1,251

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Może  blog przetrwa! wiadomo że tak często to nie każda z nas ma czas pisać ale coś tam zawsze skrobniemy!  witaj maleńka!

1,252

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

koncert super - ja muzykę klasyczną lubię, także czas spędziłam miło, a do tego ten klimat ... ludzie stłoczeni, siedzą na schodach z kubkami kawy w dłoniach, zatrzymują się gdzie popadnie i słuchają Chopina ... dzień i noc smile
dziś chcę iść ok. 22.00  na zakończenie

1,253

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ale super, ja też czasem lubię muzykę klasyczną posłuchać , choć nie ukrywam że jestem fanką rocka! pozdrawiam!

1,254

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Zachciało mi się bez, więc zrobiłam sobie bezy i wcinam z popołudniową kawką...

1,255

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja wciąż jem... kilka dni temu włączył mi się jakiś odkurzacz.... 
będę gruba sad sad sad

1,256

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]ja wciąż jem... kilka dni temu włączył mi się jakiś odkurzacz.... 
będę gruba sad sad sad[/quote]

raczej wątpię, ja tak miałam z tą marchewką, ale już mi lekka obsesja mija big_smile

1,257

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause][quote=justyna]ja wciąż jem... kilka dni temu włączył mi się jakiś odkurzacz.... 
będę gruba sad sad sad[/quote]

raczej wątpię, ja tak miałam z tą marchewką, ale już mi lekka obsesja mija big_smile[/quote]
od marchewki raczej cieżko przytyć wink
a od ciasteczek już nieco łatwiej... mam nadzieję, że mi minie, może to na mróz? big_smile

1,258

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna][quote=pinkmause][quote=justyna]ja wciąż jem... kilka dni temu włączył mi się jakiś odkurzacz.... 
będę gruba sad sad sad[/quote]

raczej wątpię, ja tak miałam z tą marchewką, ale już mi lekka obsesja mija big_smile[/quote]
od marchewki raczej cieżko przytyć wink
a od ciasteczek już nieco łatwiej... mam nadzieję, że mi minie, może to na mróz? big_smile[/quote]

wypluj!!! przez lewe ramię!!! mróz pa pa, nie ma teraz tylko słonko!

1,259

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

miałam tylko nadzieję, że znajdę przyczynę mojego kilkudniowego łakomstwa wink
tfu - wyplułam smile

1,260

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

to wina przesilenia - jak już musi być winny smile

1,261

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]to wina przesilenia - jak już musi być winny smile[/quote]
niech będzie smile

1,262

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja też mam tak! jem i jem i ciągle mi mało...to bezy to ciasteczka...

1,263

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

to na pewno na przesilenie! nie ma innych opcji, ja nie przyjmuję powrotów, nawrotów itd. Optymizm i wiara, że mamy wiosnę mi ją sprowadzi, ooooooo!

1,264

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

słuchajcie - idzie wiosna! Dziś przeczytałam w gazecie i na własne oczy widziałam zdjęcie - wykluwają się przebiśniegi. więc nawet jeśli jakiś mrozik nawet będzie to chwilowy, bo już jest przedwiośnie smile

1,265

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Huuuuurrrra!!!!! Przedwiośnie.....U mnie zaczął padać śnieg.....

1,266

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

masz kłopoty z oczami (hi hi hi), nie ma śniegu tylko przebiśniegi - nie MA MOWY, zima poszła sobie precz!!!

1,267

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

co radio to inne prognozy .... ale wierzę, że wiosna już zawitała na dobre...

1,268

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie dalej świeci słonko, ale nie mam jeszcze kwiatuszkowych zwiastunów sad, specjalnie biegałam na skalniak pooglądać big_smile

1,269

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nie ma jeszcze pączków na drzewkach, ale może to i dobrze skoro zima jeszcze ma dać się nam we znaki...

1,270

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U mnie dziś chłodno, ale i tak przyjemnie!

1,271

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

znikam, do jutra nie będę miała komputera bo idzie do serwisu
także nie nasmarujcie zbyt wiele, żebym mogła nadrobić wink

miłego dnia i do jutra smile

1,272

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

No to miłego dnia!

1,273

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Właśnie wyczytałam, że dzisiaj jest Dzień Staroci, czyli dziś swoje święto mają przedmioty trzymane w piwnicy, na strychu... Zapomniane zabawki, stare ubrania... Ciekawa jestem, kto wymyśla takie nietypowe święta?

1,274

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja od dwóch tygodni mam problem z dostawcą internetu. Mam internet, ale nie mogę wchodzić na niektóre strony, na które wchodziłam i mój mąż nie ma internetu na PS3, więc chodzi i się wkurza. Dzwonimy do dostawcy ale odsyłają nas do innych konsultantów i to trwa już dwa tygodnie..

1,275

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

uwaga: ostrzegam przed NETIA - straszny bałagan, nie maja swoich techników, tylko korzystają z usług techników Telekomunikacji Polskiej co strasznie przedłuża naprawy internetu!