej rodziny, nie ma sprawiedliwości na świecie!

1,387

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

niestety niektórym tylko oszukiwanie w głowie, a na konkursach to już niemal norma sad

1,388

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]doszła wczoraj!! około 18.00 listonosz przyniósł, tylko zapomniałam napisać z tego przejęcia wink
dziękuję :-)[/quote]
To fajnie!

1,389

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

witam wieczorem adminka!

1,390

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Moja też dotarła smile i normalnie szok - dostałam uczulenia od maseczki marchewkowej sad załamka, ja to jestem jakiś dziwoląg sad

1,391

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

adminek tu nocował bo wczoraj jak byłam wieczorem był tu i rano też!

1,392

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]Moja też dotarła smile i normalnie szok - dostałam uczulenia od maseczki marchewkowej sad załamka, ja to jestem jakiś dziwoląg sad[/quote]
jak dla mnie to była wspaniała! A jak robiłaś tą maseczke? Bo tam trzeba była zrobić na początku jedną , a później drugą!

1,393

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

maseczki Bielendy, Ziaji, ogólnie polskich firm są świetne, wczoraj sobie kupiłam maseczkę rozgrzewającą sauna z glinką, polecam dla cery tłustej

1,394

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=biedroneczka4][quote=pinkmause]Moja też dotarła smile i normalnie szok - dostałam uczulenia od maseczki marchewkowej sad załamka, ja to jestem jakiś dziwoląg sad[/quote]
jak dla mnie to była wspaniała! A jak robiłaś tą maseczke? Bo tam trzeba była zrobić na początku jedną , a później drugą![/quote]

zgodnie z instrukcją, ale już 1 minutę po nałożeniu serum tak mnie makabrycznie zaczęło piec, że zmyłam czym prędzej, ale i tak mnie wysypało sad

1,395

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause][quote=biedroneczka4][quote=pinkmause]Moja też dotarła smile i normalnie szok - dostałam uczulenia od maseczki marchewkowej sad załamka, ja to jestem jakiś dziwoląg sad[/quote]
jak dla mnie to była wspaniała! A jak robiłaś tą maseczke? Bo tam trzeba była zrobić na początku jedną , a później drugą![/quote]

zgodnie z instrukcją, ale już 1 minutę po nałożeniu serum tak mnie makabrycznie zaczęło piec, że zmyłam czym prędzej, ale i tak mnie wysypało sad[/quote]
to na pewno masz uczulenie tylko na jaki składnik? Nie wiadomo, a warto wiedzieć żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji

1,396

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

OOOOOOOOO to niedobrze! Mi tam nic po niej nie jest.
U mnie dzisiaj wiosna. Kupiłam Weronice czapeczkę wiosenna i się wkurzyłam bo sąsiadce z dołu przeszkadza, że Weronika o 20 jeszcze biega bo ona już o tej godzinie chciałaby spać a jak mała biega to głośno słychać i jej to przeszkadza! To co mam zabronić jej biegać po pokoju?!!!

1,397

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

no ciekawe... ta Twoja córa musi nieźle tupać po podłodze.... ech.... co za baba!
kup jej stopery do uszu i wsadź do skrzynki na listy wink

1,398

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=biedroneczka4][quote=pinkmause][quote=biedroneczka4]
jak dla mnie to była wspaniała! A jak robiłaś tą maseczke? Bo tam trzeba była zrobić na początku jedną , a później drugą![/quote]

zgodnie z instrukcją, ale już 1 minutę po nałożeniu serum tak mnie makabrycznie zaczęło piec, że zmyłam czym prędzej, ale i tak mnie wysypało sad[/quote]
to na pewno masz uczulenie tylko na jaki składnik? Nie wiadomo, a warto wiedzieć żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji[/quote]

oto jest pytanie, zawsze wiedziaam, że na kwasy owocowe, ale np. limonka jest dla mnie cudowna, a często tak mam z maseczkami gotowymi sad a i kremy też testuję

1,399

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]no ciekawe... ta Twoja córa musi nieźle tupać po podłodze.... ech.... co za baba!
kup jej stopery do uszu i wsadź do skrzynki na listy wink[/quote]

Lubi biegać w kółko po pokoju i tańczyc i śpiewać, ale to dziecko przecież....Fakt, że ten blok to masakra i wszystko słychać, co się dzieje u sąsiadów np. słychać jak na górze sąsiad się kąpie i pluska w wannie i nawet jak puści bąka pod wodą! Ale my tez słyszymy jak dzieci biegają na górze i jakoś nic nie mówimy...

1,400

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292][quote=justyna]no ciekawe... ta Twoja córa musi nieźle tupać po podłodze.... ech.... co za baba!
kup jej stopery do uszu i wsadź do skrzynki na listy wink[/quote]
Lubi biegać w kółko po pokoju i tańczyc i śpiewać, ale to dziecko przecież....Fakt, że ten blok to masakra i wszystko słychać, co się dzieje u sąsiadów np. słychać jak na górze sąsiad się kąpie i pluska w wannie i nawet jak puści bąka pod wodą! Ale my tez słyszymy jak dzieci biegają na górze i jakoś nic nie mówimy...[/quote]
koszmarne są te bloki teraz... ja wychowałam się w starej przedwojennej kamiennicy z mega grubymi murami...
myślę, że warto zwrócić uwagę, że cisza nocna obowiązuje od 22.00
macie taką informację na klatce??