1,276

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Dzięki. Właśnie mam problem z Netią i co tam u nich się dzieje to koszmar!

1,277

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nie chcę Cię straszyć  dziewczyno, ale oni maja tak skonstruowaną umowę, że w regulaminie jest napisane wyraźnie, że nie odpowiadają za braki w dostarczaniu internetu, problemy techniczne itp, wszystko zwalają na Telekomunikację, a niektórzy nie mają netu prawie 3 miesiące i NIC kompletnie NIC nie mogą zrobić. Największe oszustwo reklamowe w Polsce ostatnimi laty, a nabierają na swoje usługi coraz więcej ludzi.

1,278

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

haaaalooo??!! smile

1,279

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Mam prośbę do mam. Muszę napisać o kanałach dla dzieci. Wybrałam kilka kanałów dla najmłodszych, ale mam problem bo słyszałam duzo negatywnych opinii o kanale Cartoon Network (obejrzałam i popieram) i szukam jeszcze jakiś program niby dla dzieci, ale jednak nieodpowiedni dla najmłodszych. No wiecie z przemocą, wulgaryzmem....może wiecie co to za kanały?

1,280

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Cartoon jest chyba najgorszy, ale na wielu są bajki, które powinni wyrzucić - np. Jetix czy Zig-Zap, za to najlepsze są Disneya smile

1,281

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Właśnie też pomyslałam o Jetix, ale ta pani mi odpisała, że Jetix to już jest Disney XD i są tam w różnych porach bajki dla najmłodszych i dla starszych i zmienił się program. Także juz nie wiem. Zig- Zap jest dla nastolatków więc odpada.

1,282

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A Boomerang - chyba tak to się pisze, tam takie komiksowe stwory były do niedawna - mój syn teraz się na comedy przestawił i nie znam rozkładówki bajek tak dobrze jak dawniej smile

1,283

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A ja znowu znam tylko MIniMini i  JimJam.  Poczytam o Boomerangu...Dzięki

1,284

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

chyba Ci nie pomogę
najlepiej napisz, że telewizja jest zbędna i lepiej dawać dziecku książki od małego smile

1,285

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Tak ksiązki to jest najlepsze rozwiązanie!
Ja dzisiaj idę z małą do lekarza bo w nocy mi gorączkowała i ma czerwone gardełko a w aptece pani mnie nastraszyła, że jest jakaś epidemia i duzo dzieci choruje na zapalenie płuc i oskrzeli więc wolę iść do lekarza żeby ją przebadał.

1,286

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wysprzątałam całe mieszkanie, umyłam się i piję herbatę smile
słońce nieśmiało zagląda przez okno... ale niebo zachmurzone

1,287

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja właśnie zamierzam się zabrać za porządki. Ale tak mi się nie chce...

1,288

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wierzę Ci big_smile
ale pomyśl jak będzie fajnie już po wink

1,289

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Już ! smile Posprzątane, czyściutko, wspaniale. Mój tylko podłogi kończy myć, robię kawkę i siądę sobie do konkursików w necie smile I cały wieczór nasz! Jeszcze okna bym przetarła w sypialni, ale to już jutro.

1,290

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a u mnie pada śnieg i po nadziei na szybką wiosnę sad

1,291

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

witaj w klubie ;(

1,292

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wolałabym nie być w takim klubie, mam już tak dość tej zimy, a dzisiaj znowu sypie i znowu jest biało, normalnie płakać się chce sad

1,293

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

zima i do nas ponownie zawitała .... makabra

1,294

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie dziś słoneczko ! smile idę myć okna w sypialni smile

1,295

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie zimno i lezy snieg brrrrrrrrrrrrrrr

1,296

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie też śnieg pada, bleeeeeee a idę do Taty na urodziny i liczę na dobry obiadek i ciacho domowe smile

1,297

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

oj, na ciacho jakieś mam ochotę! a w domu nic słodkiego ;(

1,298

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]u mnie też śnieg pada, bleeeeeee a idę do Taty na urodziny i liczę na dobry obiadek i ciacho domowe smile[/quote]
szczęściara ... jak dobre ciacho przynieś troszke wink
ja dzisiaj jakoś dzień mam nie taki, dochodzi 14 a ja już kłótnie z mężem zaliczyłam

1,299

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=asiula83][quote=pinkmause]u mnie też śnieg pada, bleeeeeee a idę do Taty na urodziny i liczę na dobry obiadek i ciacho domowe smile[/quote]
szczęściara ... jak dobre ciacho przynieś troszke wink
ja dzisiaj jakoś dzień mam nie taki, dochodzi 14 a ja już kłótnie z mężem zaliczyłam[/quote]


To teraz pora na się-godzenie smile !

1,300

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

O rany u mnie też spadło trochę śniegu a na dodatek jest zimno.
Odpuszczam sobie dzisiaj spacer i zostaję w domku .
Błogie lenistwo tez jest przecież potrzebne od czasu do czasu/