1,351

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Też trzymam kciuki.

1,352

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Podziwiam i też (jako palaczka) życzę wytrwałości

1,353

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

oj, może ktoś rzuci ze mną? będzie raźniej smile

1,354

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

na samą myśl, mam nieodparty "głód" - to jest STRASZNE!

1,355

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=agf]oj, może ktoś rzuci ze mną? będzie raźniej smile[/quote]
Musiałabym najpierw zacząć.
Chyba się nie opłaca... smile

1,356

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja od rana biegałam po przedszkolach i brałam wnioski. I powiem wam ,ze dla trzylatków jest u nas bardzo mało miejsca. Musze jeszcze popytać w prywatnych.

1,357

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]na samą myśl, mam nieodparty "głód" - to jest STRASZNE![/quote]


straszne, straszne, ale z odpowiednią pomocą daje się radę smile Choć przyznam, że pierwsze 4 dni to tak jak pisałam depresja na całego, nawwet do komputera nie siadałam, tylko ryczałam i spałam

1,358

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Mam dzisiaj strasznego doła, może przez te skoki ciśnienia, ale dobiła mnie historia jednej ślicznej dziewczyny o której pisze na blogu, jak macie chwilkę to zobaczcie to też się zdołujecie. Zycie jest kruche i nieprzewidywalne...

1,359

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]Ja od rana biegałam po przedszkolach i brałam wnioski. I powiem wam ,ze dla trzylatków jest u nas bardzo mało miejsca. Musze jeszcze popytać w prywatnych.[/quote]
Praktycznie wszedzie jest mało miejsc dla 3 latków poniewaz w pierwszej kolejnosci muszą zostac przyjete dzieci  objete nową reformą .
Póki co nie ma sie co martwic proponuję złozyc wnioski i czekac cierpliwie .
Często na poczatku wrzesnia niektóre dzieci nie adoptuja sie w przedszkolu i w ten sposób zwalniaja sie miejsca .

1,360

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

W pierwszej kolejności to przechodzą dzieci z grupy żłobkowej. a moja mała nie chodziła do żłobka. Biorę się za wypełnianie wniosków.

1,361

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]W pierwszej kolejności to przechodzą dzieci z grupy żłobkowej. a moja mała nie chodziła do żłobka. Biorę się za wypełnianie wniosków.[/quote]
To więc zostaję nam życzyć powodzenia dla malutkiej! To dla dziecka nowy etap życia!

1,362

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

z tymi przedszkolami, to zawsze jest problem, wciąż to slyszę od znajomych...
a ja mam dziś niespodziankę ... Luby spytał mnie czy mam plany na wieczór, jak usłyszał że planów brak to się ucieszył i stwierdził: to nic już nie planuj... uśmiechnął się i wyszedł do pracy...
big_smile

1,363

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

O! To musi być coś przyjemnego! Życzę udanego popołudnia!

1,364

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=biedroneczka4]O! To musi być coś przyjemnego! Życzę udanego popołudnia![/quote]
mam nadzieję smile
dziękuję i Wam też miłego dnia, ja narazie znikam

1,365

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]z tymi przedszkolami, to zawsze jest problem, wciąż to slyszę od znajomych...
a ja mam dziś niespodziankę ... Luby spytał mnie czy mam plany na wieczór, jak usłyszał że planów brak to się ucieszył i stwierdził: to nic już nie planuj... uśmiechnął się i wyszedł do pracy...
big_smile[/quote]

ciekawe gdzie Cię zabierze, umieram z ciekawości..

1,366

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Może nam napisze jutro!

1,367

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Może się nam pochwali!

1,368

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Brakuje chyba nam kobietom tego wszystkiego , rutyna meczy , chce sie czegoś wspaniałego i romantycznego!

1,369

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

pochwali pochwali
ale narazie sama umiera z ciekawości wink

ostatnio jak mi tak mówił, to poszliśmy do teatru smile

1,370

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja jestem tak ciekawska, że nie wypuściłabym do pracy... smile

1,371

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

stwierdzam w takim razie że brakuje nam na forum facetów! Ale jak ich złapać w nasze sidła? Byłóby o wiele ciekawiej i bardziej z humorem!

1,372

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]Ja jestem tak ciekawska, że nie wypuściłabym do pracy... smile[/quote]
nie powiedziałby wink
zresztą ja lubię niespodzianki smile

poczekam

1,373

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Jak zawsze jest nas maleńka garstka stałych bywalców!

1,374

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna][quote=pinkmause]Ja jestem tak ciekawska, że nie wypuściłabym do pracy... smile[/quote]
nie powiedziałby wink
zresztą ja lubię niespodzianki smile

poczekam[/quote]

hi hi hi, jednak dwa przeciwieństwa - wyciągnęłabym jak nie sposobem to siłą smile

1,375

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a jakbym zaczęła płakać albo go szantażować to pewnie by powiedział, ale PO CO? big_smile
tak to sobie czekam niecierpliwie wink