301

Odp: Kawa

ja jestem prawdziwym kawoszem na dodatek mam niskie ciśnienie i bez kawki ciężko było by wytrzymac

302

Odp: Kawa

Pink, też palisz??
ech... ja powiem szczerze mam znajomych w 95% nie palących i jakoś strasznie mnie to drażni, w rodzinie też tylko siostra Taty pali... dookoła mnie sami nie palący, także jestem przewrażliwiona

a do tego mam astmę big_smile

303

Odp: Kawa

u mnie mąż też nie wyobraża sobie kawy bez dymku ... ja czasami mogę palić 1 2 papierosa dziennie a czasami 10 spalę i mi mało

304

Odp: Kawa

[quote=justyna]Pink, też palisz??
big_smile[/quote]

niestety, głupota ludzka nie zna granic, a nie mogę się zmusić do rzucenia, zresztą mąż musiałby się chyba wyprowadzić sad

305

Odp: Kawa

Dobrze wiedzieć, że ktoś też pali, choć teraz wolałabym myśleć, że nikt wink ale już mi lepiej trochę, chyba leki pomogły, bo w końcu się wybrałam do lekarza po takie bez nikotyny i żyć mi się bardziej zachciało, dziś niestety wypaliłam 3 szt w bardzo stresującej sytuacji, ale powiem, że  zdziwiło mnie niesamowicie, że już tak nie smakują!

306

Odp: Kawa

wyczytałam gdzieś, że niby figi pomagają w "rzucaniu" nałogów, ale ile prawdy w tym, nie wiem, tyle, że można próbować tongue
ja mam mocne postanowienie ograniczenia, bo aż wstyd się przyznać ile palę, a to też wyzwanie, chociaż maleńkie

307

Odp: Kawa

a ja chcę papierosy rzucić raz na zawsze - tak, zeby do nich nie wracac- albo raz na jakiś czas

308

Odp: Kawa

Ja stwierdziłam, że w moim przypadku ograniczanie się nie sprawdzi, więc po całości pojechałam wink Ale jako, że nie lubię jak ktoś mi narzuca coś (nawet ja sama) dopuszczam myśl, że od czasu do czasu, na jakiejś imprezie czy wyjeździe na jednego czy dwa się skuszę. I lepiej mi z taką świadomością i się trzymam. Bo jak na początku wyobraziłam sobie, że nigdy więcej, w żadnej sytuacji to była masakra...

309

Odp: Kawa

A ja nigdy nie paliłam....za to mój mąż niby rzuca a i tak wiem, że sobie pokryjomu popala, ale się nie przyzna. Nie dziwię mu sie skoro pali od 15 lat! Ale przez dwa lata nie palił a potem poszedł do nowej pracy i znowu zaczął....ale w domu nie pozwalam mu palić..

Ja właśnie kończę kawke i zagryzam waflami ryżowymi...

310

Odp: Kawa

a ja waśnie sobie idę zrobić kawkę z mleczkiem wink

311

Odp: Kawa

to ja też poproszę smile

312

Odp: Kawa

spaaaać
chyba też sobie zrobię, ale może po obiedzie

313

Odp: Kawa

właśnie piłam, bo stwierdziłam, że muszę się przemóc - nie można przecież ze wszystkich przyjemności rezygnować wink

314

Odp: Kawa

ja juz po porannej kawie - jakoś spać nie mogę

315

Odp: Kawa

ja piję, ale ostygła już i chyba zaraz drugą filiżaneczkę  jeszcze sobie zrobię

316

Odp: Kawa

ja wałaśnie sobie 2 robię, bo już jej czas nadszedł smile

317

Odp: Kawa

ja po pierwszej, trzeba się za sprzątanie zabrać smile

318

Odp: Kawa

Ja juz też po pierwszej a jeśli chodzi o sprzątanie to wczoraj sobie posprzątałam...

319

Odp: Kawa

ja jakoś w ten weekend nie sprzątam nic, kompletnie nie mam werwy i sobie odpuszczam

320

Odp: Kawa

[quote=agf]ja jakoś w ten weekend nie sprzatam nic, kompletnie nie mam werwy i sobie odpuszczam[/quote]
ja pojechałam do Babci na herbatkę, a mój wysprzątał całe mieszkanie big_smile
a teraz robi obiad ...

321

Odp: Kawa

czasem człowiek ma lenia i nic na to nie poradzi smile

322

Odp: Kawa

no właśnie, w ten weekend za to trzeba by przed świętami coś ogarnąć żeby się przyjemniej zrobiło

323

Odp: Kawa

Kończę kawkę i mam murzynka na deser........chodzi mi o ciasto big_smile

324

Odp: Kawa

ja też mam murzynka  a raczej resztki!

325

Odp: Kawa

oo ja chcę murzynka!!! albo sernik...
chyba pójdę do cukierni, bo na pieczenie dziś czasu brak hmm