1,326

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja zaczynam swoją walkę z migreną. I jeszcze pada śnieg, znowu jest zima!!! Podobnie jak Wy chcę wiosny!

1,327

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie dalej deprecha totalna, wstaję rano, uświadamiam sobie, że jest nowy dzień i zaczynam płakać... Może jakby to słońce wyszło to trochę by mi dodało otuchy i humoru...

1,328

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ola  trzymaj się dzielnie, niedługo będziesz z siebie dumna  - ja aktualnie przechodzę depresję związaną z pracą sad
jestem w głębokiej d... a mam bardzo trudną rzecz do stworzenia na środę neutral

1,329

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Hej! Co jest grane? Dziewczyny ludzie mają i nie takie problemy, szybciutko uśmiechy poproszę! Trzymajcie sie ciepło!

1,330

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

smile Staram się

1,331

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

No tak już lepiej!

1,332

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Jest z nami 4 gości ciekawa jestem czemu nie logują sie? I tak dosyć często właśnie są goście i nie piszą!

1,333

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Boli mnie cały czas coś pod pachą, nie wiem czy się przeciążyłam, nawet skóra mnie boli, poczekam jeszcze i zobaczę czy przejdzie jak nie idę do lekarza.

1,334

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Spokojnie nie panikuj od razu, bo strach to zły doradca w takich sytuacjach , poobserwuj swoje ciało .

1,335

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Nie raz jak człowiek się przedzwiga to boli pod pachami...
U mnie wróciła zima....pada śnieg i wieje paskudny wiatr!

1,336

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie zima na całego się rozkręciła i od nowa jest zimno, sypie śnieg i jest okropnie!!!

1,337

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]U mnie wróciła zima....pada śnieg i wieje paskudny wiatr![/quote]
sad sad sad
neutral neutral neutral
hmm hmm hmm

1,338

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Hej lepimy bałwana?

1,339

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nie muszę lepić, sama czuję się jak zziębnięty bałwan i jeszcze boli mnie głowa sad

1,340

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

No to współczuję  i życzę Ci zdrówka! Nasz ty  ''Bałwanku''!

1,341

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Wygrałam książeczki dla mojej córci! Bardzo się cieszę bo ona lubi książeczki!

1,342

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Gratuluję nagrody i mądrej córki, wie dziewczyna co jest dobre!

1,343

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a ja sobie kupiłam wczoraj w Rossnanie jest nowa linia kosmetyków, też takie tanie jak WIBo, ale to jest jakąś nazwy ze słowem love (muszę dokładnie sprawdzić) i kupiłam piękny lakier do paznokci w pękatej butli za 5 zł, błyszczyk do ust za 6 zł i Olejek do ust za 5 zł - super

1,344

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Myślę że czasem można kupić nie drogie i fajne kosmetyki, trzeba testować!

1,345

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

siadłam do kompa na fotelu jak zawsze, z kawką, ale bez papierosa, bo stwierdziłam, ze po 5 dniach pora zacząć żyć jak dotąd. Nie mogę zmieniać przecież całego swojego życia. I jakoś idzie. Do kawy mi czegoś brakuje, to sobie pralinki poukładałam obok filiżanki i co jakiś czas sięgam po nie smile Nie mogę tylko popaść dla odmiany w nałóg czekoladowy, bo się źle to skończy dla mnie ...

1,346

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=agf]siadłam do kompa na fotelu jak zawsze, z kawką, ale bez papierosa, bo stwierdziłam, ze po 5 dniach pora zacząć żyć jak dotąd. Nie mogę zmieniać przecież całego swojego życia. I jakoś idzie. Do kawy mi czegoś brakuje, to sobie pralinki poukładałam obok filiżanki i co jakiś czas sięgam po nie smile Nie mogę tylko popaść dla odmiany w nałóg czekoladowy, bo się źle to skończy dla mnie ...[/quote]
Trzymam za ciebie kciuki ! może uda ci się wyjść z nałogu palenia!

1,347

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Oby, bo zdradzę Wam pewną tajemnicę...
Otóż zdecydowałam się rzucić, bo myślę o ... dziecku ;0 I chcę się do tego odpowiednio przygotować jakieś 2-3 miesiące zanim zaczniemy się starać smile tak na wszelki wypadek. I wyłącznie to mnie motywuje.

1,348

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

super motywacja, moja koleżanka rzuciła z dnia na dzień bez problemu jak zaszła w ciążę - paliła dobre 10 lat
dziecko to chyba najlepsza motywacja

1,349

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

To super! Powodzenia!

1,350

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja wolę nie odkładać tego na ostatnią chwilę, bo może być jeszcze ciężej może... wolę nie ryzykować, poza tym mogę się wspomóc teraz jakimś lekiem, a w ciąży bym nie mogła